Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angry Birds zmierza na Facebooka

20 postów w tym temacie

Heh ;)
Otwieram lodówkę i co widzę?...
Ja się zgodzę, że Angry Birds to fajny tytuł i w ogóle, ale to wciskanie ich wszędzie sprawia, że ptaszydła zaczynają mi się przejadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu by się tak wzięli za robotę i na Badę wypuścili wersję? Bo o ile się nie mylę, od października zapowiadają... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dosyć tego całego "fejsbuka". Fejsbuk to, fejsbuk tamto. Co news to fejsbuk. Co artykuł to fejsbuk. Za tydzień będę się bał lodówkę otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apple to.. Apple tamto... Sorry ale Angry Birds na Androida rozeszło się w ponad 30 mln i do tego przynosi producentowi więcej pieniędzy niż wersja z Appl..g$$$. Ale co tam i tak Angry Birds wymiata wszystko na wszystkich platformach mobilnych (oprócz kieszonkowych konsol, tj: PSP, DS, 3DS, a nie iPhone i Droidy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 17:37, Kitel-1992 napisał:

Apple to.. Apple tamto... Sorry ale Angry Birds na Androida rozeszło się w ponad 30 mln
i do tego przynosi producentowi więcej pieniędzy niż wersja z Appl..g$$$. Ale co tam
i tak Angry Birds wymiata wszystko na wszystkich platformach mobilnych (oprócz kieszonkowych
konsol, tj: PSP, DS, 3DS, a nie iPhone i Droidy).


"Rovio Mobile announced that the game had been downloaded 50 million times, with more than 12 million on iOS devices and 10 million on Android."

Szczerze mówiąc w dupie mam ile sztuk gdzie się sprzedało i skąd masz te swoje informacje. Niesamowicie za to drażni mnie Twoje haterstwo/fanboystwo czy cokolwiek to jest. Autor zdecydował, że napisze o wersji Apple''owskiej i tak jest w newsie. Może chciał pokazać (zakładając, że liczby, które Ty podałeś są prawdziwe), że nawet na najmniej popularnej platformie wynik i tak jest porażający.

Po prostu ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 19:24, Eguroll napisał:

Wersja na Androida jest za darmo więc za wiele to na tej platformie nie zarobili...


Bez reklam i dodatkowej płatnej zawartości? Ostatnio to dość modne, czyli takie darmowe demko z reklamami i full za $. Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.supertelefony.pl/newsy/30_milionow_pobran_Angry_Birds_dla_Androida,2434.html

Ogólnie to bardziej opłaca się wydać grę za darmo z reklamami niż z jedną niewielką ceną.

@Snake08: O iOS myślę, że jest to bardzo dobry system z bardzo dobrym sklepem z super aplikacjami, ale nie podoba mi się, że ludzie myślą o produktach Apple jako obiektach kultu. Strasznie mnie to wkurza. A jeszcze bardziej nie podoba mi się wywyższanie wszędzie wokoło produktów tej marki. Są konkurenci na rynku, którzy już powoli wyprzedzają Apple i to nawet znacznie, a ludzie dalej nie widzą nic poza iProduktami, które są fajne (niestety cena jest za duża [oczywiście w Polsce], a nie chcę mówić tutaj o polityce tej firmy i ich cudownej cenzury).

Angry Birds na androida liczy się tak samo jak na iOS. Rovio chwali się bardziej wynikami z androida niż z iOS. Angry birds jest także na symbianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 20:18, marcinsud napisał:

Bez reklam i dodatkowej płatnej zawartości? Ostatnio to dość modne, czyli takie darmowe
demko z reklamami i full za $. Pytam z ciekawości.

Bez reklam. Bez dodatków. I na dodatek tnie się niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 21:33, Kretoszczur napisał:

> Bez reklam i dodatkowej płatnej zawartości? Ostatnio to dość modne, czyli takie
darmowe
> demko z reklamami i full za $. Pytam z ciekawości.
Bez reklam. Bez dodatków. I na dodatek tnie się niemiłosiernie

Zależy na czym jeszcze grasz. Na Xperii X8 chodzi po prostu idealnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 21:38, Gordon92 napisał:

> > Bez reklam i dodatkowej płatnej zawartości? Ostatnio to dość modne, czyli takie

> darmowe
> > demko z reklamami i full za $. Pytam z ciekawości.
> Bez reklam. Bez dodatków. I na dodatek tnie się niemiłosiernie
Zależy na czym jeszcze grasz. Na Xperii X8 chodzi po prostu idealnie :).

Na htc hero, kupionym rok temu. Ale w zasadzie w tej chwili to się wszystko na nim tnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ty zrobiłeś temu telefonowi...? Na HTC Wildfire działa idealnie (są reklamy) bez tła. W Seasons, gdzie nie da się wyłączyć tła trochę przycina, ale działa nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować