Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sekcja poświęcona Nintendo 3DS ruszyła na gram.pl

21 postów w tym temacie

Nie wróżę jakiegoś oszałamiającego powodzenia całej tej "specjalnej sekcji" sklepu. Nie dość, że przenośne konsolki Nintendo są raczej niepopularne w naszym kraju to jeszcze cena odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że kolejny kolektyw, a tu strona sklepowa ^^.
Prawda ceny jak z kosmos, ale to w końcu Nintendo. Sądzę że znajdą się tacy, którzy będą wstanie wydać sobie dajmy na to raz na 3 miesiące to 180 zł aby zakupić sobie jeden tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na NGP.To ,,cos,, od Nintendo mnie wogole nie interesuje.Po pierwsze nie llubie nintendo po drugie konsolka jest za droga po trzecie gry sa za drogie i po czwarte 3ds to nic innego jak dsi plus efekt 3d .podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>3ds to nic innego jak dsi plus efekt 3d .podziekuje
Idąc za ciosem NGP to to samo co PSP tylko że nawet bez efektu 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w Polsce ceny gier na DS''a zawsze takie były, więc co sobie wyobrażaliście. Póki Nintendo samo nie wejdzie na rynek (czyt. nie będą w Polsce za pomocą pośredników z Salzburgu, czy gdzie tam mają tą siedzibę) to gry tańsze nie będą. Zobaczcie Pokemony, czy inne nowe gry na DS''a to ceny są właściwie identyczne. Polska to przecież bogaty kraj, więc musimy mieć ceny wyższe niż w Wielkiej Brytanii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy konsole przenośne Nintendo w Polsce są niepopularne z tylko takiego powodu, że to Nintendo. Pamiętam, że swego czasu było wydawane poświęcone tylko Gameboy''owi czasopismo, więc hanheldy od N miały swój czas. Jedynie NDS nie jest zbyt rozpowszechniony, ale to wina marketingu firmy i promocji, które to można nadrobić( choć jak patrzę na działania Stadlbauera to mam wątpliwości).
A co do ceny to o ile dobrze pamiętam, PSP kosztowało w dniu premiery około 1000 zł, albo i więcej, a karierę w naszym kraju zrobiło, więc narzekanie na cenę konsolki i gier od Nintendo w dniu premiery jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Nie jest to wcale drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są wysokie ale bez przesady.
Sugerowania cena Nintendo 3DS to 250 euro/220 funtów, po przeliczeniu ~1000zł, Polacy nie mają ani taniej ani drożej, tyle ten sprzęt kosztuje.
A cena gier jest standardowa, tyle kosztują gry na konsole czy to stacjonarne czy przenośne, ja pamiętam jak na Game Boy Color gry chodziły po 150zł a na Advance po 220, na PSP tak samo, dopiero niedawno potaniały.
~160zł za gry na nową konsolę wydaje mi się ceną do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 18:03, maurras napisał:

narzekanie na cenę (...) gier
od Nintendo w dniu premiery jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Nie jest to wcale drogo.

Z drugiej strony - na PSP można dostać starsze pozycje za grubo poniżej 100 zł. Gry od Nintendo kosztują u nas w dniu premiery porównywalnie, cena utrzymuje się do wyczerpania zapasów, po czym produkt najczęściej staje się niedostępny. O tanich edycjach można pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że te ceny są bardzo ok : P. Mam w swojej kolekcji kilka tytułów, za które musiałem dać i 180/200zł jak za normalną konsolową grę. Podoba mi się sekcja :), kiedyś może się skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 19:06, Kadaj napisał:

Z drugiej strony - na PSP można dostać starsze pozycje za grubo poniżej 100 zł.

Z trzeciej strony 3DS to nowa konsola więc i gry są drogie. ;p Chociaż drogie to pojęcie względne, bo jak napisał Dobos - to zwykła cena gry na konsolę.

Na marginesie to przydałaby się jakaś większa reklama 3DSa czy to w dobrze sprzedającej się gazecie czy w tv, bo skąd ludzie mają się o tej konsolce dowiedzieć. Nie wiem czy polski oddział Nintendo nie pomyślał czy po prostu nie ma pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 19:06, Kadaj napisał:

Z drugiej strony - na PSP można dostać starsze pozycje za grubo poniżej 100 zł. Gry od
Nintendo kosztują u nas w dniu premiery porównywalnie, cena utrzymuje się do wyczerpania
zapasów, po czym produkt najczęściej staje się niedostępny. O tanich edycjach można pomarzyć.

Pozwolę się nie zgodzić, ponieważ starsze gry na NDS jednak również trafiają do przeróżnych promocji i można je wyrwać taniej, poza tym też istnieją zagraniczne sklepy oraz aukcje( ale tutaj niezorientowany osoba bardzo szybko kupi niestety pirata), więc dla gracza nie jest to aż taki problem. Cenę stałą tak naprawdę trzymają tylko( lub aż, zależy jak patrzeć) flagowe tytuły od samego Nintendo, gry innych wydawców trafiają do tańszych serii.
Na naszym rynku Sony zwycięża na polu konsol przenośnych, jak i stacjonarnych, głównie dlatego, że z trójki gigantów najpoważniej traktuję rodzimego gracza. Dopóty się to nie zmieni, Nintendo nie ma szans w starciu z PSP i jego następcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak późno: ja już mam zamówionego 3DSa z dwiema grami w Ultimie - choć pewnie i tak bym tam kupił, bo za bundle z Asphalt + SF IV i przesyłką zapłaciłbym tak i tak mniej. Tak czy siak IMO za późno powstała ta inicjatywa na Gramie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 18:59, Dobos napisał:

Ceny są wysokie ale bez przesady.
Sugerowania cena Nintendo 3DS to 250 euro/220 funtów, po przeliczeniu ~1000zł, Polacy
nie mają ani taniej ani drożej, tyle ten sprzęt kosztuje.

Przelicz sobie 250 dolarów.
Albo lepiej nic już nie przeliczaj, bo to się nijak ma do zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 01:14, Sam3r napisał:

Na polskie warunki to te 3Dsi powinno kosztowac 300-400zl i ani zl wiecej :))

Tia... Jasne... Najlepiej, żeby od razu za darmo rozdawali w sklepach "nie dla idiotów", prawda? Ciekawe ile w takim razie według Ciebie powinna wynosić cena startowa NGP? Polska jest zaściankiem zaścianka Europy, a ceny ma europejskie, bo przecież należymy do UE. :D Nie pasuje Ci cena? Nie kupuj i nie komentuj - ja zamówiłem i już się doczekać nie mogę. ;)

Dnia 04.03.2011 o 01:14, Sam3r napisał:

Przelicz sobie 250 dolarów.

W naszym kraju na artykuły tego typu jest przelicznik Euro -> PLN lub ewentualnie GBP -> PLN, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2011 o 12:19, Pajonk78 napisał:

Tia... Jasne... Najlepiej, żeby od razu za darmo rozdawali w sklepach "nie dla idiotów",
prawda? Ciekawe ile w takim razie według Ciebie powinna wynosić cena startowa NGP? Polska
jest zaściankiem zaścianka Europy, a ceny ma europejskie, bo przecież należymy do UE.
:D Nie pasuje Ci cena? Nie kupuj i nie komentuj - ja zamówiłem i już się doczekać nie
mogę. ;)

Moze po czesci sie zgodze ze cena moze i jest dobra ale zobacz ile przcietny polak zarabia od 1000-1500zł.Dla takiej osoby zakup od razu po wyplacie jest niemozliwy.Niemiec po wyplacie idzie po nowy telewizor i jescze mu zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować