Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niespełna trzyminutowy gameplay z Battlefield 3

106 postów w tym temacie

..Czyli -w dalszym ciągu- wszystko co już do tej pory widziałem :) Mnie to nie przeszkadza, ale coś czuję, że gdyby to nie był Battlefield, wszystko to byłoby "takie jak wszędzie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi to bieganie wygląda jak w nanoskafandzrze z Crisisa... mogliby to trochę poprawić, trochę bardziej realistyczne ruchy, a nie taki "lot" z karabinem. Ale ogólne wrażenie dobre i naprawdę mi się spodobało. Jeżeli tak będzie do końca to czekam na odpowiedź CoD''a... kocham CoD, ale jak mu skopie tyłek to będę się cieszył. Może wreszcie zaczną kombinować z czymś nowym żeby trochę odświeżyć serię.

No i ten tekst... hehe... no i jak w takich grach ma nie być przekleństw... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś już jednego degrada za "polaczków" lecz widzę że to nie wystarczyło, degrad -1 za obrażanie innych, jeśli dalej będziesz stosował takie słownictwo to prędzej czy później pożegnasz się z tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel wygląda na sztampowe nudziarstwo, dobrze że tej gry nie kupuje się dla singla.
Grafika ładna...ogólnie to wolałbym gamaplay z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na animacje "wejścia i czyszczenia" momentalnie przypomniał mi się SWAT 4. A to dobrze, bo to jedna z bardziej "myślowych" gierek.
Co do gry - nie kupię. Jak usłyszałem słowo "odrzutowce" od razu mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 + Project Reality = Battlefield 3? :D

Wygląda i brzmi miodnie. Brakowało mi takiego Battlefielda, brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkurzaja mnie tylko te momenty ze zwolnieniami, po co to? biegnie biegnie i nagle zwolnienie czasu lol, przeciez to juz wybija z rytmu i wadomo ze sie cos stanie, zero zaskoczenia, zero dynamizmu, gdzie tu realizm? zwolnienia czasu nie ma w rzeczywistosci, ale ogolnie to i zapowiada sie zajeb*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować