Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE: Battlefield 3 będzie wyglądał świetnie również na konsolach

48 postów w tym temacie

Niech tam będzie wersja LOW DETAIL na konsole, nie przeszkadza mi to. A jak nie przeszkadza to konsolowcom, to wszyscy będziemy szczęśliwy w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby na konsolach bf3 już ma wyglądać troszkę gorzej. Tyko ciekawe ile osób stać na takie kompy które będą mogły wyświetlać bf3 w maksymalnych detalach i przy pełnej płynności. :D Zapomnieli wspomnieć że te porównanie dotyczy konsol i PC tyko że takich za 8000 zł a nie 2000zł. tak więc 75% graczy będzie wolało grę na konsole:D
zobaczycie jakie będą wymagania to nie będzie tak fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 22:08, Grider napisał:

I tak najlepsze fpsy są na pc


A ja myślałem że te same. Patrz jaki człowiek niedoinformowany no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 22:15, piesio77 napisał:

Niby na konsolach bf3 już ma wyglądać troszkę gorzej. Tyko ciekawe ile osób stać na takie
kompy które będą mogły wyświetlać bf3 w maksymalnych detalach i przy pełnej płynności.
:D Zapomnieli wspomnieć że te porównanie dotyczy konsol i PC tyko że takich za 8000 zł
a nie 2000zł. tak więc 75% graczy będzie wolało grę na konsole:D
zobaczycie jakie będą wymagania to nie będzie tak fajnie:(


Polecam sprawdzić cennik części PC.... za 4000zł spokojnie zakupisz odpowiednią maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem fanem BF BC 2 to ten filmik z BF 3 jakoś mnie nie przekonał jakoś dziwnie biegnie z tą bronią tak sztucznie podobnie jak w MOH tekstura broni też jest jakaś nie do końca podobnie jak w COD. Jeśli wszystko dalej będzie szło w stronę widowiskowości zamiast realizmu ,grywalności i klimatu tak jak w bbc2 To szybko z tej gry zrezygnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapomnieli wspomnieć że te porównanie dotyczy konsol i PC tyko że takich za 8000 zł"

Looool. Umarłem gdy to przeczytałem, To się nazywa znajomość PC-towego sprzętu. Jego cen i możliwości. Dzieci, które dostały konsolę i na PC jak widać może grają jedynie w pasjansa niech lepiej nic nie piszą bo śmiech.
Ale dobrze, mam nadzieję, że posiadacze każdej z platform będą zadowoleni.

@cHICEK Spokojnie można złożyć odpowiednią maszynę taniej niż 4000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 22:15, piesio77 napisał:

Niby na konsolach bf3 już ma wyglądać troszkę gorzej. Tyko ciekawe ile osób stać na takie
kompy które będą mogły wyświetlać bf3 w maksymalnych detalach i przy pełnej płynności.
:D Zapomnieli wspomnieć że te porównanie dotyczy konsol i PC tyko że takich za 8000 zł
a nie 2000zł. tak więc 75% graczy będzie wolało grę na konsole:D
zobaczycie jakie będą wymagania to nie będzie tak fajnie:(


Ja chędoże, ludzie, nie szerzcie kłamstw o PeCetach. Powiem w skrócie, bo nie chce mi się już powtarzać tego wszystkiego po raz dwudziesty. Kupiłem kompa dwa lata temu za 1700 zł, od tamtej pory zagrałem we wszystko w full detalach i płynnie, wyjątkiem jest Crysis, grając w niego musiałem zmniejszyć antyaliasing żeby płynnie pograć. No i jeszcze GTA 4, ale ta gra w ogóle nie była zoptymalizowana. Nie sądzę, by cieszyć się Battlefield''em 3 z grafiką ładniejszą niż na konsolach trzeba będzie wydać więcej niż 2 tysiące zł na nowego PC. A ja np. tylko dokupuję dwa razy tyle ramu i nowy system, sądzę, że raczej na full pójdzie(nie mam karty z DX 11, więc nie będzie tak super extra, ale i tak dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 22:41, Qbon11 napisał:

@cHICEK Spokojnie można złożyć odpowiednią maszynę taniej niż 4000 zł.


Z pewnością, 4k to jest opcja "full wypas" dla kolegi który chce wydać 8k :D

Może to na zasadzie że rodzice kupują dziecku komputer w tesco za 1500 zł a potem: mamo tato czemu crysis 2 mi nie działa na ultra high ? a bo to synku misieli byśmy taki za 8000 zł kupić a na tyle nas nie stać :D masz tu konsole za 800 i graj sobie.

I żeby nie było, sam mam konsole. Tylko denerwują mnie ludzie co plotą takie bzdury np ile to kasy trzeba na PC wydać, albo o wyższości jednej konsoli nad drugą. Czy też fanatycy którzy niczym jacyś terroryści wykrzykują swoje hasło: FPP tylko na PC, a pada mieli w ręce raz w życiu w empiku.

DICE poda wymagania, zagracie w grę to się okaże. A jak na razie to pozostaje im kibicować żeby nowy silnik faktycznie był świetnie zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 4,5tys w jednym z numerów PC format złożyli bardzo mocny komputer dla gościa który jest grafikiem komputerowym. Co do samej gry wygląda to rewelacyjnie, ale nadal stosują te banalne trafienia mogli by coś wprowadzić świeższego i bardziej realistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pozniej okaze sie ze na pc mamy:
- "Press Start to begin"
- "Adjust TV Settings"
- "Aim Assistance"
- fov 50
- grafika praktycznie taka sama na pc na max ustawieniach jak na xbox360
- skopana optymalizacja
- zwykly port z xbox''a
itd
uwierze jak zobacze na monitorze pelna gre i jakiekolwiek pokrycie w marketingowych zapewnieniach, narazie to nie ma nad czym sciskac posladow :)

wlasciwie to juz nas robia w konia na starcie bo nie bedzie dx9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łohoho... Ta gra pożera graficznie wszystko co do tej pory widziałem, łącznie z "wielkim" Crysisem 2! Mam nadzieję, że również MP będzie syty jak i SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować