Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo na GDC 2011: pierwsze szczegóły na temat Super Mario 3DS!

14 postów w tym temacie

Przyglądam się grze i nie martwię się o jakość oraz pomysłowość twórców. Przy Galaktycznym Marianie pokazali, że można wywrócić świat gracza do góry nogami (dosłownie i w przenośni), a ich kreatywność nie zna granic. Wiem, że starają się także przy tym projekcie, a to jak ważną konsolą jest 3DS może świadczyć o tym, że nowy Mario będzie platformerem godnym serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 00:23, Kessarath napisał:

Nigdy nie rozumiałem fenomenu gier Nintendo, nadal nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem...


A kiedy ostatni raz grać próbowałeś?
Widzisz, bo one mają duszę i są kierowane do wszystkich. To jednak nie wszystko. Nintendo tworzy gry dla rozrywki i dopracowuje je do granic możliwości. Ich gry sąrobione dla czystej radości, a przez to kasa sama przychodzi. To jedna z tych firm, która wciąż myśli o ludziach i o tym, zeby próbować coś nowego - oczywiście o kasę teżsię martwią, o czym świadczy maal ilość 3DSów w dniu premiery. Nowa technologia to znak zapytania, więc wydali bezpieczną ilość(Wii i DS miały tak samo).
Podsumowując;
+ przyjemność z rozgrywki,
+ fabuła!
+ muzyka,
+ świetne postacie,
+ pomysłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ogonka, to stawiam na latającego szopa!

Natomiast wśród screenów widzę level jako żywo przypominający jeden ze światów w Galaxy 2... Ale Mario bez czapki?! Co to się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 08:00, Mimizu napisał:

Natomiast wśród screenów widzę level jako żywo przypominający jeden ze światów w Galaxy
2... Ale Mario bez czapki?! Co to się porobiło.

W niektórych częściach po przejściu gry na 100% też mieliśmy możliwość sterowania Marianem bez czapki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Super Mario 64 był poziom w którym sęp zwijał nam czapkę jak się nie pilnowaliśmy. Jak byłem mały do zagrywaliśmy się w to z braćmi całymi dniami. Super gra :) Widzę po screenach, że specyficzna magia gry nadal się utrzymuje. Pewnie i tak w to nie zagram ale cieszę się, że nadal ten tytuł jest odświeżany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 01:56, Ichibanboshi-kun napisał:

> Nigdy nie rozumiałem fenomenu gier Nintendo, nadal nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem...


A kiedy ostatni raz grać próbowałeś?
Widzisz, bo one mają duszę i są kierowane do wszystkich. To jednak nie wszystko. Nintendo
tworzy gry dla rozrywki i dopracowuje je do granic możliwości. Ich gry sąrobione dla
czystej radości, a przez to kasa sama przychodzi. To jedna z tych firm, która wciąż myśli
o ludziach i o tym, zeby próbować coś nowego - oczywiście o kasę teżsię martwią, o czym
świadczy maal ilość 3DSów w dniu premiery. Nowa technologia to znak zapytania, więc wydali
bezpieczną ilość(Wii i DS miały tak samo).
Podsumowując;
+ przyjemność z rozgrywki,
+ fabuła!
+ muzyka,
+ świetne postacie,
+ pomysłowość.


Fabuła? Serio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2011 o 09:24, leukocyt_model napisał:

Fabuła? Serio? :D


W grach z serii Zelda czy Metroid odgrywa już ona jakąś większą rolę, ale czy to jest najmocniejszy punkt programu? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem kilkadziesiąt różnych gier z Mario i z miłą chęcią powitam kolejną. Seria Mario to najlepsza seria zręcznościówek na świecie.

@GerBeer,
"Pamiętam, że Super Mario 64 był poziom w którym sęp zwijał nam czapkę jak się nie pilnowaliśmy. Jak byłem mały do zagrywaliśmy się w to z braćmi całymi dniami."

Coś kręcisz. Super Mario 64 wyszło jak już się nie było małym. Jak się było małym, to grało się w 8-bitowe Super Mario Bros. 1, 2 i 3 na NESie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Coś kręcisz. Super Mario 64 wyszło jak już się nie było małym. Jak się było małym, to grało się w 8-bitowe Super Mario Bros. 1, 2 i 3 na NESie."

A może po prostu jest młodszy od ciebie? Lol, świetna logika stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A może po prostu jest młodszy od ciebie? Lol, świetna logika stary."

Eeee, niemożliwe. Taki człowiek byłby jeszcze dzieckiem i nie potrafiłby napisać posta. A zatem musi coś kręcić.

A tak na serio, to chyba na żartach się nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować