Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski fan art do Mass Effect 3 podbija Internet

63 postów w tym temacie

Powinno być "Fan art Polaka(...)".
Artworki nawet niezłe,ten z Shepem chyba najlepszy ale "świecąca rękawica" Mirandy wygląda prze-epicko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miranda so sexy ! :3 Mam nadzieję że EA nie spartaczy po Dragon Age II lokalizacji i dostaniemy z pełnym dubbem jak poprzednio bo obrzuce dziadów jajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 22:02, bora napisał:

Konkretnie o Patryku Olejniczakowi. Olejniczaku

Oh snap! Poprawione. Muszę pamiętać o sprawdzaniu zdań po ich przemeblowywaniu. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 23:13, Grinczar napisał:

Wiedzieliście, że Shepard jest owłosiony na rękach?


A który dojrzały facet nie jest ?? Ok Azjaci nie są - ale to inna rasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że autor newsa nie ma pojęcia o rysowaniu....

"...nie są to photoshopki czy rendery 3D. To cyfrowe obrazy, ręcznie malowane na komputerze. "

Skoro nie Photoshop to pewnie także nie Painter. W takim razie co? Jestem bardzo ciekawy.
Do tego strasznie bije po oczach różnica z jaką wykonana jest twarz Mirandy, jej ręka i sam omni klucz. Dysproporcje całej ręki względem głowy. Imo te grafy są takie sobie. Choć mają fajny klimat. Jak dla mnie na pewno nie było tu jako takiego czystego malowania tylko masa użytych tekstur, renderów czy zdjęć. Może się mylę ale nie sądzę.
Nie lubię wciskania kitów....
Ale i tak gratuluję szumu w około prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimizu - Marek Okon robił też sporo artworków do materiałów promocyjnych nowej produkcji w świecie Star Warsów, tego KOTORA MMO czy jak to się tam nazywa. Do tego mam też jednego artystę w ekipie robiącej nowego Uncharted. Wcześniej pracował też przy Crysisie a nawet był tam art directorem. Mówię o Macieju Kuciarze http://maciejkuciara.com/ No i jeszcze jest jeden z moich ulubionych artystów czyli Sławek Maniak - on wiem że dołożył swoje trzy grosze do nowego Wieśka no i poza tym ma wiele innych ciekawych rzeczy w folio http://www.maniakart.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować