Zaloguj się, aby obserwować  
whitewolfpl

Civ4 - Temat ogólny

1160 postów w tym temacie

Widziałem jeszcze że nie spolszczyliście rodzajów świata typu:

Ice_Age

To są szczegóły, ale w 2.0 należało by je poprawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:11, Azazell2 napisał:

e graczomaniak bez prszesadyt juz to pokazales w porpzednim wątku dwa razy tego samego bledu
nie musisz powtarzac:)


jemu chodzilo o blad na pasku miasta na dole screena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem my mamy dobrze..

pewnie nie zrestartowałes komputera co? :) jesli tak to pewnie cos skopales

odinstaluj civke, zainstaluj znow, zainstaluj patch 1.52 i zainstaluj spolszczenie i reset i bedzie smigac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 19:50, Azazell2 napisał:

odinstaluj civke, zainstaluj znow, zainstaluj patch 1.52 i zainstaluj spolszczenie i reset
i bedzie smigac :)


Tylko dla wybranych? :) Na moim laptopie działa tylko 1.09. Zwróciłeś uwagę jak zmieniły się wymagania systemowe?

PS. I tak na laptopie nie gram, warto jednak zwrócić uwagę na to, że od wersji 1.52 jeszcze parę komputerów odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:04, Pan_Sza napisał:

[...], warto jednak zwrócić uwagę na to, że od wersji 1.52 jeszcze
parę komputerów odpada :)


nie myslisz chyba, ze tylko dlatego ze komus nie dziala najnowszy patch chlopaki beda sie meczyc zeby ich wersja dzialala bez patcha? przez patch jest po to zeby gra dzialala lepiej. dziwie sie ze nie chce chodzic u ciebie, bo ten patch to naprawde rewelka - dopiero dzieki niemu gra zaczaela dzialac jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczomaniak to niewiem dalczego naprawde jesli postepwales w/g readme w instalatorze jesli prawie 2000 tysiecy osobnikom dziala i nic nie narzekaja wiec moze cos masz nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> nie myslisz chyba (...)

że wprowadzam zamęt? :)
"64 Mb dla 1.0 i 1.09 na grafice jest ok. W wersji 1.52 to za mało" - to powiedziałem. I nic więej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:31, Pan_Sza napisał:

>> nie myslisz chyba (...)

że wprowadzam zamęt? :)
"64 Mb dla 1.0 i 1.09 na grafice jest ok. W wersji 1.52 to za mało" - to powiedziałem. I nic
więej.


bzdura. ja gram na karcie z 64mb. smiga az milo. na laptopie (z osobna pamiecia dla karty, a nie wydzielana z ramu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.52 poprawia dużo w moich oczach. Grałem na światach wielkości huge i zdarzało się, że po erze przemysłowej gra wywalała się z komunikatem, że skończyła się pamięć wirtualna (mam 1GB normalnej + 1,5GB wirtualnej). Miałem problem ze skończeniem kampanii. Po patchu nie ma tego błędu, ale czasem się jeszcze wywala (oczywiście tylko na dużych światach). Sama grafika chodzi mi płynnie, ale czas oczekiwania na kolejną turę jest tragiczny. W erze nowożytnej nawet do 20-30 s. a to już dość dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 20:35, penny napisał:

bzdura. ja gram na karcie z 64mb. smiga az milo. na laptopie (z osobna pamiecia dla karty,
a nie wydzielana z ramu).


A ja nie. Może nie umiem? A może umiem... Hu nołs? Rzecz w tym, że zglaszam pewne problemy dotyczące gry. Nie po to by jęczeć. Mam na myśli wymianę doświadczeń: gra, użytkownik, sprzęt.
Mieszkasz gdzieś blisko mnie (Szczecin)? Zweryfikujemy moje "ewelacje". Póki co polecam readme dla 1.52 -> 128 Mb RAM dla karty graficznej! Ja tego nie obejdę, Tobie się udało. Osobiście się cieszę, przynajmniej Ty pośmigasz na laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować