Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sukces Halo Wars, "dwójka" mogłaby działać na Kinectcie, ale...

9 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2011 o 20:30, Arcadae napisał:

Halo Wars było świetne.A w dodatku jest dowodem na to że RTSy nie sa domeną PCtów.

Nie jest żadnym dowodem bo RTSy są nadal domeną PC. Idąc za Twoim tokiem rozumowania mogę napisać, że bijatyki nie są domeną konsol bo na PC wyszedł Street Fighter 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RTSy na Kinekcie, niezły żart. :D Ta maszynka nadaje się niestety tylko do typowo casualowych produkcji, a RTSy do nich nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ciężko to było nazwać klasowym RTS-em. Całość sprowadzała się do zaznaczeniu wszystkich jednostek i rozkazie ataku. Wynik sprzedaży nie jest owocem poziomu gry (który jest całkiem niezły), ale magicznego Halo w tytule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sinir: jak żart? To byłaby magia i kompletna przyjemność z grania, może bym nawet kupił Kinecta dla takiej gierki. Na prawdę nie widzę przeszkód jeżeli chodzi o sterowanie za pomocą kinecta w RTSie. Mam nadzieje,że coś takiego powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:30, Arcadae napisał:

A w dodatku jest dowodem na to że RTSy nie sa domeną PCtów.


Zobacz ile RTSów wyszło na Xboxa 360 po premierze Halo Wars. Porównaj to z ilościa gier z gatunku na PC z tego samego okresu. Nadal twierdzisz, że RTS nie są domeną pieców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wars''y były i są za*******... na pewno najlepszy RTS na konsole... ale czy warto robić następną część nie wiem... konsole to jednak nie jest rynek RTS''ów... jeden dobry wystarczy... choć może za jakiś czas będzie się opłacało odświeżyć temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować