Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaka jest najbardziej klmatyczna gra jaką znacie?. :)

181 postów w tym temacie

Jak dla mnie Fallout 1 i 2:) Klimat jakich mało:) ta muzyka to połowa sukcesu tej gierki.. Uwielbiam ten postnuklearny świat... Najlepsze że to jedyna gra z dawnych lat do której wracam regularnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex prosze państwa, konkretnie to pierwsza część (w druga nie grałem to sie nie wypowiadam). Wspaniały morczny klimat ponurego Cyberpunkowego świata, z hakerami, terrorystami, swiatowymi spiskami i intrygami. Poza tym powalająca na kolana muzyczka (standardowo już dostosowująca się do sytuacji na ekranie) Po prostu Arcydzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo, dużo tego było. ;)
1.Deus Ex
2.Gothic
3.Fallout, Fallout2
4.Syberia
5.Still Life
6.GTA: Vice City
7.PoP:SoT, PoP:WW

I na pewno jeszcze wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy 7, Silent hill 1,2,3,... Beyond good end evil, Residen Evil 1,2,3...Fallout 2, Thief deadly shadows,
Doom 3, FarCry, Syberia, Mafia, Najdłuższa podróż, Parasite Eve 2, DinoCrisis 1,2...Fear Effect, Metal Gear Solid, Star Wars Episode I, Koudelka, Alien Resurrection, Medievil, Chase thr Express, Alone in the dark thr new nightmare, Galerians, Tomb Raider 1,2,4...Blair With volume 1 rastin parr .........c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie należy się zgodzić z przedmówcami. Fallout chyba bije wszystko szczegolnie 1 część. Podzchodziłem do niej z 5 razy zanim skończyłem (może byłem za słaby z ang) ale jak już przeszedłem to nie spalem kilka dni z tych wszystkich emocji i wspomnień. Pomimo, że cenię Morrowinda i BG jednak Fallout stawiam na piedestale. Druga część była dobra ale nie tak jak jedynka. A Fallout Tactics to już nie to samo to tylko taki lepszy JA (nie ja tylko taka gra - kto wie to wie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Fallouty (1 i 2)
2.Planscape: Torment
3.Baldur''s Gate (1 i 2)
4.Incewind Dale (1 i 2)
5.Deus Ex (1,bo w 2 nie grałem)
6.Arcanum (jescze nie wymieniona?)
7.Disciples
8.Legancy of Kain
9.Mafia
10.Hitman
11.GTA VC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 90% wymieniany jest fallout. Ja tak trochę zofftopickuje, ale... widzieliście może ostatnią reklamę RENAULT-a w telewizji ? Tą z automatem zderzeniowym. Jak dla mnie najlepsza ostatnio reklama i ta... muzyka. Od razu mi się właśnie Fallout jedynka kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować