Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serious Sam 3 na poważnie - pierwszy screenshot już dostępny

11 postów w tym temacie

Szczerze, to pierwszymi dwoma encounterami w takiej oprawie bym nie pogardził. Albo na przykład w takiej kolorystyce jak Bulletstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawiło co innego zobaczcie tło otoczenia budynek wygląda jakby był budowany w stylu Europejskim bądź Tureckim, ale tablica nad oknem jest napisana w stylu Arabskim więc zgaduje że będzie to znowu Egipt albo te klimaty. Co do podtytułu zgaduje że BFE oznacza Best Friend Forever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co nasunęło mi się do głowy to było Before First Encounter, ale trochę to by było głupie :D

Jestem za !! pożyjemy, zobaczymy, na razie mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Big F*ckin'' Ending?
Albo rzeczywiście będzie Before First Encounter i pokaże nam rozpoczęcie inwazji armii Mentala na Ziemię i kto wie, może wtedy by się gra skończyła na wysłaniu Sama tym bajeranckim portalem do Egiptu - do rozpoczęcia TFE?
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 10:51, Gniewny1j napisał:

A mnie zaciekawiło co innego zobaczcie tło otoczenia budynek wygląda jakby był budowany
w stylu Europejskim bądź Tureckim, ale tablica nad oknem jest napisana w stylu Arabskim
więc zgaduje że będzie to znowu Egipt albo te klimaty. Co do podtytułu zgaduje że BFE
oznacza Best Friend Forever :D


Eeee? Że niby jak Ci z "E" wyszlo to Forever?;)

Mam nadzieję, że nie przesadzą z powagą, bo to już nie będzie z Serious Samem mieć nic wspólnego poza tytułem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na screenie to jest współczesna lokacja. Nie wygląda ani na obcą, ani na antyczną cywilizację. Więc nie będzie więcej podróży w czasie.

A ja jestem najwyraźniej graczem starszej daty, bo Sam "Serious" Stone nigdy nie kojarzył mi się z komiksową grafiką, lecz z "poważną" historią o desperackiej obronie ziemi przed inwazją niezliczonych obcych (w końcu taki klimat miała I. część) Tylko 2 części - SSII i next encounter - miały komiksową grafikę. Dlatego proszę autora tekstu, żeby mówił za siebie, bo o Serious Samie chyba BARDZO niewiele wie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pierwsze co pomyślałem to Big Fucking Encounter :)
Ale Samy nie miały aż tak komiksowej grafiki. Kolorową owszem, ale komiksową?

Natomiast to co mnie najbardziej zaintrygowało na tym screenie to głębia ostrości. W końcu ktoś przypomniał sobie, że nie wszystko w naszym polu widzenia jest ostre :) Fajnie to wygląda gdy ta krata jest trochę rozmyta a potworek ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ii super :) zmiana stylu na komiksowy totalnie mi nie odpowiadala, 1 serious sam i tak zwany samodzielny dodatek do 1 mialy super grafe jak na tamte czasy, 2 czesc to juz porazka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ten obrazek wcale jeszcze nie znaczy, że Serious Sam III będzie "na poważnie" i bez komiksowego stylu.

Robienie newsa o takiej treści na podstawie jednego screena, to - wg mnie - trochę "bicie piany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Abe83: witamy we współczesności, tak się robi obecnie newsy na portalach, tutaj momentami zalatuje pudelkiem czy onetem jak truposzami. Tych poważniejszych już nie ma.

Myślę że najlepsza teorię ma @Cygi.
W CDA z 2001 roku w recenzji Serous Sam First Encounter był taki zarys fabularny: ziemianie odkrywają nowe światy, trafiają na "coś", pojawia się Mental i jego armia, zaczyna się obrona i decyzja o wysłaniu Sama "Serious" Stone''a do przeszłości.

SS3 BFE to właśnie może być walka na rodzimej Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować