Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Call of Juarez: The Cartel już jest!

42 postów w tym temacie

W szoku jestem. Może być ciekawie. Chociaż to już nie to, co pierwsze CoJ. A jak widzę, jak kamera najeżdża na tego wąsatego gościa, to od razu kojarzy mi się Chuck Norris i Texas Ranger XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak ogłosili że nowy CoJ nie będzie ma prawdziwym Dzikim Zachodzie to powiedziałem sobie że na pewno tego nie kupie, ale po tym trailerze może zmienię zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac, ze Techland do produkcji trailerow sie przyklada i sa one bardzo klimatyczne. Co do "utraty klimatu" wydaje mi sie, ze bedzie on zachowany, szczegolnie, ze jest mowa o nowym dzikim zachodzie. Taki western w klimatach wspolczesnych. Choc czy na sama gre sie skusze to nie wiem. Jedynka srednio mi sie podobala, a w dwojke nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczne, zaciekawiło mnie. W odróżnieniu do większosci nie miałem styczności z COJ więc na zmianę czasów nie będe narzekał. Poczekamy i zobaczymy co nam też dobrego Techland upichci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sinir.
Chciałem napisać to samo ;) Dobrze że przeczytałem wszystko! :D
Unowocześnione realia CoD-a to była najlepsza zmiana w shooterach jaka kiedykolwiek nadeszła. Po CoD MW cała branża zaczęła się w teraźniejsze konflikty bawić ;)
Nowy CoJ będzie wielki! Ja to wiem!
Ale najpierw pozbierajmy na Wiedźmina... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że po przeniesieniu we współczesne czasy gra wiele straci. Pierwszy trailer bardzo miło mnie zaskoczył. Z niecierpliwością czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba! Może to nie to samo co poprzednie części, ale klimat to ta cześć też bedzie miała.
A jak komuś tęskno za dzikiem zachodem to od czego jest Red Dead Redemption?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie CoD w II Wojnie Światowej? Pamiętacie jak zaczęli robić MW w czasach współczesnych? Też były jęki, stęki, że to już nie to samo i co z tego wyszło? Ogólny zachwyt? Jest dużo gier które odeszło od swojego pierwotnej koncepcji i to nie oznacza powolnej śmierci tylko odrodzenie marki. Dajcie grze szanse, zobaczymy co z tego wyjdzie, odsuńcie swoje uprzedzenia i poczekajcie. Patrząc na trailer muszę powiedzieć, że chłopaki mają talent i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę z innej beczki...
Skoro Ben to potomek MCallów to od kogo pochodzi?
Ray zginął w obronie Billego a Tom został zabity przez rangersów, więc jakiś daleki krewny?
Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 17:26, Sanders-sama napisał:

Ja mam pytanie trochę z innej beczki...
Skoro Ben to potomek MCallów to od kogo pochodzi?
Ray zginął w obronie Billego a Tom został zabity przez rangersów, więc jakiś daleki krewny?
Hmmm?

Potomek Ray''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2011 o 11:33, Sanders-sama napisał:

Tylko ciekawe skąd, skoro on zginął

Będąc prawiczkiem?
>... syn bękart może?
Sam sobie odpowiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować