Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 12:22, Kermit 13 napisał:

Poszedłem do sklepu ok godz. 11 i juz niegdzie nie ma :(:(:(

Nie już nie ma tylko po prostu dzisiaj nie jest sprzedawane:) Dopiero jutro będzie w kioskach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:47, Darkstar181 napisał:

Ci co zamówi,\li prenumerate pewnie już mają.

Taa... Chciałbym :) Ale niestety, nie mam. Mało tego, ja CD-A dostaje zazwyczaj kilka dni po was, więc ta prenumerata wcale nie jest sposobem na szybkie otrzymanie pisma. Ale to pewnie wina naszej kochanej poczty... No nic, łączę się z wami w smutku i czekam na listonosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a tak liczyłem, że dzisiaj będę miał wreszcie CDA.Ostatni dzień przerwy świątecznej, później już będzie mało czasu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 12:24, Darkstar181 napisał:

> Poszedłem do sklepu ok godz. 11 i juz niegdzie nie ma :(:(:(
Nie już nie ma tylko po prostu dzisiaj nie jest sprzedawane:) Dopiero jutro będzie w kioskach:)


A czemu tak :| miało być dzisiaj ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 13:01, Kermit 13 napisał:

A czemu tak :| miało być dzisiaj ??!!

smugglerowi sie pomyliło i napisał ze bedzie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam sprawę do was...
w grze Splinter Cell (w jubileuszowym numerze była) nawet jak zaistaluje tego hm.. patcha z oficjalnej strony cda to i tak wyskakuje to samo... co mam zrobić?
dokładnie to wyskakuje coś takiego:

General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik z Gulity Gear wymiata. Dawno nie widzaiłem takiego cuda. A jakie postacie: Testament Slayer i Eddie to najciekawsze z postaci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomyślcie. CDA zawsze wychodziło we wtorek (z pewnymi wyjątkami, ale zawsze co najmniej jeden dzień po dniu wolnym). Jak myślicie, po co ten jeden dzień? Czy przypadkiem nie po to, by kolporterzy zdążyli rozwieźć CDA na wtorek do wszystkich punktów typu kioski, empiki itd.? A wczoraj był dzień wolny, więc kiedy mieli rozwozić prasę? Chyba jasne jest, że po prostu Smuggler się pomylił (albo CDA trafi do kiosków po południu), więc nie ma co histeryzować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wydaniu jubileuszowym CD-action jest napisane, że nowy nr ukaże się 19.04.2006........, a na stronie cd-action w necie jest info, że wyjdzie 18.04.2006 !!!!!!!!!!!!!...domyślałem się, że to zapewne pomyłka lecz chęć posiadania nowego nr była sielniejsza i musiałem to zbadać...i wywiad donosi, że autentyczna data to 19 kwietnia...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:03, mistrzgry napisał:

W wydaniu jubileuszowym CD-action jest napisane, że nowy nr ukaże się 19.04.2006........,
a na stronie cd-action w necie jest info, że wyjdzie 18.04.2006 !!!!!!!!!!!!!...domyślałem
się, że to zapewne pomyłka lecz chęć posiadania nowego nr była sielniejsza i musiałem to zbadać...i
wywiad donosi, że autentyczna data to 19 kwietnia...!!!


w każdym numerze jest podana data np.w ostatnim było 19kwietnia i to jest właściwa data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:36, Matrix14 napisał:

mógłby mi ktoś pomóc w sprawie tego splinter cella?



A co gra się tobie wogulenie uruchamia???? jak klikasz naskrót to od razu pokazuje się komunikat o błędzie.....odinstaluja ją ...zainstaluj ją ponownie.....masz nowe sterowniki do karty graficznej (jaką masz karte) ???
jak zainstalujesz nowe sterowniki to muszisz ponownie zainstalować DirectX 9.0c.....zresetuj kompa.....zanim urochomisz grę to Wyłącz ( dezaktywuj itp. ) PROGRAM Atywirusowy i FireWalla to może blokować grę.....a po za tym powinieneś zawsze jak grasz w gry mieć wyłączony program atywirusowy - zyskujesz wiekszą wydajność -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:55, Sycylius napisał:

ekhmmm sory za poprzedni post cos mi sie pomylsiło chciałem napisac to tak:

Ciekawe co na to sam smugg jakos narazie go nie widac mógł by sie wypowiedziiec na ten temat


A co miałby powiedzieć? Wybaczcie pomyłkę? Nie ma co, trzeba zaczekać do jutra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:07, dRaiser napisał:

> ekhmmm sory za poprzedni post cos mi sie pomylsiło chciałem napisac to tak:
>
> Ciekawe co na to sam smugg jakos narazie go nie widac mógł by sie wypowiedziiec na ten
temat

A co miałby powiedzieć? Wybaczcie pomyłkę? Nie ma co, trzeba zaczekać do jutra i tyle.

no tak, ale czy ktoś wie która wersja Thief bedzie w nowym CD-ACtION? prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować