Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

u mnie tylko ta strona tak sssssie?...

nie pogram sobie bo nie można konta stworzyć na stronie... omg
forum wyłączone ogólne gz crytek.

co za debilni developerzy robią demo gdzie trzeba mieć konto aby w ogóle wejść do menu gz raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekałem na to... pre-ordera już dawno złożyłem więc dzisiaj jak wrócę z pracy na pewno pobiorę i przetestuję jak mi będzie działać na mojej nie-najnowszej maszynce ;-P.
Piszecie, że kiepsko idzie... sytuacja podobna jak z Dragon Age 2, serwery też im padły. Najwidoczniej nie spodziewali się takiego popytu na dema :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 10:51, Olas84 napisał:

do: SamFiniszer
jak już coś potestujesz to walnij coś tu w komentarzach jak chodzi i podaj swój config.
Jestem ciekawy jak zoptymalizowali. Po robocie to ja mogę ewentualnie swoje wyniki zapodać.
Nie ściągałem tej przeciekowej wersji z torrentów bo zbugowana ponoć na maxa. Wolę już
na demie sprawdzić. I daj znać czy demo obsługuje dx11 i najwyższe ustawienia czy to
dopiero w finalnej wersji. do zobaczenia na serwie, tylko bez campienia:P

Demo obsługuje tylko dx9,zrąbane ma FOV tylko 55 nie można zmienić, Obsługa myszki spartolona,Auto aim domyślnie wł.,Dźwięk do dupy,GRafika w porównaniu z bętą leaked do kitu - połowy efektów brakuje,kod sieciowy z XBOX - to lepiej ten z C1 lepiej się sprawował, widać że demo to spierd***** port z konsol bo ekran tytyułowy ma press START button Natomiast na PII x3 720 2,8 GHZ , 4GB RAM, HD 4830 512MB i tak gra u mnie wygląda.

20110301105623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NUMENPL--

w tym demie tak jak w leaked becie opcje graficzne to 3 tryby? bez wyborów zaawansowanych?
jeżeli tak to wywalam to badziewie z dysku , latanie bo blokach mnie nie interesuje chciałem tylko grafe sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:04, thx11 napisał:

Daj więcej "skrinów", miałem do czynienia z betą i chciałbym mieć jakieś porównanie

nie ma co dawać beta lepiej wygląda bo jedynie na HC bloom daje po oczach gram natomiast widziałem gameplay bety leaked z uzyciem hamachi a w oficjalnym demie połowy efektów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:15, myth555 napisał:

NUMENPL--

w tym demie tak jak w leaked becie opcje graficzne to 3 tryby? bez wyborów zaawansowanych?
jeżeli tak to wywalam to badziewie z dysku , latanie bo blokach mnie nie interesuje chciałem
tylko grafe sprawdzić

w becie dało się odpalić z tego co mi wiadomo część rzeczy z DX10 i DX11 - natomiast w oficjalnym demie tylko DX9 bo konsoli nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:18, Numenpl napisał:

> NUMENPL--
>
> w tym demie tak jak w leaked becie opcje graficzne to 3 tryby? bez wyborów zaawansowanych?

> jeżeli tak to wywalam to badziewie z dysku , latanie bo blokach mnie nie interesuje
chciałem
> tylko grafe sprawdzić
w becie dało się odpalić z tego co mi wiadomo część rzeczy z DX10 i DX11 - natomiast
w oficjalnym demie tylko DX9 bo konsoli nie ma.


ponawiam pytanie
" w tym demie tak jak w leaked becie opcje graficzne to 3 tryby? bez wyborów zaawansowanych?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:26, Piotr13PL napisał:

Zatłoczone te serwery Gamershella, ledwo 750kb/s ciagnie..

ledwo 750kb/s ciągnie- Piotrze nie narzekaj, ludzie maja po 60kb/s a nawet dużo nizsze i musza z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:32, myth555 napisał:

ponawiam pytanie
" w tym demie tak jak w leaked becie opcje graficzne to 3 tryby? bez wyborów zaawansowanych?"

ta zgadza się natomiast jedynie co sie zmienia to bloom bo polowy efektów z leaked dx9 nawet nie ma oto screeny


P.S. mi się ściągało z niecałe 10 min. (transfer 2,7 MB/s)

20110301114252

20110301114259

20110301114304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z opcji byl torrent... i myslalem, ze bedzie szybciej, ale... na chwile obecna mam cale 10 kb/s -.- chyba cos im ten torrent nie wyszedl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:43, Numenpl napisał:

> ponawiam pytanie
> " w tym demie tak jak w leaked becie opcje graficzne to 3 tryby? bez wyborów zaawansowanych?"

ta zgadza się natomiast jedynie co sie zmienia to bloom bo polowy efektów z leaked dx9
nawet nie ma oto screeny


P.S. mi się ściągało z niecałe 10 min. (transfer 2,7 MB/s)


czyli wywalam to ścierwo z dysku,czemu jestem wkurzony ?
przeciętny kowalski który tylko gra i ma średniej klasy kompa
odpali na hardcore i będzie miał ściny kosmiczne potem zostawi na medium
(będzie miał gorsze wrażenia z gry) albo ją usunie bo się zdenerwuje;p
gdyby była możliwość ustawień zaawansowanych ustawił by mniejsze AA
i by sobie pograł na hardcore. Na laked becie miałem 25fpsów było aa włączone
nie mogłem tego zmienić bo nie było ustawień zaawansowanych tak bym sobie pograł płynnie
grzebanie w plikach nic nie dało. Szkoda mi cytek które będzie chciało wyciągać kase z biednych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować