Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysis 2 już jest

171 postów w tym temacie

Ja nie mam problemów z zalogowaniem się. Z gry, zarówno ja jak i mój brat, jesteśmy jak na razie zadowoleni.
Co prawda panuje lekki chaos na mapach, ale jak się przyzwyczai człowiek do klawiszologi to gra się bardzo przyjemnie.

Czekam na premierę wersji ostatecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tymi serwerami. Co wchodzę na serwer to trzeba czekać aż nagle wystartuje to raz.
Dwa to że serwery teraz zatrzymują się przy obliczaniu na 1.
Po jakimś czasie restartuję się i znowu zatrzymuje się na 1.
To demo jest porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj coś wolno to chodzi. Coraz częściej wywala z serwerów. Nie wiem czemu ale Crysis też jak by wolniej chodził. Gra niby zespołowa ale i tak większość ludu leci na pałę. Zamiast przejmować punkt i go bronić to gdzieś tam kampią z boku i nic nie robią. Też jest parę błędów. Chcę strzelać a tu zero reakcji. A może broń się zacięła? Trochę system obrażeń jest skopany. Strzelam w klatkę, głowę i nie twierdzę że czysto trafiłem ale zawsze trafiłem, no ale jak koleś strzela mi w nogi i od razu zgon to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie mogą się zalogować, odpalacie grę , następnie tworzycie konto zupełnie nowe nick, pass a email wpisujecie wymyślony np rabarbar@rabarbar.pl, com co tam chcecie.

Mnie to pomogło nie moglem se zalogować już na żadnym koncie ani z gamelany ani z wc ani z tego zrobionego na www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawa informacja dla PC pojawiła się wczoraj, demo podobno w pełni oddaje jakość produktu jaki dostaniemy.

Znaczy to tyle, że nie pogramy w DX 10 / 11 przynajmniej w dniu premiery. Czyżby zemsta, za ''wyciek'' bety?

Już anulowałem zamówienie i czekam jak się sprawa rozwinie. Za wybrakowany produkt, dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 12:18, Shinigami napisał:

Nieciekawa informacja dla PC pojawiła się wczoraj, demo podobno w pełni oddaje jakość
produktu jaki dostaniemy.

Znaczy to tyle, że nie pogramy w DX 10 / 11 przynajmniej w dniu premiery. Czyżby zemsta,
za ''wyciek'' bety?

Już anulowałem zamówienie i czekam jak się sprawa rozwinie. Za wybrakowany produkt, dziękuje
;)

jeżeli to ma byc finalna jakość to ja też dziekuję oto jak gra dziś mi działa

20110304123333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 14:35, Shinigami napisał:

> Brak dx11 ?

Na starcie. Ma pojawić się z patchem - kiedy nie wiadomo.

ta i preordery przez to poleciały już się o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować