Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy gameplay z Alice: Madness Returns!

25 postów w tym temacie

Może kupie,choć w poprzednie Alicje nie grałem, Ale ta gra to jest połączenie platformówki,z elementami walki? Ja lubię takie połączenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że te filtry czasem będą zmieniać, bo strasznie dołujące i monotonne będzie grać ciągle w brązowo (niemal monochromatycznych) barwach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Must have. Świetnie to wygląda, ale IMO klimat w poprzedniej części był gęstszy - może po zobaczeniu kolejnych materiałów zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda bardzo liniowo - i trochę jak "zwykła" gra akcji..;/ Ale po jednym gameplayu nie da się wywnioskować całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trailerach liczyłem na coś więcej. System walki wygląda na bardzo sztywny i schematyczny. Mimo wszystko to dopiero pierwszy gameplay więc nie warto oceniać gry na jego podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wiedzę Pierwowzór w lepszej oprawie: znane mapy, znani przeciwnicy, może broń trochę inna ale filozofia gry podobna- zwyczajowy gameplay co najwyżej poprzetykany jakimiś banałami pokroju pościgu. W sumie jeśli będzie porównywalnie [z Alice] dobra to mogę się skusić, najbardziej obawiam się dziwacznych dodatków: takie QTE może ostro spier...zepsuć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem pierwszą część. W drugą pewnie też zagram, ale faktycznie walka nieco monotonnie wyglądała. Broń mogłaby być też silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grałem w jedynkę, ale w dwójkę chętnie zagram :D Przypomina mi się jak jeszcze był stary dobry Rayman... Cóż wychodzi na to że w tym roku będzie całkiem niezły wysyp gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te gameplay''e zniechęciły. Jedynka miała mocno tajemniczy, niepokojący klimat, jak bajka widziana oczami paranoika.

A ta gra...hmmm... za dużo tu jakichś kwiatuszków, świecidełek, motylków i innych takich. No i walka, która wygląda, jakby autorzy na wyścigi dodawali do niej kolejne efekty kolorystyczne. Zresztą, gra za mocno przypomina h''n''s, a za mało dawną platformówko-przygodówko-strzelanko-h''n''s. Jak jeszcze dodadzą kombosy i qte, to tragedia się dopełni...

Ponadto: czy Wam też nowa twarz Alicji przypomina poziomem wykonania Larę na poziomie...bo ja wiem... Tomb Raidera 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ostatnia scena naprawdę spoko .Te motylki przy skokach i unikach naprawdę wyglądają fajnie .Przecież tu nie chodzi o walkę a o psychodeliczny klimat który na pewno znajduje się w tej grze a może nie na akurat tym gameplaye''u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda... Alicja też nawet fajnie zrobiona, chociaż mogłoby być trochę bardziej mrocznie. Ale i tak jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda z wami ludzie gadać.

Jak gra przypomina starą, źle, jak ma nowe rozwiązania, źle. Zdecydujcie się! I czemu ma być tragedia? Choćby dodali minigrę o robieniu kupy, to do puki będzie zrobiona dobrze i będzie dawać radochę, będzie to dobra minigra. Więc czemu niby QTE, które jest w dziesiątkach innych tytułów i nikt nie narzeka (GoW), jeżeli będzie dobrze zaimplementowane ma być porażką? Czemu też skoro wszyscy oczekują większej dynamiki i więcej akcji, więcej elementów H&S ma być złe? Wystarczy, że całość dobrze zbalansują. Czy na prawdę nikt już nie ufa producentom? Chyba wiedza co robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra prezentuje się wspaniale! Grałem w pierwszą część i uważam, że Alice: Madness Returns będzie czerpać pełnymi garściami z poprzedniczki co w cale nie jest złe! Pamiętajcie, że w tej grze będą także zagadki logiczne, a nie jedynie hordy potworów, które kolejno należy eksterminować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować