Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niespełna trzyminutowy gameplay z Battlefield 3

106 postów w tym temacie

W końcu engine robiony od podstaw na PC, nie konsolowy gniot w którym filtry starają się zamaskować masę niedoróbek. Świetnie to mało powiedziane, oby gra trafiła w nasze ręce równie dopracowana jak ten etap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:41, Tenebrael napisał:

Mam nadzieję, że moderatorzy mi wybaczą, ale powiem to głośno:

O KURWA!

To jest DOKŁADNIE to, na co od daaawna czekałem. Gra owszem, dynamiczna, śliczna, pełna
akcji. Ale jednocześnie wiarygodna, realistyczna, bez beznadziejnego patosu. Gra,w której
są naturalne elementy ciszy i spokoju, a nie tylko latające czołgi i taranujące samoloty...czy
jakoś tak.


Dokładnie tak to czuję :). Jest po prostu mega prawdziwie, wszystko zdaje się być logiczne i na swoim miejscu. Bez zbędnych wodotrysków, bez heroizmu i patosu. WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3-4 lata temu też bym tak hajpował, ale teraz najzwyczajniej w świecie powiem, że rozgrywka nie zrobiła na mnie wrażenia. Pomijam oczywiście grafikę która, co by tu nie mówić, jest genialna. Bądźmy jednak szczerzy - jednym z głównych celów wydawania takich trailerów jest właśnie pokazanie graficznego potencjału danej produkcji.
Z ostateczną oceną wstrzymam się do czasu wydania danej gry. I nie zaprzeczam, że może być ona naprawdę wysoka.
Póki co czekam na więcej info o nowym CoDzie. Może w tym roku seria zaprezentuje coś ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 11:20, golic napisał:

No wszyscy sie jarają, jadą po CoD jak zawsze, hejterów marki CoD od zaj...nia, wszyscy
oczywiscie z Was to namiętni, hardkorowi >25 gracze, którzy godzinami namiętnie cisną
w BC2. A przyjdzie co do sprzedaży i jak zawsze CoD będzie miał przynajmniej dwa razy
większą sprzedaż. Na tą chwilę nad MW3 pracują 3 teamy, no ale polaczki już zwiastują
rychłą śmierć marki.


Nie śmierć marki. Fanboy''ów CoD''a, którzy i tak grę kupią ze względu na choćby sam hype wokół serii, nie brakuje, więc finansowo i tak Acti wyjdzie na swoje, choćby nie wiem jakiego bubla wydało (ee...a teraz to nie wydaje?).

Natomiast, jak można wywnioskować z dostępnych gameplay''ów (na razie skąpych, przyznaję) BF3 ma duże szanse (a powiedziałbym, że wręcz ogromne) zrównać CoD''a z ziemią pod względem JAKOŚCIOWYM.

Wiem, że dla tych Cod"owców, dla których miarą gry jest jej sprzedaż, kompletnie to nie rusza. Jednak ja jako gracz interesuję się jakością, a nie Kottickowymi dochodami.

Dnia 02.03.2011 o 11:20, golic napisał:

Ja tam pewnie i tak kupie MW3, bo jestem przyzwyczajony do marki.


I właśnie odpowiedziałeś sobie, skąd taka wielka sprzedaż CoD :) Z przyzwyczajenia do marki, a nie z jakości.

Dnia 02.03.2011 o 11:20, golic napisał:

EA wydymało mnie i
mój portfel przy zakupie MoH, Crysisa 2 jak kiedyś nabędę to dla singla, multi jest ciekawy
ale czy przebije CoD, do którego potrafie usiąść i grać kilka godzin z rzędu? Wątpie.


Nie wiem, co przebije, a co nie, ale o ile CoD (tak w singlu jak i w multi) mnie kompletnie zanudził, tak jeszcze żadna gra z serii BF (no, może poza średnią 2142) mnie nigdy nie zawiodła, więc i tu nie widzę powodów do obaw (a patrząc na te gameplay;e - tym bardziej).

Dnia 02.03.2011 o 11:20, golic napisał:

Przejdziecie, zapomnicie. Pamiętajcie, że to wersja na PC, ciekawe jak będzie wyglądać
na konsolach.


Mnie to specjalnie nie interesuje. Era hiper-wydajności konsol się dawno skończyła, fajnie, że wreszcie ktoś to zrozumiał i nie tworzy gry z ułomnymi efektami na PC tylko dlatego, że Xstaroć by ich nie uciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę pochwalić firmę która pracuję nad tą grafiką w BF 3 :), rywalizuje ta grafika normalnie z CryEngine 3 :D, ale mimo wszystko... BF 3 i tak moim zdaniem będzie miał gorszą sprzedaż chociaż by dla tego że trzeba na tą grę kupić lepszy sprzęt, nowy system operacyjny (no chyba że ktoś ma już piracką wersje Windowsa 7 ;p) a Crysis 2 raczej nie będzie miał takiej złej sprzedaży bo graficznie prezentuje się bardzo dobrze nawet na Windowsie XP z DirectX 9 c :), ale i tak nie kupuję tych obu gier na razie ;p, na razie odstawiam hajs na T.E.R.E Online, Heroses of Might and Magic 6 i Duke Nukem: Forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#Tenebrael
Brakuje Ci motywu z Battlefielda? Radziłbym się przysłuchać temu motywowi pod koniec gameplaya. Poznajesz ten rytm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:03, Mich4elos napisał:

(no chyba że ktoś ma już piracką wersje Windowsa 7 ;p)


A czemu piracką? Ja mam już od dawna Win7 (od dnia premiery), i to jak najbardziej oryginalny. I, o ile dobrze pamiętam, na Steamie bodajże były rankingi, jacy gracze na jakim są sprzęcie, i wyszło, że o ile do Visty gracze podchodzili bardzo nieufnie, o tyle na Win7 przesiada się baaardzo duży odsetek graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ! Graficznie ten tytuł wyląduje na samym czele peletonu, IMO zdeklasuje nawet Crysisa (tym bardziej, że w BF3 będzie porządna fizyka, a nie pancerne ściany i szyby ;-). Gameplayowo też zapowiada się rewelacyjnie (piszcie co chcecie, ale ponieważ, w odróżnieniu od BF2, wreszcie będzie też SINGIEL, to szykuje się ideał). Jedyne obawy to zapowiadane już DLC - jeszcze grubo przed premierą, kto jak kto, ale EA lubi "szatkować" swoje gry na części :/

Druga sprawa to wymagania sprzętowe - patrząc na to jak ten gameplay wygląda (momentami miałem wrażenie, że oglądam jakiś reportaż z pola walki) to potrzebny będzie sprzęt z NASA żeby to ujrzeć w takiej jakości..., a co jak co, ale kosztowna wymiana bebechów puszki stojącej pod biurkiem mało kogo cieszy :/ Ja na szczęście (po częsci) mam to już za sobą, co najwyżej dołoże jeszcze ramu i "jakoś to będzie" ;-)

Z pre-orderem się jednak wstrzymuje do czasu podania przez EA choćby przybliżonej specyfikacji jaka będzie potrzebna, żeby to cudo uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posikałem sie :) ......jeśli ktos grał na serwerze -BF- czyli Brothers Forever to niech wie że ten serw będzie ustawiony na BF 3 w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ilu prorokow tutaj mamy, nawet screena nie widzialem z nastepnego coda, a wy ze bf go wciagnie nosem...
swoja droga bf wyglada swietnie, codowi bedzie trudno dorownac dziecku dice, ale to co piszecie jest wyssane z palca, pewnie kupie obie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! Sprawdzanie czy wszyscy są cali:
Soldier #1 - "I''m up!"
Soldier #2 - "I''m up!"
Soldier #3 - "I''m fucked up, but I''m up..."

Mistrzostwo!
Swoją drogą, animacja biegu NPC-ów - czysty miód.
Czekamy!
===
golic
Proponuje, abyś nie używał słowa "polaczek". Jest to obraźliwe.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy BF nawet nie poczuje, że jest coś takiego jak CoD. Miazga totalna. To będzie gra roku 2011 jak nic (może trochę wcześnie na takie sugestie, ale cały PR robi swoje i gra zapowiada się zajedwabiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować