Zaloguj się, aby obserwować  
whitewolfpl

Civ4 - Temat ogólny

1160 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 01:38, Evil Khan napisał:

"CIVILIZATION IV w podwójnej wersji językowej i cenie 99,90 złotych - premiera w kwietniu

To są łoje. Gdyby od razu napisali, że będzie polska wersja to ja (i zapewne wiele osób) by trochę zaczekało.
Już nawet nie wspominam że gra będzie tańsza.
Echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2006 o 02:08, A-cis napisał:

To są łoje. Gdyby od razu napisali, że będzie polska wersja to ja (i zapewne wiele osób) by
trochę zaczekało.
Już nawet nie wspominam że gra będzie tańsza.
Echhh...


Z polską wersją to pół biedy bo : "Jednocześnie Cenega Poland informuje wszystkich klientów, którzy zakupili wcześniej angielską wersję gry, iż w dniu premiery polskiej edycji, na stronie internetowej firmy: www.(CEnZURA) .pl, pojawi się patch polonizujący do Civilization IV. Bezpłatny patch uruchomić będzie można tylko z oryginalną, angielską wersją gry"

Ciekawy jestem tyko czy to 1 wydanie posadało poradnik drukowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czego sie spodziewałeś? każda gra z czasem tanieje, ja np poczekam z zakupem aż w superbe$elerze wyjdzie (a jak nie wyjdzie to kupie bez problemu używaną na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 12:04, Evil Khan napisał:


> To są łoje. Gdyby od razu napisali, że będzie polska wersja to ja (i zapewne wiele osób)
by
> trochę zaczekało.
> Już nawet nie wspominam że gra będzie tańsza.
> Echhh...

Z polską wersją to pół biedy bo : "Jednocześnie Cenega Poland informuje wszystkich klientów,
którzy zakupili wcześniej angielską wersję gry, iż w dniu premiery polskiej edycji, na stronie
internetowej firmy: www.(CEnZURA) .pl, pojawi się patch polonizujący do Civilization IV. Bezpłatny
patch uruchomić będzie można tylko z oryginalną, angielską wersją gry"

Ciekawy jestem tyko czy to 1 wydanie posadało poradnik drukowany ?

Pierwsze wydanie nie zaierało poradnika tylko drzewo technologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 12:04, Evil Khan napisał:

Ciekawy jestem tyko czy to 1 wydanie posadało poradnik drukowany ?

Zależy co uważasz za poradnik? Poradnika jako takiego nie było. Była dołączona 224 stronicowa instrukcja (w ktorej ostatnie 20 stron bylo przeznaczone na notatki) oraz drzewo technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:08, A-cis napisał:

> Ciekawy jestem tyko czy to 1 wydanie posadało poradnik drukowany ?
Zależy co uważasz za poradnik? Poradnika jako takiego nie było. Była dołączona 224 stronicowa
instrukcja (w ktorej ostatnie 20 stron bylo przeznaczone na notatki) oraz drzewo technologii.


czyli CDP pod względem troski o klienta znów wygrywa. Porównując Civ4 i Dungeon Siege 2. W przypadku tej 2 gry CDP wysyła (za free) do wszystkich posiadaczy poradnik oraz płytkę z aktualizacjami. Natopmiast Cenega oferuje tylko możliwość pobrnia spolszczenia z www.
Może wkrótce Cenega zrozumie, że czasy się zmieniają i trzeba podołać rosnącym oczekiwaniom klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewniam cie ze ten poradnik, psu na bude sie nadaje. jak cie kreca niepotrzebne bajery, to ok, ale do grania podejrzewam ze nie bedzei ci potrzebny. po pierwsze skoro ktos ma juz wersje angielska, to pogrywa w nia od kliku miesiecy. po jaka cholere mu wtedy poradnik??? poradnik jest dla osob, ktore jesze nie graly, nie wiedza o co chodzi potrzebuja porad. nie dla gosci, ktorzy juz graja od dawna. zreszta w grze jest calkiem niezly tutorial. no i to wysylanie plytki... eeee no i co z tego ze mi ta plytke wysla?? skoro sobie moge sciagnac to po co mi plytka wyslana poczta? sam sobie moge nagrac jak bede potrzebowal :/ mam wrazenie ze wielu osobom bardziej zalezy na opakowniu niz na samej grze. nierozumiem twojego stwierdzenia: podolac rosnacym oczekiwaniom klkienta... tzn, czego ty oczekujesz? ze dostaniesz gre w tloczonym metalowym pudelku i podrecznikiem 400 stronicowym, ktorego nie przeczytasz? myslalem ze w grach liczy sie sama gra a nie opakowanie? zreszta, co ma cenega rozumiec? jak bedziesz chcial jakas gre, ktora oni wydaja, to ja kupisz. nawet jak bedzie dostepna tylko jako download, bez podrecznika pudelka i tej smiesznej ksiazeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 11:50, penny napisał:

zapewniam cie ze ten poradnik, psu na bude sie nadaje. jak cie kreca niepotrzebne bajery, to
ok, ale do grania podejrzewam ze nie bedzei ci potrzebny. po pierwsze skoro ktos ma juz wersje
angielska, to pogrywa w nia od kliku miesiecy. po jaka cholere mu wtedy poradnik??? poradnik
jest dla osob, ktore jesze nie graly, nie wiedza o co chodzi potrzebuja porad. nie dla gosci,
ktorzy juz graja od dawna. zreszta w grze jest calkiem niezly tutorial. no i to wysylanie plytki...
eeee no i co z tego ze mi ta plytke wysla?? skoro sobie moge sciagnac to po co mi plytka wyslana
poczta? sam sobie moge nagrac jak bede potrzebowal :/ mam wrazenie ze wielu osobom bardziej
zalezy na opakowniu niz na samej grze. nierozumiem twojego stwierdzenia: podolac rosnacym oczekiwaniom
klkienta... tzn, czego ty oczekujesz? ze dostaniesz gre w tloczonym metalowym pudelku i podrecznikiem
400 stronicowym, ktorego nie przeczytasz? myslalem ze w grach liczy sie sama gra a nie opakowanie?
zreszta, co ma cenega rozumiec? jak bedziesz chcial jakas gre, ktora oni wydaja, to ja kupisz.
nawet jak bedzie dostepna tylko jako download, bez podrecznika pudelka i tej smiesznej ksiazeczki.


trochę racji masz.... poradnik sobie z netu można zassać.
tak naprawdę to mam civ4 w wersji angielskiej ale nawet jeszcze nie rozpakowałem (brak czasu) i zastanwaiam się czy nie sprzedać i nie kupić sobie PL. ale masz rację - nie ma sensu .. bez przesady. tym bardziej że patche mam pościągane. Dzięki za przysłowiowy "kubeł zimnej wody" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ktoś jakies fajne obrazki z Civilization IV to proszę wstawiać:)
To nie sa moje własne obrazki, ściągnąłem je ze strony CENEGi więc jak bede miał swoje to wstawię je tutaj!
Pozdrawiam fanów tej wspaniałej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 11:48, Evil Khan napisał:

No to mamy nowy dodatek Latem 2006 - Warlords !!!
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=25117


przyznam szczeze, ze z tej zapowiedzi bardziej mnie ciekawia dwa pozostale tytuly: Sid Meier''s Railroads i CivCity: Rome. Jesli chodzi o Railroads to jestem fanem Railroad tycoon''a od pierwszej jego czesci z 90. roku. niestety 3 czesc mnie potwornie zawiodla (ale z nia chyba Sid nie mial nic wspolnego) i teraz z nowa wersja zapowiedziana przez Sida wiaze naprawde ogromne nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja Spolszczenia 2.0
Najnowsza wersja Spolszczenia z dnia. 19.03.2006r

Poprawki:
- Dodano spolszczony Samouczek
- Naprawiono błąd związany z brakiem wyświetlania procent szans na wygraną podczas walki, której nie było w poprzednich wersjach.
- Poprawiono drobne błędy związane z samym tłumaczeniem gry
- Poprawiono błędy w tłumaczeniu po połączeniu się z GameSpy
- Nowy lepszy instalator..

Pobrać można z:
http://rapidshare.de/files/15822647/civ4_pl2.exe.html
http://xthost.info/civ/Civ4pl2.0.rar

Miłego grania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak grupować (łączyć w jeden oddział) 2 lub więcej jednostki znajdujące się na tym smym polu, tak aby poruszały się razem?
Opcja opisana w instrukcji (Ctrl + klawisz numeryczny) mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 02:43, A-cis napisał:

Ktoś wie jak grupować (łączyć w jeden oddział) 2 lub więcej jednostki znajdujące się na tym
smym polu, tak aby poruszały się razem?
Opcja opisana w instrukcji (Ctrl + klawisz numeryczny) mnie nie działa.

shift + lewy przycisk na jednostce ktora chcesz dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:38, penny napisał:

shift + lewy przycisk na jednostce ktora chcesz dolaczyc.

Dzięki :)
Wypróbuję dziś wieczorem. Oczywiście jednostkę wprowadzam najpierw na pole, na którym stoi już inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:20, A-cis napisał:

> shift + lewy przycisk na jednostce ktora chcesz dolaczyc.
Dzięki :)
Wypróbuję dziś wieczorem. Oczywiście jednostkę wprowadzam najpierw na pole, na którym stoi
już inna?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Wersja Spolszczenia jest już w sumie gotowa ale wypuscimy ją dopiero jutro.. bo trzeba jutro zrobić ostatnie sprawdzanie i testowanie

Spolszczenie będzie współdziałać z najnowszą wersja 1.61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować