Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - modami Imperium stoi

13 postów w tym temacie

gram.pl

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego samodzielnego dodatku do gry Dawn of War II, pod tytułem Retribution. Po raz kolejny przyjdzie nam się zmierzyć z hordami podstępnych obcych i bluźnierczych heretyków pragnących zagrozić jedynemu prawowitemu władcy kosmosu, rasie ludzkiej.

Przeczytaj cały tekst "Dawn of War II - modami Imperium stoi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem podstawkę i pierwszy dodatek, ale jakoś specjalnie nie zdawałem sobie sprawy, z istnienia tylu modów. Mnie osobiście interesują szczególnie wszelkie modyfikacje do kampanii (lub zupełnie nowe), jakoś nie podchodzi mi zabawa w multi w DoW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, autor się pomylił :< Jakby ktoś znalazł tego moda Raven Guard do DoW II, to niech wrzuci, bo się napaliłem na niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja moja pomyłka Raven Guard został stworzony do pierwszej części Dawn of War, przepraszam. Już poprawione. Za to c ciekawostek mogę również polecić mod Space Hulk do 1 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI!! Nic nie wiedziałem o modach. Gram w Retribution i zdecydowanie wolałem 2ke. Więc jak skończę to wezmę się za mody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killteam jest boski. Grałem już sam i z innymi osobami. Dużo lepszy niż last stand. Teraz wezmę się za przetestowanie tych do singla. Mam nadzieję, że też się je prosto instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować