Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaka jest najbardziej klmatyczna gra jaką znacie?. :)

181 postów w tym temacie

Ostatnio wciagnął mnie i urzekł niesamowity klimat kotora ale i tak w klimatyczności nic i nikt nie przebijaefallouta(pierwsza powazna gre w jaka gralem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie trzeba uzupełnic listę o pare pozycji- Thief 2, Planescape: Torment, wymieniłbym też Black Mirror, ta gra ma świetny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to hmmm jest ich kilka:
- Baldur''s Gate (seria)
- Fallout 1 i 2
- Silent Hill 1, 2 i 3 od biedy
- Mafia
- HoMM (seria)

Jeszcze dorzuce Unreal (tak dokladnie - jedynka) oraz Warcraft 2 ;) Te gry maja cos w sobie, ze az chce sie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:14, kombesista napisał:

Tradycyjnie już...
chcę się dowiedzieć jaki/jakie jest/są wasze propzycje do tego tematu.:D
ZAPRASZAM!.


Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft. Tuż po jej premierze i po jej pierwszym uruchomieniu robiła porażające wrażenie, które pamiętam do dziś.
Poza tym jest to jedna z niewielu gier w historii, która ma absolutnie fantastyczne menu startowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:08, Olamagato napisał:

Starcraft. Tuż po jej premierze i po jej pierwszym uruchomieniu robiła porażające wrażenie,
które pamiętam do dziś.
Poza tym jest to jedna z niewielu gier w historii, która ma absolutnie fantastyczne menu startowe
.


Może i ma takowe menu, ale do jakiej gry najczęściej się powraca? W moim przypadku, jeżeli mówimy o strategiach to jest The Settlers II, ta gra jest ponadponadczasowa, będę w nią grał do końca świata i dwa dni dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:13, Don Majorro napisał:

jeżeli mówimy o strategiach to jest The Settlers II, ta gra jest ponadponadczasowa

W moim przypadku Cywilizacja, Starcraft, C&C, Transport Tycoon (Locomotion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:22, Olamagato napisał:

> jeżeli mówimy o strategiach to jest The Settlers II, ta gra jest ponadponadczasowa
W moim przypadku Cywilizacja, Starcraft, C&C, Transport Tycoon (Locomotion).


Cywilizacja, ale mi się przypomniało jak pare lat temu młuciłem w Cywilizacje II, hehe lekcje nawet opuszczałem żeby sobie popykać ( nie róbcie tego :P ) , ehh... to były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie wymienił Aliens vs Predator 2... to jest dopiero klimat :) Niesamowicie sie grało po nockach przy zgaszonym świetle i podkręconych głośniczkach. Szkoda, że film nie został nakręcony na podobnym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:24, .Darnok napisał:

Dziwne, że nikt nie wymienił Aliens vs Predator 2... to jest dopiero klimat :) Niesamowicie
sie grało po nockach przy zgaszonym świetle i podkręconych głośniczkach. Szkoda, że film nie
został nakręcony na podobnym poziomie...


mówisz o takich grach to pograj sobie w Nosferatu ( to chyba sie inaczej piszę, ale nichce mi się płytki szukać ) albo w Dooma 3. Graj w nocy, ze zgaszonym ( oczywiście światłem ) i słuchawkami na uszach i...kaftanie,żebyś nie uciekał podczas gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować