Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Call of Juarez: The Cartel już jest!

42 postów w tym temacie

CoJ w czasach współczesnych... To tak, jakby ktoś wziął Sid Meier''s Pirates! i ulokował kolejną część u wybrzeży dzisiejszej Somalii. Niby zachowa się jakiś ogólny zarys, ale to już nie będzie to. Szkoda, Dziki Zachód dawał spore pole do manewru. Gierek o dzisiejszych "stróżach prawa" jest dużo. Ale w rewolwerowca pozwala nam się pobawić już niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale ten trailer jest cholernie klimatyczne(jedyne, co tak naprawdę nie wygląda równie dobrze to animacja wypadku pojazdu - jakaś taka nienaturalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 21:05, olo-koksik napisał:

A dlaczego na początku jest logo ubisoftu pytam bo nie jestem w temacie.


Ubisoft jest wydawcą gry na większej części globu (jeśli się mylę to nie bijcie). Wyda ją w europie zachodniej i Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz usłyszałem o tej grze, to trochę mnie zasmuciło, że porzucili dziki zachód na rzecz współczesnego zachodu, ale jak teraz widzę, że ten trailer tak cholernie ocieka klimatem, to dochodzę do wniosku, iż zbłądziłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer prezentuje się ciekawie. Szkoda, że porzucili westernowe klimaty, choć z drugiej strony wydaje mi się, że historii dawnych McCallów nie da się już ugryźć, bez głupiego naciągania, co na pewno nikogo by nie uszczęśliwiło. Jeżeli nie może być zwykłego westernu, to niech będzie ten tzw. "miejski western", panowie z Techlandu mieli sporo wzorów do wykorzystania.
Mam nadzieje tylko, że Ben McCall przemówi głosem Marca Alaimo, tka jak miał w zwyczaju to robić Ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie. Ja się cieszę, że to nie będzie kolejny zwykły western. Mała odmiana dobrze zrobi tej serii. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko by kolejna część po tej wróciła na dziki zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bali się przejścia CoD do współczesności, to boją się i tego. Ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony. Nie podobają mi się tylko kompani głównego bohatera. Są tacy... typowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, tylko umieszczenie tej gry we współczesności. Co z cowboyami i pojedynkami rewolwerowców? Co z jazdą konno i wysłużonym Winchesterem? Kartele to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się trailer podoba (i to bałdzo, bałdzo), podobnie jak gra w obecnych zarysach. Jasne, że płakałem głośno za utraconym klimatem dzikiego zachodu, ale jak poczytałem zapowiedzi, przejrzałem materiały te i tamte, to się nie mogę doczekać.
Jak napisał ktoś wyżej: niech potomek McCallów przemówi głosem starego Ray''a. Inaczej gra straci bardzo, bardzo dużo na klimacie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 21:37, byverter napisał:

Może być ciekawie. Ja się cieszę, że to nie będzie kolejny zwykły western. Mała odmiana
dobrze zrobi tej serii.

Wyszły całe dwie części, a FPSów w tych realiach raczej nie ma, więc to nie byłby "kolejny zwykły western."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować