Zaloguj się, aby obserwować  
whitewolfpl

Civ4 - Temat ogólny

1160 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2006 o 13:18, spider88 napisał:

Kupiłbym tą gierkę i to bez zachnięcia ale czemu Cenega jej nie zlokalizowała ?????
Wielki minus przecież przy takiej grze to jest po prostu niedopuszczalne .

bo nie miala na to wplywu. za to community ma wplyw i juz zrobili spolszczenie - pare postow wczesniej jest link. z tego co widzialem wstepnie jest naprawde niezle (poza paroma bledami, ale to sie zdaza. no i ja osobiscie pewne rzeczy bym przetlumaczyl inaczej ale to tez kwestia gustu). tak wiec nie ma sie co zastanawiac i marudzic na cenege, tylko isc grzecznie do sklepu i kupic gierke bo naprawde warto. spolszczenie mozesz za friko zassac z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety jak widac problem bardziej dotyczy pewnych modeli kart. ta gra chodzi bez zarzutu na duzo starszym sprzecie, bo gforce ti4200 z zaledwie 64mb ramu. problem jest najwyrazniej z okrojonymi kartami jakimi sa fx 5200. mozesz poszperac na forum civfanatics - moze cos tam znajdziesz na ten temat, bo widzialem ze sie pare osob na podobny problem skarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 13:28, penny napisał:

niestety jak widac problem bardziej dotyczy pewnych modeli kart. ta gra chodzi bez zarzutu
na duzo starszym sprzecie, bo gforce ti4200 z zaledwie 64mb ramu. problem jest najwyrazniej
z okrojonymi kartami jakimi sa fx 5200. mozesz poszperac na forum civfanatics - moze cos tam
znajdziesz na ten temat, bo widzialem ze sie pare osob na podobny problem skarzylo.


podaj link do tego forum jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki penny za dobrą opinie o spolszczeniu :) tak wiem są błedy ale poprawimy je:) juz ejst wersja 1.1 a za jakiś czas zrobimy 2.0

gra na FX z serii GF bardzo slabo dziala niestety mam kolege co ma 5700 FX i klnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:12, Azazell2 napisał:

dzieki penny za dobrą opinie o spolszczeniu :) tak wiem są błedy ale poprawimy je:) juz ejst
wersja 1.1 a za jakiś czas zrobimy 2.0


a tak z ciekawosci to jak ze sposzczeniem tekstow mowionych, tak jak odzywki jednostek w "cywilizacji polakow"? bo ja czytalem tylko niektore wasze pliki xml, ktore tlumaczyliscie - nie chcialem sobie poprostu tego instalowac, bo nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Azazell za spolszczenie. Odwaliliście kawał rzetelnej roboty. Rzesze sympatyków są wam wdzięczne, a ja postuluję, żebyście do modu Polaków na władców wstawili własne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no najwiecej roboty odwalaja dwaj wspaniali tłumacze Jobabr i Kodzi :)

ale mam cos dla was

Wersja Spolszczenia 1.2
Jest to najnowsza wersja spolszczenia ( Wydana dnia: 09.02.06 )

Poprawki:
Jak zwykle poprawiono wiele błędów gramatycznych, ortograficznych i składniowych... mamy nadzieje że już cięzko będzie wynależć inne błędy :)

Pobrać można z:
http://rapidshare.de/files/12863060/civ4pl1.2.zip.html
http://xthost.info/Azazell/civ4pl1.2.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy coś innego, ale mnie po zainstalowaniu wersji 1.2 zaraz wywaliło do Windy.
Za drugim podejściem już poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznacie mnie za wariata ale co mi tam... Ktoś może zna link do download''u Civ2? Mam orginał gry (kupiony tak dawno, że najstarsi Indinie tego nie pamiętaja...), ale został "nichcący" zniszczony przez siostrę ;( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba że mi ktos powie gdzie kupić orginał, choć wątpie by ta gra była jeszcze w ofercie jakiegokolwiek dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:04, szerszeń45 napisał:

no chyba że mi ktos powie gdzie kupić orginał, choć wątpie by ta gra była jeszcze w ofercie
jakiegokolwiek dystrybutora

ta gre dostanie chyba tylko uzywana. ale mozesz tez poszukac na serwisach abandonware - gdzies byl watek na ten temat. jak jej tam nie znajdziesz to na pewno znajdziesz info na temat gdzie mozna ja dostac. jeden zlepszych serwisow to www.the-underdogs.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:36, penny napisał:

> no chyba że mi ktos powie gdzie kupić orginał, choć wątpie by ta gra była jeszcze w ofercie

> jakiegokolwiek dystrybutora
ta gre dostanie chyba tylko uzywana. ale mozesz tez poszukac na serwisach abandonware - gdzies
byl watek na ten temat. jak jej tam nie znajdziesz to na pewno znajdziesz info na temat gdzie
mozna ja dostac. jeden zlepszych serwisow to www.the-underdogs.org


OK. Wielkie dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:03, Snoopy1 napisał:

Grałem w tę grę i bardzo mi się spodobała.
Tylko czy warta jest swojej ceny??

wg. mnie warta jest kazdej wydanej na nia zlotowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:03, Snoopy1 napisał:

Grałem w tę grę i bardzo mi się spodobała.
Tylko czy warta jest swojej ceny??

Jest warta i tej ceny i czasu, na który sie nań czekało. To jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie grałem w swoim życiu (a już na pewno najlepsza turówka [tak, tak dla mnie jest lepsza od serii HoMM]). I kto wie może by była najlepszą grą dla mnie wogóle, gdyby nie gry RPG i Gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega wyda Civkę w wersji PL za 99,90 - szkoda że fani już zrobili spolszczenie ...
zobaczymy które lepsze :)
Pozwolę sobie wkleić PEŁNY NEWS :

"CIVILIZATION IV w podwójnej wersji językowej i cenie 99,90 złotych - premiera w kwietniu

Jako wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, mamy przyjemność poinformować, że już w kwietniu ukaże się polska edycja bestsellerowej gry - Sid Meier’s Civilization 4! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy, nasza firma wydała oryginalną, angielską wersję gry w listopadzie zeszłego roku w cenie 129,90 zł, jednocześnie pracując nad lokalizacją. W chwili obecnej beta testy polskiej wersji gry, która opracowywana jest z niezwykłą pieczołowitością, wchodzą w fazę finalną!

Polska wersja językowa czwartej edycji kultowej strategii dostępna będzie już w kwietniu w cenie 99,90 złotych, w niezwykle ekskluzywnym pakiecie, w skład którego wchodzi:

• oryginalna, angielska wersja gry na płycie DVD;
• dodatkowa płyta CD, zawierająca patch polonizujący grę do wersji z napisami;
• 224-stronicowy, drukowany podręcznik użytkownika;
• wyczerpujący, drukowany poradnik do gry;
• drukowane drzewko technologii.

Jednocześnie Cenega Poland informuje wszystkich klientów, którzy zakupili wcześniej angielską wersję gry, iż w dniu premiery polskiej edycji, na stronie internetowej firmy: www.cenega.pl, pojawi się patch polonizujący do Civilization IV. Bezpłatny patch uruchomić będzie można tylko z oryginalną, angielską wersją gry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować