Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - będą odrzucające eksplozje, a Frostbite 2.0 przebija konkurencyjne silniki

56 postów w tym temacie

a ja powiem tak. Lubię symulatory za klimat i to, co się tam dzieje (jak to jest przedstawione), ale OF jest dla mnie ciut trudne, chociaż jak się uprę, to mogę grać dłuuuugo, nawet, jak nie umiem :D ale ten BF mnie kusi jak cholera ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm i teraz tak się zastanawiam czy nie lepiej zamówić preorder na PC niż na Xboxa... bo coś czuję że na Xboxie to graficznie będzie strasznie

...a co do wymagań to nie miejmy złudzeń... będą kosmiczne ale BF3 to gra na lata a nie coroczny tasiemiec więc twórcy robią go trochę jak Sony czy Microsoft konsolę... w dniu premiery zamiata a po pewnym czasie stanie się normalnością... tak było z BF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 11:30, loczyn napisał:

Prawo numer 8: Jeśli gracz Battlefielda przechodzi do Call of Duty, średnie IQ w obu
społecznościach wzrasta.


Hahaha :D podpisuje się pod tym prawem obiema rękoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:58, Sauron920925 napisał:

Hmmmm i teraz tak się zastanawiam czy nie lepiej zamówić preorder na PC niż na Xboxa...
bo coś czuję że na Xboxie to graficznie będzie strasznie


Hmmmm coś czuję, że w fpsach najważniejsza jest płynność, a myślę, że to właśnie na klocku będzi ona stała i w miarę znośna, zresztą, ludzie, w ogniu walki te różnice w grafice będą znikome, uwierzcie mi.
Grafika w nowym BFie będzie miażdżąca, nie zaprzeczam, ale chyba nie z tego powodu ludzie będą tę grę kupować, przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przykładają się do tworzenia tej gry ;) i żeby przede wszystkim broń nie zasłaniała połowy ekranu (tak jak to było w Bad Company) jakoś mnie od tego oczy bolały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF dalej będzie bił się o graczy Coda, więc realizm będzie jak w burnoucie, czyli samochody będą się realistycznie gnieść i w ogóle blacha będzie latać jak prawdziwa... ale symulatorem nigdy tego nie nazwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera, ta gra naprawdę zmienia swoje oblicze. Widzę, że po ostatnich, mocno ułatwionych i zrobionych pod dynamiczną rozgrywkę grach z tej serii, panowie z DICE wracają na prawidłowy tor i to w wyśmienitym stylu. Czekam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Bad Company 1 darzę sporą sympatią, ale dwójka jakaś mnie do siebie nie przekonała... ale może dlatego, że dużą wagę przywiązuję do kampanii singlowej, podczas gdy 99% graczy zdaje się kupować ostatnio FPSy tylko dla multi. Tak czy inaczej, świetnie, że chłopaki z DICE planują iść z realizmem o krok dalej - właśnie za możliwość rozwalania budynków i łatwość z jaką można zginąć na hardzie cenię te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 00:05, Doomann napisał:

...właśnie za możliwość rozwalania budynków
i łatwość z jaką można zginąć na hardzie cenię te gry.


Dokladnie. BF:BC 2 przemawia do mnie tylko w trybie hardcore i wylacznie z wylaczonym KillCamem :P

A co do tego, co ktos tu pisal, ze mu bron zaslanie pol ekranu... Mysle, ze Twoj problem lezy w rozdzielczosci ktorej grasz. U mnie najwiecej miejsca zajmuje SPAS i napewno nie zajme tego polowa ekranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 03:46, Bouncer napisał:

...właśnie za możliwość rozwalania budynków
i łatwość z jaką można zginąć na hardzie cenię te gry.


Dokladnie. BF:BC 2 przemawia do mnie tylko w trybie hardcore i wylacznie z wylaczonym
KillCamem :P

A co do tego, co ktos tu pisal, ze mu bron zaslanie pol ekranu... Mysle, ze Twoj problem
lezy w rozdzielczosci ktorej grasz. U mnie najwiecej miejsca zajmuje SPAS i napewno nie
nazwe tego polowa ekranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować