Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - BioWare posłucha głosów fanów

25 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2011 o 17:42, CrazyGambler napisał:

@Sanders-sama
Wątek Sheparda ma być trylogią, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby dalej robić gry w tym uniwersum bo jest naprawdę ciekawe.

Cały czas mam wrażenie, że ludzie z BioWare boją się lub nie chcą w pełni wykorzystać potencjał drzemiącego w uniwersum ME i będą się przez to rozdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co po męsku spuentować trylogię grą o wybitnej jakości?

Lepiej drążyć portfele do granicy dobrego smaku i rozmieniać markę na drobne.

MODERN GAMEMAKING STYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@metronom
Może właśnie chcą najpierw skończyć z Shepardem albo narazie nie mają pomysłu na inne gry, ja chętnie bym widział gry w którym bohaterem byłby Illusive Man i przedstawiało by to jego przygody zanim stworzył Cerberusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 17:52, CrazyGambler napisał:

@metronom
Może właśnie chcą najpierw skończyć z Shepardem albo narazie nie mają pomysłu na inne
gry, ja chętnie bym widział gry w którym bohaterem byłby Illusive Man i przedstawiało
by to jego przygody zanim stworzył Cerberusa.


Od tego masz komiks "ME Evolution". Tam jest przedstawione czym się zajmował zanim stworzył Cerberusa i jaki miał wkład w Wojnę Pierwszego Kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 17:52, CrazyGambler napisał:

Może właśnie chcą najpierw skończyć z Shepardem albo narazie nie mają pomysłu na inne
gry, ja chętnie bym widział gry w którym bohaterem byłby Illusive Man i przedstawiało
by to jego przygody zanim stworzył Cerberusa.


Jego przygody są już opisane - w komiksie Mass Effect: Evolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia trylogią ale mass effect 3 nie powinno być ostatnią grą z tej serii tylko rzeby nie zrobili za dużo części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 18:48, Grider napisał:

Trylogia trylogią ale mass effect 3 nie powinno być ostatnią grą z tej serii tylko rzeby nie zrobili za dużo części

Już widzę to w wyobraźni.
Dwadzieścia parę lat później. Pochodzący z jakiegoś nieprawego łoża już dorosły potomek Sheparda musi stanąć w obronie Wszechświata, ponieważ znowu zagraża mu epickich rozmiarów niebezpieczeństwo. I tak do usranej śmierci... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończy się wątek Shepard''a i może zrobią coś takiego że będziemy mogli zrobić sobie bohatera danej rasy i jego historia. Coś na kstałt DA:O... Ja chcę wreszcie być Kroganinem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wreszcie wprowadzić przeskakiwanie między przeszkodami. Poza tym mam nadzieję że nie wprowadzą znowu dziwnych zmian w stylu nagłego przejścia na wymienialne chłodnice w przeciągu dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na powrót rpgowatych elementów.Nie, żeby robić od razu z tego jakiegoś hardcorowego Baldura, ale rozbudowany rozwój postaci, więcej mocy, zbieractwo - zdecydowanie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko zakończą trylogię Sheparda w co najmniej dobrym stylu, a to co będzie później to na to jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:04, Kreek napisał:

Liczę na powrót rpgowatych elementów.Nie, żeby robić od razu z tego jakiegoś hardcorowego
Baldura, ale rozbudowany rozwój postaci, więcej mocy, zbieractwo - zdecydowanie tak...


Na rozbudowany rozwój postaci to ja bym nie liczył, poza tym czego miało by się uczyć takie zmartwychwstałe widmo, agent N7, człowiek który pokonał sarena, żniwiarza, zbieraczy itd. itd.? Twórcy mają teraz problem bo rozwoju postaci chyba nie da się już bardziej ograniczyć a uczenie takiego napakowanego Sheparda tych samych rzeczy jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować