Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z Dead Island

12 postów w tym temacie

Grafika na sceenach urzeka. Ale jak zwykle, zapewne w grze będzie troszkę odstawać od pierwowzoru. Mimo to zapowiada się naprawdę interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW te screeny zapewne pochodzą z wersji PC, bo na pewno tak gładko grafika na konsolach wyglądać nie będzie, aha i jeszcze jedna rzecz dlaczego te zombie są tak do siebie podobni, spójrzcie na 5 screen wszędzie ta sama twarz, a może mają być tacy jednakowi no nie wiem. Jeszcze jedno dlaczego jeśli w grach pojawiają się zombie to musi być to wina jakiegoś wirusa? nie tylko w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze screenó z LA Noire też były podobne postacie. Wczesna faza produkcji.
Ciekawe czy będzie zapowiadane "warstwowe" budowy przeciwników, czy przy każdym ataku znikają poszczególne tkanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 11:35, Psysiu napisał:

Bardzo ładne screeny, ale spokój na twarzy babki z ostatniego obrazka jest urzekający
;)

Bo ona jest profesjonalistką! Mnie się spodobała elektryczna maczeta- jeśli w grze będzie jakiś rozbudowany system tworzenia własnych broni, może być nieźle. Chociaż nie lubię zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika oczywiście na 5+, otoczenie wygląda świetnie. Jednak widać, że gra wciąż cierpi na choroby wieku dziecięcego: zero mimiki twarzy bohaterów, wojna klonów wśród przeciwników.
Miejmy nadzieję, że produkt finalny będzie tych niedoskonałości pozbawiony, a gra w rzeczywistości nie będzie bardzo odbiegać grafiką od tych (prawie na pewno) podrasowanych screenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pierwszoosobowa kamera. Rozumiem, że ma za zadanie urzeczywistnić rozgrywkę, ale gorzej jak zamiast bać się zombiaków(z którymi się siłujemy i mamy ich głowę na całym ekranie), przestraszymy się tekstur na nich ;/ Zawsze przeszkadzało mi to w takich grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować