Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Siege III działa tak samo na PC i konsolach

17 postów w tym temacie

Czyli rozumiem, że na PC też można będzie grać na padzie? Takie rozwiązanie jest najlepsze, bo grafika będzie pewnie ładniejsza niż na konsolach, a i tak podłączy się komputer do telewizora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury, twórcy gier nie mają już chyba jak sprzedawać każdej wady swojej gry.
Ja rozumiem, że gameplay ma być trudny do perfekcyjnego opanowania ale sterowanie?
Litości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tej gry nikt nie stara się sprzedać jako hitu cRPG.

Wydaje mi się, że otrzymamy solidnego slashera który fanom Diablo umili oczekiwania na pana i władcę tego gatunku. Z tego co można wywnioskować na tym etapie, co-op zapowiada się szczególnie interesująco. Kto wie, może nawet się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. Na razie w te zapowiedzi, że wszystko będzie super, OK i w ogóle, jakoś nie chce mi się wierzyć. Przy takich grach zawsze wychodzą jakieś zgrzyty. A twórcy i tak zawsze powtarzają to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 14:11, TobiAlex napisał:

No i 75% tych błędów nigdy nie zostanie naprawionych...


Jedno słowo: mody*.


*Tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ogromnym fanem Diablo i czekam na Dungeon Siege III na pewno jakoś umili czas przed Diabełkiem. I dla odmiany zakupię wersje na Pc aby tronować już palce do klikania w mysz bo poza World of Warcraft i Diablo 2 gram tylko na Xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 12:59, karolekx23x napisał:

III zapowiada dobra grę w tym roku, tylko czemu wychodzi w miesięcy kiedy Wiedźmin 2
ma premierę ?


Dlaczego by nie? Przecież oba tytuły nie mają ze sobą nic wspólnego. DS III to praktycznie koniec miesiąca, do tego czasu każdy hardcorowy gracz skończy Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 13:08, Shinigami napisał:

> III zapowiada dobra grę w tym roku, tylko czemu wychodzi w miesięcy kiedy Wiedźmin
2
> ma premierę ?

Dlaczego by nie? Przecież oba tytuły nie mają ze sobą nic wspólnego. DS III to praktycznie
koniec miesiąca, do tego czasu każdy hardcorowy gracz skończy Wiedźmina ;)


Tylko jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 13:11, karolekx23x napisał:

Tylko jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę:D


Gry to nie artykuł pierwszej potrzeby, przeżyjesz jak pograsz trochę później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 13:08, Shinigami napisał:

Dlaczego by nie? Przecież oba tytuły nie mają ze sobą nic wspólnego. DS III to praktycznie
koniec miesiąca, do tego czasu każdy hardcorowy gracz skończy Wiedźmina ;)


Każdy hardcorowy gracz po ukończeniu Wiedźmina 2, rozpocznie nową rozgrywkę w... Wiedźmina 2. Nuff said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować