Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Sposób na wygraną - Moja taktyka w WarHammer 40.000 Dawn of War

51 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 13:50, RafiXxx napisał:

A czy jest jakas takty ka IG?? bo wedlug mnie ta rasa zostale "zepsuta" pszez panow z relic

jak najbardziej stary tylko trzeba umieć grać :P a nie krzyczeć że jest zepsuta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam ci rade używaj słownika :P a na IG sie nie znam więc jedyna rade jaką moge ci dać to oglądaj repy (a propos w podpisie masz błąd tam powinno być :"Chaos consume us" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:50, RafiXxx napisał:

A czy jest jakas takty ka IG?? bo wedlug mnie ta rasa zostale "zepsuta" pszez panow z relic

MAsz troche racjii,chociaz po patchu 1.5 pare bledow zostalo naprawionych,vide zdplnosc psionika DUCH W MASZYNIE, czy strzelanie Basiliskow.
A taktyka? Wdepnija na forum albo moje gg 824409 to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą taktyką jest Raptor Harras. Jak się umie to dobrze robić to gościu ma zepsute eco na samym początku. Potem najlepiej dalej jechać w raptory i nawet nie próbować się rozbudowywać tylko spam, spam, spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiesz, że spam to jedna z najgłupszych taktyk? Raptor harras... Tak, to jest dobre, ale jak sie nie uda? A jak go spartolisz? A przyjmijmy czysto teoretycznie, ze przeciwnik nagle wyjedzie ci z Drednotem? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najczęściej gram space marinesami , a moja taktyka to wyprodukowanie grup jednostek ( prawie sama piechota !) , w których kazdy jest w czymś wyspecjalizowany. zawsze zaczynam od budawania 2-3 generatorów energii , tworzę Scoutów i zajmuję najbliższe command posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 09:57, deput666 napisał:

ja najczęściej gram space marinesami , a moja taktyka to wyprodukowanie grup jednostek ( prawie
sama piechota !) , w których kazdy jest w czymś wyspecjalizowany. zawsze zaczynam od budawania
2-3 generatorów energii , tworzę Scoutów i zajmuję najbliższe command posty

robię to samo co ty , ale jest mały problem - w trakcie tworzenia jednostek i generatorów energii przeciwnik atakuje mnie wysokopoziomowymi postaciami i mnie rozwala ( jak on to robi tak szybko ? nie wiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 12:03, tosz napisał:

robię to samo co ty , ale jest mały problem - w trakcie tworzenia jednostek i generatorów energii
przeciwnik atakuje mnie wysokopoziomowymi postaciami i mnie rozwala ( jak on to robi tak szybko
? nie wiem )



komputer oszukuje :P

staraj się zrobć jak najwiecej jednostek piecghoty wyspecjalizowanej (najlepiej ciężkie boltery). mnie zawsze na poczętku atakuje najsłabszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować