Zaloguj się, aby obserwować  
whitewolfpl

Civ4 - Temat ogólny

1160 postów w tym temacie

pamietam jak wyszla trojka, a ja mialam jeszcze pod biurkiem zabytek kwalifikujacy sie do Muzeum Techniki... I tak czlowiek jakos odpalil i gral... Civ uzaleznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamietam doskonale jak grałem w pracy po kryjomu na super jak na owe czasy sprzecie Pentium 100Mhz z kartą S3Virge 1 MB. To były piekne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 08:07, temist napisał:

A ja pamietam doskonale jak grałem w pracy po kryjomu na super jak na owe czasy sprzecie Pentium 100Mhz z kartą S3Virge
1 MB. To były piekne dni

EEee oczywiście w Civilization II
(pogrywałem tez z tajniaka w HoMM II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 01:20, Darek Jedi napisał:

KIEDY to wyjdzie?????? RANY!! Juz sie nie moge doczekac!! Szkoda ze ma takie wymagania - nie bede mogl grac w pracy ;)


gra ma wysc lada moment, a dokladniej oficjalna premiera jest we wtorek 25. mozesz zamowic w ultimie w przedsprzedazy wersje angielska, ale oni planuja wysylke dopiero na poczatku grudnia. a jak ci bardzo zalezy, a koszta nie maja znaczenia to mozesz poszukac w sklepach za wielka woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 12:24, penny napisał:

gra ma wysc lada moment, a dokladniej oficjalna premiera jest we wtorek 25.

O ile wiem to 25-go ma się ukazać ale tylko w Stanach. W Europie premiera jest planowana na 4.11. br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 12:24, penny napisał:

gra ma wysc lada moment, a dokladniej oficjalna premiera jest we wtorek 25.

O ile wiem to 25-go ma się ukazać ale tylko w Stanach. W Europie premiera jest planowana na 4.11. br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 12:24, penny napisał:

gra ma wysc lada moment, a dokladniej oficjalna premiera jest we wtorek 25.

O ile wiem to 25-go ma się ukazać ale tylko w Stanach. W Europie premiera jest planowana na 4.11. br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 15:56, A-cis napisał:

> gra ma wysc lada moment, a dokladniej oficjalna premiera jest we wtorek 25.
O ile wiem to 25-go ma się ukazać ale
tylko w Stanach. W Europie premiera jest planowana na 4.11. br.


bo to jest data premiery w stanach :)
hmmm wlasnie sobie przypomnialem ze moj znajomy bedzie z tamtad niedlugo przylatywal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 15:54, A-cis napisał:

> gra ma wysc lada moment, a dokladniej oficjalna premiera jest we wtorek 25.
O ile wiem to 25-go ma się ukazać ale
tylko w Stanach. W Europie premiera jest planowana na 4.11. br.


Tak właściwie to w sklepach ma być juz 24 i wtedy pierwsi gracze juz bedą mogli zacząć wymiatac gre z polek sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 21:51, A-cis napisał:

> Tak właściwie to w sklepach ma być juz 24 i

Ale myślisz o USA?

Dokladnie. Myśle o cywilizowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:45, temist napisał:

> Ale myślisz o USA?
Dokladnie. Myśle o cywilizowanym świecie.

A teraz co? Piszesz z jaskini ;)

BTW1. Zorientowałem się, że na poczatku przyszłego tygodnia będzie można kupować wersję angielską Civ (sprowadzaną z USA) w niektórych polskich sklepach wysyłkowych. Myślę, że to będzie droższe i lepiej poczekać do początku listopada na wersję DVD (europejską).

BTW2. Mam prośbę do jakiegoś moderatora aby wykasował moje posty z godz. 15:55, :56, i :57 (nie wiem czemu się ztrójlowały :)
Niech zostanie tylko pierwszy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 15:57, A-cis napisał:

Nie wiem czemu to sie ukazało 2x. Kliknąłem raz. Ale komputer długo "myślał" zanim to załadował :)


Ukazalo sie 3krotnie, ale i tak wybaczamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 23:18, A-cis napisał:

> > Ale myślisz o USA?
> Dokladnie. Myśle o cywilizowanym świecie.
A teraz co? Piszesz z jaskini ;)


Zebys wiedzial ze czasami mam takie wrazenie. Dotyczy to wydawanych gier, filmów, cen na czesci komputerowe itd. Oczywiście niby z roku na rok jest coraz lepiej . Ale caly czas jest to jakies kuriozum jak z tą Cywilizacją. Dlaczego nie mozna chocby w jednym sklepie na całą Polskę jej kupić? Chyba wlasnie dlatego ze dla Amerykańców tu jest caly czas epoka kamienia lupanego. A przeciez to niej gra typu "Król Zdziosio na tropie upadłej Madonny", tylko jedna z ważniejszych gier, która wiadomo ze znajdzie szeroką rzeszę nabywców. Oczywiście jak sie ukaże w miarę szybko. Bo jak sie ukaze w październiku 2006 to pół Polski bedzie miało pirata i kto wtedy bedzie chciał ją kupić? Ja prawdopodobnie powinienem miec ją 28 X. Ale raczej nieewiele osób bedzie miec podobny fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 08:40, temist napisał:

Bo jak sie ukaze w październiku 2006 to pół Polski bedzie miało pirata i kto wtedy bedzie chciał ją kupić?

Ja :)
Byłem zakochany w Civ 1. Podobała mi się również 2 i 3 (po paczach). Jeśli 4 nie bedzie totalną klapą, a na to się na razie nie zanosi sądząc z ocen zachodnich, to kupię legalna wersję choćby w lutym przyszłego roku.
A to dlatego, że tą grę warto wspierać. Żeby Sid miał motywację pracować nad kolejnymi ulepszeniami z coraz lepszym SI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 11:22, A-cis napisał:

> Bo jak sie ukaze w październiku 2006 to pół Polski bedzie miało pirata i kto wtedy bedzie chciał ją kupić?
Ja :)
Byłem > zakochany w Civ 1. Podobała mi się również 2 i 3 (po paczach). Jeśli 4 nie bedzie totalną klapą, a na to się na razie nie > zanosi sądząc z ocen zachodnich, to kupię legalna wersję choćby w lutym przyszłego roku.
A to dlatego, że tą grę warto wspierać. Żeby Sid miał motywację pracować nad kolejnymi ulepszeniami z coraz lepszym SI.


Do lutego przyszlego roku jest zaledwie 4 miesiące. Natomiast Civ 4 podobniez ma sie ukazac w Polsce najwczesniej w wakacje przyszlego roku (chyba ze sie cos zmieniło). Ci co beda w stanie finansowo to kupia gre angielskojezyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować