Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40.000: Dawn of War II - Retribution - recenzja

25 postów w tym temacie

Aj wiedziałem że kampania będzie taka sama dla wszystkich ras a szkoda, no ale cóz zrobic i tak widac ze jest swietnie, czekam na swoją kolekcjonerke! :D
Mam nadzieje że w piątek kolekcjonerki już bedą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:46, Mariusz178 napisał:

Aj wiedziałem że kampania będzie taka sama dla wszystkich ras a szkoda, no ale cóz zrobic
i tak widac ze jest swietnie, czekam na swoją kolekcjonerke! :D
Mam nadzieje że w piątek kolekcjonerki już bedą:)


No Relic nie ukrywał, że nie mieli czasu na robienie oddzielnej kampanii dla każdego, ale ta mimo wszystko wygląda trochę za podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Retributiona i tak najważniejsze jest to, ze istnieje duża szansa, że DoW II wraz z tym dodatkiem będzie wreszcie zbalansowaną grą, która daje dużo frajdy w grze multi. Z doświadczeń z bety, po której osobiście byłem zaskoczony tym jak IG jest dobrze zbalansowaną frakcją (jak na relicowe - niskie standardy). Do tego dobre wsparcie dla gry (10 patchy, jeśli się mylę to poprawcie) i brak kwiatków w stylu Kangurów z CoHa, pozwala wierzyć, że Relic wreszcie w 100% pojął na czym polega robienie RTSów dla gier sieciowych (zachowując przy tym własny styl i klimat produkcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 10 poziom? I nie można importować postaci z poprzedniego dodatku? To pod tym względem Chaos Rising był zdecydowanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka (jako całość) była dla mnie doskonała, właśnie potem pokochałem Company of Heroes.

Na poczatku DoWII mi się podobało średnio, trochę nie przemawiał za mną ten system z czterema bohaterami. Ale się do niego przekonałem... może nie do końca w potyczce, ale mało w niego grałem.

Więc Retribution kupię i czekam na DoWIII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze po dodatku oczekiwaliscie nowej gry. A to byl wlasnie dodatek. Oczekiwaliscie 6 roznych kampanii? To dziwne. Bo wtedy to by byla pelna gra i Relic duzo by sobie za nia policzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:56, TobiAlex napisał:

Tylko 10 poziom? I nie można importować postaci z poprzedniego dodatku? To pod tym względem
Chaos Rising był zdecydowanie lepszy.


nie ma juz punktow do dodania pomiedzy skillami, bo drzewka rozwoju zostaly tak przebudowane ze 1 punkty w to jeden nowy skill - czyli - wolniej bedziemy zdobywac lvle, ale co lvl bedzie nowa umiejetnosc. Na jedno wychodzi .

import ? a nie pamietasz juz ze byly rozne zakonczenia ? ciezko zeby w kolejnej czesci brali pod uwage kazde mozliwe zakonczenie i pod nie robili kampanie. Zdrajca czy corruption ktoregos z glownych bohaterow zespolu to zmiana wywracajaca scenariusz na druga strone wiec pewno dlatego olano import ;) Najwazniejsze ze jest kampania greenskinow :]

edit; literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 17:57, Komenty napisał:

Mam wrazenie, ze po dodatku oczekiwaliscie nowej gry. A to byl wlasnie dodatek. Oczekiwaliscie
6 roznych kampanii? To dziwne. Bo wtedy to by byla pelna gra i Relic duzo by sobie za
nia policzylo.


Nie oczekiwaliśmy 6 różnych kampanii bo Relic mówił, że nie dadzą rady już kilka miesięcy temu. Jednak 6 różnych wprowadzeń to chyba mogli zrobić i trochę bardziej zróżnicować misje w zależności od rasy. A tak w pierwszej misji wygląda wszystko ładnie i bijemy się z kim innym (Chaos z SM, Gwardia z Robalami, Eldarzy z Orkami i vice versa), a później już lecimy tak samo: walka z rebeliantami IG + trochę jednostek Chaosu, walka z SM wiernymi Kyrasowi, walka z CSM broniącymi portalu itd. To kim gramy ma wpływ na styl (bo rasy się różnią jakby nie patrzeć) i fragmenty briefingów.

Dnia 02.03.2011 o 17:57, Komenty napisał:

Wkradł się Chaos Rusing w podsumowaniu xD


Argh, magia Worda, zaraz poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Bambusek, pisałeś o jakiś "starych systemach teleportów"?
To Gwardia odkryła jakąś starą/nową technologię , czy jednak podróżują przez osnowę? A może Imperator stworzył coś na potrzebę "Retribution"? Relic miesza we fluffie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę wczoraj a do dzisiaj musiałem czekać z instalowaniem... bo gra nie miała jeszcze oficjalnie premiery w naszym kraju. Właśnie zaczynam kampanię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę w klimacie Warhammera 40k to jest ok.
Ale nic więcej dałby silne 5.

I to skalowanie pojazdów aż prosi się o pomstę Impreatora. Polecam Ork Looted Tank z BattleWagonem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grze daję 4 maks. Niestety. Ja wolałem podejście z podstawki Dawn of War 2 i Chaos Rising. Może zrobiliby dwie osobne gry, strategię i crpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować