Zaloguj się, aby obserwować  
whitewolfpl

Civ4 - Temat ogólny

1160 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2006 o 18:10, graczomaniak napisał:

Ze wszystkich moich miast unosi sie dym, nie wiem dlaczego wolgóle nikt mnie nie atakował.
Co mam zrobić zeby to zmienić???:)


czy ten dym to nie jest przypadkiem takie cos jakby zielonkawo-zolta mgielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie choróbstwa .. za malo masz surowcó które dodaja ci + zdrowia :) .. musisz zaatakaowac aby zdobyć surowce albo handluj ... bo masz za dużo ludzi

albo i też głód musisz zobaczyc w miescie co jest a jak niewiesz za bardzo co robic
zrób screena i zgłos sie do mnie na GG - 2236860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:26, graczomaniak napisał:

Jest czarny:)


no to faktycznie daj screena. ja tam na zadne dymy nigdy nie partzylem tylko na informacje o miescie :)
jak zapodasz screena, to bedzie wiadomo o co chodzi. mozesz tez sprobowac zjarzec do miasta i sprawdzic co sie wyswietla na gornych dwoch paskach. jest tam informacja o ilosci jedzenia, produkcji i zadowoleniu mieszkancow. moze to cie naprowadzi na to co moze byc nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:04, graczomaniak napisał:

Myśle ze dobrze widac :) :



no wiec ta czerwona buzka nad wielkoscia miasta pokazuje ze masz w miescie duze niezadowolenie.
wejdz do widoku miasta, najedz myszk na taka sama buzke w prawym gornym rogu za paskiem z postepem produkcji. wyswietli sie zestawienie z iloscia ludzi zadowolonych i nie zadowolonych oraz informacja z czego nie sa zadowoleni. prawdopodobnie najbardziej sa wkurzeni ze nie masz w panstwie emancypacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee jutro nie.. niestety lepiej poprawic bledy i pozniej wydać niz szybciej .. bo na szybkiego nie ma co .. albo ten weekend albo przyszly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie odbędzie sie premiera spolszczenia do Civilization IV :) jak faktycznie wydamy podam linki tu skąd będzie można pobrać

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować