Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - skład pakietu Edycji Kolekcjonerskiej potwierdzony!

233 postów w tym temacie

moze obnizycie cene w zwiazku z tym, ze nie ma sciezki dzwiekowej? kiedy bedzie wiadomo ile egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej bedzie w polsce i kto ja dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że zwykłe wydanie będzie miało ścieżkę dźwiękową ?? Tak wygląda przy "uaktualnionych" opisach produktów. :-/ Na Ek juz jej nie ma... a na zwykłych nadal jest.:-/ Beznadziejnie trochę. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw EK Obliviona, a potem Homm 5 bez sciezki dzwiekowej... wstyd. Dziwny trend, choc oczywiscie ekonomicznie zrozumialy. (DirectSong etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieje że skrzynka będzie wyglądała tak jak na zdjęciu i nie będzie takiej jazdy jak z fable gdzie opakowanie książka bardzo się różniła od prezentowanej wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścieżki dźwiękowej nie będzie w żadnej edycji. Taka decyzja :( Cena niestety ustanawiana jest w oparciu o licencję, płytka w tą czy w tamtą nie wpływa znacząco na koszt produkcji, proszę więc zrozumieć, że cena sprzedaży wynika z "porozumień" z wydawcą gry. Edycja CD Projektu okazała się na tyle atrakcyjna, że wiele osób chciało ją sprowadzać za granicę, co nie byłoby korzystne dla dystrybutorów produktu w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo będzie za godzine (18:00) mi tam ścieżka dźwiękowa wisi. Jeśli oficjalnie dają demo to napewno już nie długo będzie pełna wersja!!! Bardzo bym chciał mieć edycje kolekcjonerską!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka jest śliczna. Mam tylko nadzieje, że jej wygląd nie zmieni się do czasu premiery (jak to miejsce miało w przypadku polskiej edycji Fable). Mam jedno pytanie: czy przed premierą Herosów będzie można pobrać demo polskiej wersji? Nie chciałbym się niemiło rozczarować skaczącymi napisami jak to miało miejsce w przypadku Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować