Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w marcu - najciekawsze premiery miesiąca

53 postów w tym temacie

gram.pl

Zachęcamy do zapoznania się z przeglądem najciekawszych premier marca – w rozpoczętym właśnie miesiącu na sklepowe półki trafi sporo gier, a wśród nich m.in. Crysis 2, Total War: Shogun 2 czy też pecetowy Assassin’s Creed: Brotherhood oraz Dragon Age II.

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w marcu - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed: Brotherhood, Crysis 2 i Total War: Shogun 2 No to skąd ja na to kasę wezmę ;PP

Ale chyba moim zdaniem najciekawszą grą marca jest AC:B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miesiącu się przymierzam do Crysis 2 i AC:B. No i jeszcze Shift 2, ale to już raczej kwiecień, ze względu na przeniesienie premiery.

Miałem jeszcze w planach Homefront (tzn. wybór między HF a Crysis 2) i wybrałem Crysisa. Jednak co marka to marka, a Homefront w multi pewnie pręciutko umrze.

BTW - co z Codex Edition na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu zakupie pewnie tylko Crysis 2, żeby popykac w multi do wyjscia Brinka. AC:B i DA2 tez mam na liscie "must have", ale na pewno nie w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu zakupie pewnie tylko Crysis 2, żeby popykac w multi do wyjscia Brinka. AC:B i DA2 tez mam na liscie "must have", ale na pewno nie w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 18:44, Muradin_07 napisał:

Dla mnie Shogun: TWII i AC:B... Obym na to wyrobił ;)


Poprosze to samo co zamowil ten Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC:B już dawno zamówione, coś czuję, że na Crysisa 2 się skusze, Shogun 2 to konieczność, no i jeszcze pod znakiem zapytania DA 2. Pomijając to skąd wezmę kasę to boje się o moje obowiązki szkolne i domowe.
Dobrze, że już 170 zł odłożone (na AC:B Codex Edition) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wpadkach, jakie ostatnio zalicza EA odpuszczam sobie Crysis 2 (zresztą jakoś nie pociąga mnie idea "miejskiej dżungli" - tropikalna wyspa była doskonałym miejscem i tego trzeba było się trzymać), UbiSoft może mnie pocałować po tym, jak się sparzyłem na ACII, czyli tak naprawdę zostaje tylko Shogun 2. Pre-order już złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie widzę tu tylko Crysisa 2, a mój brat bierze Shoguna. DA 2 zdecydowałem, że jednak kupię dopiero w jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować