• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

DVD płytka i odt/nagr DVD

Pytanie

Otóż nagrałem sobie coś z DVD. I gdy włożę do lapka to nie pokazuje niczego na płycie choć gdy sprawdziłem żeby nagrać na tą płytkę pokazuje że jest mniej miejsca. Gdy włożę do DVD odtwarzacza nagrania są. System Win7. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ciekawe.. ja też tak miałem ale w komputerze bo jak sobie przegrałem gre CS od kolegi z Win7 wsadziłem płytkę do swojego kompa XP Home i nic mi nie wyszukuje tylko pisze że jest pusty dysk CD ale przecież ja przegrałem Cs-a na DVD nagrywarkę mam nową więc nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To może być równie dobrze konflikt sprzętowy. Rzadko zdarza się, że płyta nagrana np w nagrywarce sony nie odpali w nagrywarce samsunga czy lg, za to odpali w stacjonarnym dvd bez problemu niezależnie od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pliki nie są ukrytę tylko płytka nie jest do zamknięta i nie idzie odczytać zawartych na niej danych. A nie mogę zakmnąć bo próbowałem już nero np. :/ IsoBurner wykrywa pliki na płytce ale nie idzie przekopiować bo trza wersje zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Piratom na forum nie pomagamy. Kaharaot w innym temacie juz dal za propagowanie piractwa BANa temu uzytkownikowi, ja zas zamykam ten watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować