Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaka jest najbardziej klmatyczna gra jaką znacie?. :)

181 postów w tym temacie

oszywiscie Fallout oszywiscie jeden i dwa =) no Quake ale tylko czesc pierwsza - nawet Still Life jest z klimacikiem, Broken Sword cala seria a jak sobie przypomne cos jeszcze to napisze =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:16, mefjak napisał:

oszywiscie Fallout oszywiscie jeden i dwa =) no Quake ale tylko czesc pierwsza - nawet Still
Life jest z klimacikiem, Broken Sword cala seria a jak sobie przypomne cos jeszcze to napisze
=P

Ft ale bardziej 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co oznacza że gra jest "klimatyczna", ale znam parę gier, które swój własny niepowtarzalny klimat mają:

- oczywiście oba Fallouty (nie zaliczam do tego Tacticsa,b o według mnie tactics to już nie to samo)
- cała seria Final Fantasy, to dopiero ma klimat... a jak wciąga ;)
- Mafia, za fajne przedstawienie gangsterskiego życia :)
- więcej gier nie pamiętam, ale na pewno takie śa i je znam ale akurat na ten moment nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:18, kombesista napisał:

Cała seria Legency of Kain
Return to Castle Wolfenstein SP
Op. Flashpoint
Cała seria MoH i Cod
Soldiers:LH

I jeszcze oczywiście cała seria GTA!.
Seria Hitman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:19, Latniak napisał:

Nie bardzo wiem co oznacza że gra jest "klimatyczna", ale znam parę gier, które swój własny
niepowtarzalny klimat mają:

- oczywiście oba Fallouty (nie zaliczam do tego Tacticsa,b o według mnie tactics to już nie
to samo)
- cała seria Final Fantasy, to dopiero ma klimat... a jak wciąga ;)
- Mafia, za fajne przedstawienie gangsterskiego życia :)
- więcej gier nie pamiętam, ale na pewno takie śa i je znam ale akurat na ten moment nie mogę
sobie przypomnieć.



chodzi mi o Finale - ja bym to rozszerzył nawet do kilku innych produkcji Squaresoftu (czyt. squareenix:P) bo tworza naprawde swietne gry, no i oczywiscie nasz niepowtarzalny Bullfrog ze swoim Populuse, Theme Hospital czy Syndycate. Oczywiscie Little Big Adventure Monkey Island i inne tworzywa LucasArts tylko z tamtego okresu bo naprawde mozna sie usmiac =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:23, mefjak napisał:

chodzi mi o Finale - ja bym to rozszerzył nawet do kilku innych produkcji Squaresoftu (czyt.
squareenix:P) bo tworza naprawde swietne gry, no i oczywiscie nasz niepowtarzalny Bullfrog
ze swoim Populuse, Theme Hospital czy Syndycate. Oczywiscie Little Big Adventure Monkey Island
i inne tworzywa LucasArts tylko z tamtego okresu bo naprawde mozna sie usmiac =)


Pamiętam jak W LBA się pogrywało... to były czasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Fahrenheit. To gra, którą przeżywałem od początku do końca (chociaż fakt, gdzieś od 2/3 gra staje się naiwnie głupia). Nie przeszkadzałoby mi to jednak ani trochę, bo byłęm w tej grze zbyt głęboko, żeby taka drobnostka wyprowadziła mnie z tego transu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:55, Arar napisał:

Śniło mi sie po nocach!


Czarodziejka czy pan Diablo? :P

Zapomniałem o serii Heroes i Disciples II. Świetny klimat fantasy. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować