Zaloguj się, aby obserwować  
whitewolfpl

Civ4 - Temat ogólny

1160 postów w tym temacie

Ostatnio zacząłem poznawać moda Rhye and Fall Civilization - bo podobno popularny :)

I tu moje pytanko czy aby wykorzystać dobrodziejstwa tego moda, czyli samoistnie pojawiające sie cywilizacje, zasoby i inne ktorych jest sporo..... to trzeba posiadać specjalnie stworzone scenariusze do tego moda. Czy wystarczą mapy wygenerowane przez World Buldiera?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek - Scenariusz Miesiąca 01
Antyczna Grecja


Ruszyła nowa gra Wieloosobowa dla dodatku Beyond the Sword .. (Można grać nawet na patchu 3.13)
Tymczasowo jest to gra Próbna - jeśli się przyjmie to będzie rozbudowana oraz będzie tworzona co miesiąc.
Ale to wszystko zależy od was !! Dlatego zapraszamy!!

W zamyśle jest to mix takich gier jak: GOTM, Prostych scenariuszy (bo bez edycji XML) i Pojedynków przez Multiplayer.

GOTM - bo co miesiąc i do wykonania będzie zadanie.
Scenariusz - bo w miarę możliwości na realistycznych mapach zmodyfikowanych na potrzeby rozgrywki - równie dobrze będzie można grać w Single Player z Komputerem.
Multiplayer - bo grany w Pojedynkach 1 na 1 - ale tu będzie kwestia ustalenia pomiędzy graczami Mapa będzie dostępna wiec każdy będzie mógł sie zmierzyć.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6350&page=0#150200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera zapomniałem poinformować , że jest już patch 3.13 :)) polecam .. ale niestety na fanatykach czytałem, że nie jest on wcale idealny i posiada wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh szkoda , że nie można edytowac ale będę musiał znów napisać ..

Wypuściliśmy nową wersję Spolszczenia do Civilization IV: Beyond The Sword przystosowana do najnowszego patcha 3.13. Poprawiliśmy wiele zmian w tekstowych plikach oraz spolszczyliśmy wszystkie nowe teksty w tym sporą ilość nowych zdarzeń losowych

Pobrać można tutaj.
http://www.civ.org.pl/downloads.php?lang=Pol&type=Civ4§ion=Patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 00:48, Azazell3 napisał:

Wypuściliśmy nową wersję Spolszczenia do Civilization IV: Beyond The Sword przystosowana
do najnowszego patcha 3.13
.

O super. Tylko dodatek muszę łyknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy edycji Complete Edition mógłby napisać, co wchodzi w skład wydania (ile pudełek, cienkie/grube, instrukcja, itd.)? Wizualizacja w formie zdjęcia mile widziana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 09:30, lewak napisał:

Czy ktoś z posiadaczy edycji Complete Edition mógłby napisać, co wchodzi w skład wydania (ile
pudełek, cienkie/grube, instrukcja, itd.)? Wizualizacja w formie zdjęcia mile widziana. :)



ja dostałem parę dni temu te wydanie i w skład wchodzi:
- Podstawka + 2 dodatki
- Osobny CD Bonusowy z Poradnikami oraz z Modem Polaków i bodajże spolszczenie cenegi do 3.13

Wydanie bardzo fajne bo instalując grę to instalujesz całość za jednym zamachem i od razu spatchowana do 3.13 i nie musisz żąglować płytkami. + Jakos zauważyłem, że te wydanie czyli po zainstalowaniu Civ 4 Complete katalog zajmuje nie całe 4GB a jak instalowalem wczesniej inne wydania po koleji to aż ponad 6 gb ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:38, marsinteligo napisał:

Genialna gra.
Kupiłem pare dni temu i nie mogę się oderwać :D


Zobaczysz, przejdzie Ci to.


Na jakis tydzień:DDD

A Twoja ocena gry wprost ukazuje jej walory. Mnie żadna inna gra tak mocno nigdy nie wciągnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:38, marsinteligo napisał:

Genialna gra.
Kupiłem pare dni temu i nie mogę się oderwać :D

A pomyśl jeszcze o sytuacji, że praktycznie żadnych innych przyzwoitych gier w Polsce nie ma (ja tak miałem gdy grałem w Civ 1). To dopiero by Cię uziemiło przy komputerze.
Ja grałem po kilka godzin dziennie przez rok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Zainstalowałem patcha z płytki "complete" i mam nadal angielską wersje gry.
Nie przeszkadza mi to bo zanam angielski ale jeżeli jest taka opcja (języka polskiego) to chętnie bym skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 11:10, marsinteligo napisał:

Mam pytanie.
Zainstalowałem patcha z płytki "complete" i mam nadal angielską wersje gry.
Nie przeszkadza mi to bo zanam angielski ale jeżeli jest taka opcja (języka polskiego) to chętnie
bym skorzystał.


A uruchomiłeś komputer ponownie? Zainstalowanie patcha spolszczającego wymaga restartu komputera. Przynajmniej u mnie tak było. Spróbuj zrestartować komputer jeśli to nie pomoże to zainstaluj patcha ponownie i zrestartuj kompa i potem w ustawieniach gry zmień język na Polski. jeśli to nie pomoże to nie wiem co jest grane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy można skądś ściągnąć spolszczenie do moda Imperium Polskie - wiem, że dołączane jest ono do Civ4: Complete Edition, ale nie wiem czy w Internecie też można je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Startuje Liga Civ IV - Adventure

Liga Civ IV Adventure to liga dla graczy, którzy lubią wyzwania, lubią ruszać w nieznane i uważają że nie ma sytuacji bez wyjścia, a najważniejsza jest zabawa. To liga dla graczy, którzy lubią grać z całym dobrodziejstwem możliwości i przeciwności jakie oferuje gra Civilization IV, łącznie z dyplomacją z AI, zważaniem na religię i innymi dobrodziejstwami cywilizacyjnymi. To liga dla graczy, dla których wojna jest tylko jednym z wielu rozwiązań, a dróg do zwycięstwa może być wiele. Ta liga pozwala połączyć ze sobą umiejętności zdobyte podczas singlowej gry z AI wraz z przyjemnością rywalizacji z innymi graczami. Rozgrywki opierają się na dodatku Beyond The Sword.

Chętnych do spróbowania swych sił zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rozgrywek, który znajduje się w (na chwilę obecną): http://www.foland.pl/civ/LAv.1.0.html

Liga dopiero co ruszyła, więc nie wszystko jest w pełni działające bo strona z tabelami i statystykami wciąż w fazie
tworzenia. Ale można się juz zapisywać i zapoznawać z regulaminem.

Zapisać się można tutaj na forum --> http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6521
Dział na forum poświęcony Lidze ---> http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=76
Na tej stronie będą wszelkie niezbędne informacje (tabela, statystyka, regulamin i wiele innych istotnych informacji) --> http://civilizationiv.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

20080102110833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować