Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaka jest najbardziej klmatyczna gra jaką znacie?. :)

181 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 21:16, Bobo napisał:

Btw. wlasnie wyszlo demo Another World (jak sie podniesiecie ze smiechu to czytajcie dalej).
Nowe wydanie AW, gry z 1991 roku, teraz z lepsza grafika. Ktos za pelna wersje chce 7 Euro
(jak dla mnie to przegiecie za gre z przed 15 lat), ale demko jest dalej tak samo klimatyczne...


A co oni chcą od grafiki starego AW. Na swoje czasy była jak najbardizej na poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KotOR, Homeworld, Oddworld (Abe''s Exoddus i Abe''s Oddysee- niestety tylko te ukazały się na PC), Legacy of Kain, Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic. Pozwolę sobie nie wyjaśniać czemu. Jest klimatyczna i tyle. Ktoś zaprzeczy? :) BTW: Homeworld, Starcraft, MoH AA (ale tylko jedna znana misja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid :)
Pierwsza gra, w tak filmowym klimacie. Gra się zaczyna, na ekranie pojawiaja się jeszcze imiona tworców, ehhh ;(((
Piekne, piekne (nie mowcie ze w innych grach takie cos widzieliscie, bo mgs był pierwszy i najlepszy jesli chodzi o takie patenty - zagrajcie)
Mam wrażenie, że po prostu ta gra nie trafiła pod wasze obudowy :))
Lokacje, dzwiek,muzyka, praca kamery, tyle gier było wzorowanych wlasnie na tej ale nic jej nie pobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie do swojej listy musiałbym dodac jeszcze Homeworld 2. W 1 nie grałem, ale 2 jest świetna, tym bardziej że mamy ją w NXK za dwie dyszki, a i tak możnaby za nią bez bólu zapłacić więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa Podróż - klimat cudo :D
Call of Duty 1 i 2
Beyond Good & Evil
Medal of Honor (seria)
Half Life 2
Gothic 1 i 2
Mafia
no i moźe GTA , dlatego że jestem fanem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować