Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paradox zapowiada dodatek Magicka: Vietnam

21 postów w tym temacie

Czy ta gra w ogóle jest już grywalna w multi? Coś mi koledzy marudzą, że nadal grać się nie da, a tu już dodatek zapowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 20:04, Fatal-X napisał:

Wietnam? Nie wiem czy to taki świetny pomysł dla tej gry.

Cała ta gra to jedna wielka parodia, bardzo świetny pomysł ;) Polecam zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka filmiku wygląda jak z dodatku Vietnam do BC 2;)
Jak dla mnie must have, bo podstawka, mimo wciąż łatanych błędów, jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 21:04, Shreder67 napisał:

A ja głupi zamiast Magicki kupiłem dzisiaj przez steam L4D2.


Oj tam, oj tam, akurat jeśli chodzi o L4D2, to nie przesadzajmy. A co do Wietnamu, to skoro Vanquisher of Evil DeathSpank mógł polować na orki w Wietnamie, to chyba czwórka magów też może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I''m a cow, I''m a cow, I''m a magic cow? :D

Genialne. Chyba się zainteresuję Magicką. Trochę mnie wcześniej zniechęciło podobieństwo do Alien Swarm, ale może jednak trzeba dać grze szansę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Steamie w dniu premiery i gorąco polecam. Na początku z multi były straszne problemy, teraz po kilku patchach już jest OK. Na pewno kupię ten dodatek, jeżeli nie przesadzą z ceną w porównaniu z podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobieństwo jest lekkie, bo jednak w Magicka nie ma spawnujących się ciągle mobów. Ale jak Alien Swarm się spododbał, to i ona powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na początku z multi były straszne problemy, teraz po kilku patchach już jest OK." To nie prawda - w dalszym ciągu ciągle pojawiają się kosmiczne lagi, bugowanie postaci, no i sławny disconnect w 6 akcie. gra po multi działa jak wczesna beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magicka była (mimo bugów) i jest świetną i śmieszną grą, na pewno DLC kupię bo dawno się tak dobrze nie bawiłem jak przy tej gierce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten dodatek musiał wpaść jakiś chory nie przeciętny umysł, a piosenka o magicznej krowie jest jak posypka czekoladowa na lodach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Haha fenomenalne, piosenka - przeróbka Bird is the Word, koncowka z Bad Company 2 :D"
No nie do końca-jest to przeróbka "Surfin'' Bird", która jest połączeniem dwóch piosenek (Bird is the Word i Papa Oom Mow Mow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że gra się ciągle rozwija. Miejmy tylko nadzieję, że dodatek będzie nieco bardziej dopracowany od samej podstawki, która w dniu premiery i przez jakiś czas po niej była niegrywalna w multiplayerze. Miejmy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje produktem w pełni dopracowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować