Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niespełna trzyminutowy gameplay z Battlefield 3

106 postów w tym temacie

akodo -> Masz w znacznym stopniu racje, CoD jedzie juz na marce, ale mysle ze teraz Battlefield podciagnie do 8-10 mln (o ile bedzie tak dobry jak sie zapowiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Obawiam się, że przy tym nawet Killzone 3 i Crysis 2 wysiadają. A ten gameplay... ja też wysiadam. Wprawdzie wątpię, żebym mógł w to płynnie grać (żeby chociaż na najniższych), ale jednak EA górą. Nie sądzę, żeby pokonali Modern Warfare chociażby ze względu na wysokie wymagania sprzętowe, które ta gra niewątpliwie będzie miała, ale na pewno gdzieś do czołówki ta gra się zbliży po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:16, Budo napisał:


Hmmm, gameplay mi się nie odpala, ale nieważne, obejrzę później.
Ja od B3 chciałbym jednego- taktyki. Nacisk na teamwork byłby świetny.


Mi poszło po wyłączeniu flashblocka.

Grafika, a przede wszystkim światło i fizyka powalają - DICE wykonało kawał dobrej roboty jak na razie, jeszcze to pre-alpha footage :P Ogólnie gameplay jak gameplay, jak dla mnie taki tam kolejna gierka o "współczesnej" wojence :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:52, Tenebrael napisał:

Jedynie mam jedną, malutką, drobną, ciupinką prośbę do twórców... dajcie znowu nowy-stary
theme song, bo jest on ikoną serii i tyle.

przecież jest ;) Pojawia się, kiedy pokazuje się logo. Tym rzem tylko jest on w wersji elektro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:30, dark_master napisał:

> Jedynie mam jedną, malutką, drobną, ciupinką prośbę do twórców... dajcie znowu nowy-stary

> theme song, bo jest on ikoną serii i tyle.
przecież jest ;) Pojawia się, kiedy pokazuje się logo. Tym rzem tylko jest on w wersji
elektro.


Nie no, ja mówię o themie w menu, w już finalnej wersji gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pokonanie CoD nie będzie takie łatwe z bardzo prostej przyczyny- Call of Duty ma za sobą miliony nastoletnich fanów, którzy tak czy inaczej kupią tę grę. Battlefield to dosyć dojrzała gra jeśli można to tak określić, będą w nią grać osoby starsze, których w growym światku jest znacznie mniej niż dzieciaków i w dodatku głównie na PC, gdzie gry nie sprzedają się tak dobrze jak na konsolach. A szkoda, bo chciałbym żeby BF3 dał popalić Activision i żeby te w końcu przestało odgrzewać kotlety i zrobiło małą rewolucję na miarę CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój jedyny dylemat to: czy robić upgrade blaszaka czy zamawiać na X360...
Moja lista pewnych zakupów na ten rok ciągle się wydłuża :/ WIedźmin 2, ME3, DA II, BF3.. I praktycznie wszystko od EA. Chylę czoła, wyrabiają się powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 10:51, mateuszx20 napisał:

Myślę, że pokonanie CoD nie będzie takie łatwe z bardzo prostej przyczyny- Call of Duty
ma za sobą miliony nastoletnich fanów, którzy tak czy inaczej kupią tę grę. Battlefield
to dosyć dojrzała gra jeśli można to tak określić, będą w nią grać osoby starsze,


Osoby starsze? Jak co rusz jak gram w multi BC2 to gra się z 15 letnimi dziećmi. MoH to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra już teraz wydaje się niesamowita, a jeszcze w nią nie zagraliśmy :)
To będzie rok EA, i już nikt im tego nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 11:00, sylwasss napisał:

Osoby starsze? Jak co rusz jak gram w multi BC2 to gra się z 15 letnimi dziećmi. MoH
to samo.


BC2 to osobne zjawisko, coś pomiędzy "rdzennym" Battlefieldem a bardziej "liberalnym" Bad Company. A grając w Battlefield 2 naprawdę rzadko spotykałem graczy poniżej 20-ki (z tego, co wynikało z niektórych rozmów po meczach czy aktywności w klanach).

MoH z kolei również bym tu nie dawał za przykład, bo jest to gra (mowa o najnowszej części) raczej podchodząca pod CoD''a, niż odwołująca się do serii BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy sie jarają, jadą po CoD jak zawsze, hejterów marki CoD od zaj...nia, wszyscy oczywiscie z Was to namiętni, hardkorowi >25 gracze, którzy godzinami namiętnie cisną w BC2. A przyjdzie co do sprzedaży i jak zawsze CoD będzie miał przynajmniej dwa razy większą sprzedaż. Na tą chwilę nad MW3 pracują 3 teamy, no ale polaczki już zwiastują rychłą śmierć marki.

Ja tam pewnie i tak kupie MW3, bo jestem przyzwyczajony do marki. EA wydymało mnie i mój portfel przy zakupie MoH, Crysisa 2 jak kiedyś nabędę to dla singla, multi jest ciekawy ale czy przebije CoD, do którego potrafie usiąść i grać kilka godzin z rzędu? Wątpie.

BF3. Hmmmm... Fajnie wygląda urywek z singla, ale pamiętajcie, że to ledwie przystawka. Przejdziecie, zapomnicie. Pamiętajcie, że to wersja na PC, ciekawe jak będzie wyglądać na konsolach.

Anyway ciesze się z konkurencji, bo to ona napędza całą infrastrukturę grową, nowe tytuły, nowości w multi, fun i duuuuzo wiecej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot kolejny gameplay, nic specjalnego, a raczej nic czego nie widzielibyśmy już wcześniej. Gra z pewnością pokona CoDa pod względem jakości, jednak nie podoba mi się odgrzewanie kotletów stworzonych z bliskowschodnich konfliktów.
Mnie to nie porwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie padłem i nie zrobiło na mnie wrażenia.Ale musze przyznać że ładnie zmontowane scenki.Graficznie jest troche lepiej niż w Bad Company 2 (ale to chyba tylko zasługa Directa 11).Zreszta B3 to kolejna gra z oklepanym motywem "dzielnych marines walczących o pokój i dobrobyt na świecie".A w dodatku znając talent programistów z DICE ,to ta gra będzie pożerała moc obliczeniową nawet wysokiej klasy PCtów.Dlatego bardziej czekam na RAGE od ID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować