Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive rezygnuje ze współpracy ze studiem The Farm 51 przy grze Alien Fear

14 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2011 o 14:04, SpecShadow napisał:

Szkoda, Farm 51 w przeciwieństwie do CI potrafi zrobić grywalne tytuły vide Necrovision.
Że z błędami to tak na marginesie.

o tym samym pomyślałem, skoro Farm51 nie sprostało wymaganiom CI to tym bardziej nie sadze żeby CI dało radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast po samym tytule można wnioskować, że albo będzie to strzelanka z kosmitami albo pewnego rodzaju komentarz do strachu, jaki Amerykanie czują względem obcokrajowców. Mimo wszystko stawiamy na to pierwsze."
Pierwsze co mi przyszło na myśl to:
"Hudson: Right, right. Somebody said "alien" she thought they said "illegal alien" and signed up!
Vasquez: Fuck you, man!
Hudson: Anytime, anywhere." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak właśnie dyma się inne firmy. Mogę się założyć, że nie zapłacą im za wykonaną pracę, a prawa do tego co zrobili i tak będą należeć do CI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że mimo tego iż grafika w Necrovision była słaba to grało się całkiem dobrze, lepiej niż w ich Snipera. Chłopaki z The Farm 51 mają coś czego nie mają ci z CI- oni mają talent. Mimo skromnego budżetu potrafili zrobić lepszą grę od Snipera. Nie tylko ja tak uważam, tak też uważają panowie z zagranicy. Średnia ocen Necrovision wynosi 64%, a Snipera 55% lub 46% w zależności od platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Sniper sprzedał się dobrze i o to chodzi, nie wiem o co wam chodzi.
Z resztą nie wiecie co The Farm 51 zrobiło więc nie macie się specjalnie co wypowiadać. Mi osobiście Necrovision średnio przypadł do gustu (co prawda Sniper też nie) więc nie wiadomo co próbowali wykrzesać.

Poczekajmy chociaż na jeszcze jeden tytuł CI i zobaczymy jak to z nimi jest.
Dajmy im szanse odkupienia się po jakiś Cycle Managerach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować