Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront w złocie. THQ dołączy do bitwy gigantów?

12 postów w tym temacie

Trzymam kciuki za Homefronta. Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, a jedynym słabym elementem jest oprawa graficzna. Chętnie zagrałbym w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To druga gra w tych klimatach :D Freedom Fighter czyli US i A opanowane przez Rosjan a teraz Homefront i USA pod dyktatem Korei Północnej :D. Ach, jak miło :). Niech im się przynajmniej w grach dostanie od komunizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech dołączy, będą powstawać kolejne części... Zawsze to jakaś różnorodność, a nie tylko CoD, który jest na szczycie. Mam nadzieję że jakaś walka z tym molochem będzie, chociaż i tak ich lubię. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od pierwszych zapowiedzi i gameplayów założyłem, że to nic innego jak średni shoter na niedzielne wieczory, ale wszystko zaczyna wskazywać na to, że może jednak być inaczej. Kto wie może dam jednak szansę tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nowymi IP na rynku.Bo ostatnio to tylko jedyne co widać to odcinanie kuponów od starych tytułów albo tworzenie jakiś nowych "potworków", które bezczelnie są nazywane kontynuacjami serii (Dragon Age II albo C&C nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencją dla CoD''a? Jak najbardziej. Dla BF''a? Jednak trochę brakuje ;P Ale trzymam kciuki za Homefronta, przyda się nowa marka, który rozrusza rynek FPSów gdzie tylko ciągle BF, COD, BF , COD, BF, COD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować