Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Dragon Age II - nowy zestaw akcesoriów dla fanów

27 postów w tym temacie

Wszystko bardzo fajnie wygląda. Szczególnie klawiatura tylko kogo na to stać ? Dobra zrozumiem fanatyków np. SC II ile tego sprzętu wyszło ale chyba mało ludzi kupi sprzęt dla jednej gry który można mieć normalnie taki sam ale taniej i bez naklejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 13:57, KunaMaster napisał:

140 Euro za klawiaturę... trochę przesada


Bo płacisz 40 euro za klawiaturę i 100 za znaczek Razer na obudowie. Tak to już jest z markowymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring5
Chyba zapomniałeś że to klawiatura mechaniczna z podświetlaniem itd. Wiem że normalna wersja jest tańsza, i muszę się zgodzić z Wami że 20 dolców więcej za naklejki DAII to trochę za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

280zł - myszka
100zł - podkładka
560zł - klawiatura
240zł - pad
360zł - torba

Czy tylko mi się wydaje, czy kogoś zdrowo szurnęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad jest fajny ale osobiście sam bym takiego nie kupił. Szkoda mi kasy, poza tym wydaje mi się że słono bym przepłacił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:00, MacJak napisał:

280zł - myszka
100zł - podkładka
560zł - klawiatura
240zł - pad
360zł - torba

Czy tylko mi się wydaje, czy kogoś zdrowo szurnęło?



Łącznie = 1540zł =)

W tej cenie : AMD Athlon II X3 445 + Radeon HD5770 1GB DDR5 + GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 + Gigabyte 770T-UD3L + Fractal Design Integra 400W + Samsung 500GB 7200rpm 16MB F3 + buda.
Opcjonalnie dokładamy jeszcze 150zł na myszkę i klawiaturę i full zestaw [pod warunkiem, że w domu jest na stanie monitor, z monitorem wyjdzie pewnie jakaś dwójka w porywach]

Mina klienta jest zawsze bezcenna... za wszystko inne zapłacisz kartą master-card =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:18, Pietro87 napisał:

> 280zł - myszka
> 100zł - podkładka
> 560zł - klawiatura
> 240zł - pad
> 360zł - torba
>
> Czy tylko mi się wydaje, czy kogoś zdrowo szurnęło?


Łącznie = 1540zł =)

W tej cenie : AMD Athlon II X3 445 + Radeon HD5770 1GB DDR5 + GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz
CL9 + Gigabyte 770T-UD3L + Fractal Design Integra 400W + Samsung 500GB 7200rpm 16MB F3
+ buda.
Opcjonalnie dokładamy jeszcze 150zł na myszkę i klawiaturę i full zestaw [pod warunkiem,
że w domu jest na stanie monitor, z monitorem wyjdzie pewnie jakaś dwójka w porywach]

Mina klienta jest zawsze bezcenna... za wszystko inne zapłacisz kartą master-card =)



Ha ha dobre zestawienie :D Za markowe rzeczy trzeba płacić, ale czy zawsze są one tak dobre, żeby płacić aż tyle?
Fani jak zawsze nie zawiodą i pomimo horrendalnej ceny kupią takie "gadżety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatury: mam wersję Ultimate - oczywiście nie wersję DAII - i uważam, że to jest kawał naprawdę świetnego sprzętu, na który warto wydać tyle kasy. Jedyny jej minus: jest prawie tak głośna jak dawne maszyny do pisania. ;)
P.S Cena klawiatury wbrew pozorom nie jest wysoka. Przypominam: to jest klawiatura mechaniczna, a te swoje kosztują niestety - otrzymuje się w zamian wysoką niezawodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować