Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

Dla zainteresowanych, na q6600 oc 3,2 + 4gb ram ddr2 800mhz i hd6870 płynność super, fraps pokazuje cały czas około 60 fpsów, generalnie klatki skaczą w przedziale 50-70 1280x1024, bo na to mi pozwala monitor, jak podłącze pod tv to zobaczymy jak w full hd. Ale szału nie ma JEŻELI CHODZI O GRAFIKĘ. trzeba czekać na wrażenia dx11 do 25 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:04, brodnica napisał:

Wiecie może jak uruchamia się hologram?

Na przycisk 2, następnie PPM aby wystrzelić.
Postać z pozycją do wystrzeliwania hologramu ustawia broń, jakby z granatnika chciała walnąć LOL

///mocno się zawiodłem na tym demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:09, Numenpl napisał:

no nie powiem aby optymalizacja była dobra, bo szczerze pisząc to Crysis Warhead lepiej
mi działa XP

Odczułem zupełnie odwrotne wrażenie na Windows 7 (w obydwóch grach miałem grafikę ustawioną na maksymalną wraz z wszystkimi bajerami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:22, doflamingo napisał:

Odczułem zupełnie odwrotne wrażenie na Windows 7 (w obydwóch grach miałem grafikę ustawioną
na maksymalną wraz z wszystkimi bajerami)

u mnie 64bit dx9 enth 1650x1080 20-30 fps, crysis 2 hc 1650x1080 15-20fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:33, Numenpl napisał:

u mnie 64bit dx9 enth 1650x1080 20-30 fps, crysis 2 hc 1650x1080 15-20fps

Win7 64.
Już dawno temu odinstalowałem Crysisa Warhead, ale grałem z wszystkim co możliwe w 1680x1050
Miałem przy tym średnio podczas akcji 25FPS, a przy tym demie na mniej wymagającej mapie mam średnio 50-60, przy tej bardziej wymagającej mam 45.


brodnica mała poprawka,
Na LPM się wystrzeliwuje, dodam, że musisz to mieć odblokowane w swojej własnej klasie postaci.

20110302123725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra już 3. dzień jest zainstalowana, ale ani razu nie udało mi się zalogować na moje konto na mycrysis.com po uruchomieniu gry, a i na strone nie moge się zalogować. demo na multi to strzał w kolano. singel, kilka minut rozgrywki i bez zbędnych logowań dało by się pograć, a takto porażka z testem. ja bez testów gier nie kupuje więc jak narazie mogą zapomnieć że się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kicha. Pobierałem to 1h ale już od 3h nie mogę zrobić konta ... Co to ma być po co wypościli to demo? Jak mają być takie problemy to niech wypuszczą demo single player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak od ściągnięcia ( czyli od wczoraj)od razu utworzyłem konto i nie mam żadnych problemów, zero lagów, zero crashów bardzo dobrze zoptymalizowane multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu gry jak robię konto to błąd wyświetla się a gdy robię konto na stronie to jest napisane "Account is being created..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt zachwyciło mnie Multi w Crysis 2..., wieje nudą..., fajnie by było pyknąć w demo C2 ale na Singlu bo Multi pograłem jakieś 3 h z przerwami między tymi trzema godzinami i już mi się zaczyna nudzić..., złą moim zdaniem dali reklamę tego produktu chociażby dla tego że wszystkiego nowy gracz musi się nauczyć w 1 momencie...
A co do opymalizacji Multi..., to z stworzeniem konta też nie miałem problemu ;), gorzej się przedstawia natomiast wyszukiwarka serwerów..., nie pokazuje jakie mają pingi serwery albo czy są wolne serwery czy nie, wszystko jest tak na odwal się zrobione w tej wyszukiwarce serwerów..., znaleść jakiś serwer to hardcore wszystkie są full i nie wiadomo który wybrać :P, albo odliczanie startu gry ma czasami jakiś serwer z tym bug i nie można grać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tandeta jakich mało, od wczoraj mogę sobie obejrzeć trailer i "popróbować" zalogowania, strzał w kolano i to z bazooki, panom odpowiedzialnym za tę grę dziękuję, wiązałem z trybem multi spore nadzieje ale z tego co widać to po prostu nie działa, odwołuję preordera, nie mam zamiaru wydać 120 zł na coś co nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak to uruchomić? Wpisuje swój profil,pisze mi inicjalizacja playlisty,i wywala mi,że nie mam neta i mam spróbować później. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować