Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 05/2006

525 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 19:45, Seqiu napisał:

Szkoda, że ten numer nie przypadł mi do gustu, tak samo jak poprzedni. Wolę jednak kasę na
CDA wydać na XK Next ;)

ja kupiłem CDA i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:05, Domek napisał:

No lepiej nie... biedne GW marnie na tym wychodzi. ;)))


A zdziwiłbyś się jakby GW w CDA wygrało ? :D Bo ja nie.
Z tego co wiem to zamiast zajmowac się tym co trzeba to Panowie z CDA ciągle grali w WoWa. Dużo ludzi z redakcji CDA nie lubi tej gry, więc.... kto wie. :]
No ja Ty i Chamb byście porównywali to.... ekhm no właśnie wiadomo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 19:35, Lamb3rt napisał:

> Ja dziękuje.... to musi być podpucha! Wejdźcie na cdaction.pl i patrzcie na baner. A Smugg

> nienawidzi jak sie na cda mówi gazeta! A na tym banerze gazeta tak ładnie w cudzysłowy
wzieli...
> dam wam screena

Mam nadzieje, ze ssobie żartujesz. Bo to reklama "gazety" WYBORCZEJ!

zgaduj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, cały numer jest chyba najlepszy od 3 miesięcy, ale wiecie co mi się w nim najbardziej podoba? To, że opublikowali mój mini-felieton do Game Walkera!!! JUHUUUUU!!!

A teraz cytat: "Kto jest gościu? Kto jest gościu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:42, sathorn1 napisał:

Ja powiem tyle, cały numer jest chyba najlepszy od 3 miesięcy, ale wiecie co mi się w nim najbardziej
podoba? To, że opublikowali mój mini-felieton do Game Walkera!!! JUHUUUUU!!!

No to juz wiemy czemu najlepszy od trzeh mieśięcy:) Ale poważnie, faktycznie teksty dobre. Ja niestety nie zdążyłem,kiosk mi zamkneli,ale jutro kupie

Dnia 19.04.2006 o 20:42, sathorn1 napisał:

A teraz cytat: "Kto jest gościu? Kto jest gościu?"

Nie zadawaj głupich pytań.Wiadomo że Darkstar181:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:35, rywin2006 napisał:

Ja muszęprzyznać że nie zgodzę się z autorem recki Obliviona. ALLOR twierdzi że Oblivion nie
ma bugów. To jest raczej przesada..... Błędy z fizyką i ogólne bugi w grze są.


Wiesz, nie ma gry CALKIEM bez bugow. To oczywiste. Mowiac "gra bez bugow" nalezy raczej rozumiec bez znaczacych/irutujacych/zaklocajacych rozgrywke bugach. Tak przynajmniej bym to zinterpretowal.

Dnia 19.04.2006 o 15:35, rywin2006 napisał:

PS zauważyliście że od czasu Westerna Cenega robi lepsze polonizacje od gier CDP ?? (szacując
ocenami)


I dobrze, zmobilizlowali sie, wykopali partaczy na zbity pysk i odbudowuja pozycje i reputacje. Tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:00, MonkOfWar napisał:

Hej, Smuggler, mam ja pytanie...
Premiera GW: Factions: 28 kwietnia. Numer czerwcowy wyjdzie zapewne koło 15 maja... Czy jest
szansa, by zdążyć z recką? Poza tym... czy jest już może ustalone, komu przypadnie ów tekst
(no i jeśli to nie jakiś Top Si Kret)?


Daloby rade sie zalapac ale IMO lepiej dac za miesiac a solidnie przez ten czas pograc. Inaczej sie pisze recke po tygiodniu, a inaczej po np. 5 tygodniach grania. Wiec raczej sie wstrzymamy. Pociesze, ze i tak zawartosc 06 wyglada NADER obiecujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 18:05, Darkstar181 napisał:

Za koszmarne wymagania sprzętowe Obliviona nie dałbym więcej niż 9+ Trochę przesadzili.


Oceniamy grywalnosc, a nie ekonomie zakupu :). Far Cry tez mialo w swoim czasie kosmiczne wymagania i dostalo 10/10, wiec czemu teraz mielibysmy Obliviona karac za to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 19:38, Dziki Marczak napisał:

Jest, wreszcie sobie trochę poczytałem. A do tego felietonu Smugglera "Obraza" dodałbym jeszcze
obrażenie się na Niemców po ich reklamie Media Markt.


A fakt, o tym zapomnialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:46, Norbi.7 napisał:

ciekawe czy daliby w następnym numerze demo HoMM 5 [dla tych co nie mają neta] :) ?


Czy w pismie, w ktorym HoMM III wygralo plebiscyt na gre X lecia, moze NIE byc dema HoMMV?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 08:36, smuggler napisał:

> ciekawe czy daliby w następnym numerze demo HoMM 5 [dla tych co nie mają neta] :) ?

Czy w pismie, w ktorym HoMM III wygralo plebiscyt na gre X lecia, moze NIE byc dema HoMMV?!
:)


Zwazywszy jednak na objętość samego dema podejrzewam, że będzie ono raczej ONLY DVD, choć niewykluczone, że redakcja zrobi tak jak w przypadku dema Silent Hill 3 iprzeznaczy na nie pełen jeden CD... Smuggler, jak to będzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 14:55, Norbi.7 napisał:

ej Smugg , a dacie na jesien demko Neverwintera 2 albo Gothika 3 ?? :)

Ta,dadzą od razu pełną wersję i darmowy sprzęt na ktorym pojdzie na MAX detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2006 o 15:26, Darkstar181 napisał:

Ta,dadzą od razu pełną wersję i darmowy sprzęt na ktorym pojdzie na MAX detalach.


I w dodatku Smugg doda swoje zdjęcie z autografem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagralem w demko Tomb Raidera i musze przyznac ze sie postarali dalbym 8+ albo 9 tej wersji demo.
Chodzi plynniutko, piekna grafika, grywalnosc!! Przeszedlem to demko z 3 razy bawiac sie, skaczac itp. Po za tym luzna mila dla oka animacja bohaterki :P
Niech no tylko ktorys z redaktorow cda da grze mniej niz 8 ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 08:31, smuggler napisał:

> Ja muszęprzyznać że nie zgodzę się z autorem recki Obliviona. ALLOR twierdzi że Oblivion
nie
> ma bugów. To jest raczej przesada..... Błędy z fizyką i ogólne bugi w grze są.

Wiesz, nie ma gry CALKIEM bez bugow. To oczywiste. Mowiac "gra bez bugow" nalezy raczej rozumiec
bez znaczacych/irutujacych/zaklocajacych rozgrywke bugach. Tak przynajmniej bym to zinterpretowal.


> PS zauważyliście że od czasu Westerna Cenega robi lepsze polonizacje od gier CDP ?? (szacując

> ocenami)

I dobrze, zmobilizlowali sie, wykopali partaczy na zbity pysk i odbudowuja pozycje i reputacje.
Tak trzymac.

Trudno mi stwierdzić od czego zależy ale jużkilka razy (na forum fanów Oblibona! bodajże na oblivion.pl)
słyszałem o bugu który występował u mnie i kolegi. I to i na pirackiej wersji kolegi i mojej oryginalnej. Postaćco pewien czas bez powodu zatrzymuje sięi chodzi z prędkością 1/3 kroku na sekundę..... I jescze request jakiegoś kolesia z gram.pl który twierdził że to przez mój sprzęt:) LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować