Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza ocena Crysis 2

36 postów w tym temacie

Nie wiem jak tryb dla jednego gracza ale multi mnie naprawdę pozytywnie zaskoczył. Zapowiadał się kiepsko a tutaj gra się naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, tak w pełni Crysis 2 zasłużył na taką ocenę, trybem Multiplayer byłem po prostu oczarowany. Naprawdę coś niesamowitego. No i to zbieranie nieśmiertelników, nie ograniczamy się tylko do zwykłego tłuczenia przeciwników, trzeba ich podchodzić z rozsądkiem. Po prostu, wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy któraś mega hypowana gra ma mniej niż 8-9 na starcie?

Spoiler

Tak, wiem o MOHu czy Mafii 2, ale to były maksymalne faile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dupe sobie można wsadzić te recenzje. gra ponizej 8/10 to gowno, a powyzej to arcydzielo... żenada
a gra moim zdaniem jest chu*owa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ten ktoś zrecenzował tą grę? Na podstawie dema na xklocka? Zobaczymy jak będzie na pc, bo jeśli będzie tak, że wsparcie dx11 dodadzą w drodze patcha tak jak piszę na stronie nvidia albo techspot, to lepiej żeby ten patch był od razu do ściągnięcia w dniu premiery. Bo jak nie, to moim zdaniem posiadacze pecetów z nowymi grafami będą na starcie wqrwieni. Bo to nie będzie produkt tylko półprodukt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po pograniu w demo multi jestem rozczarowany... Grałem w jedynkę i jest to krok w tył - o wiele gorsza fizyka, mapy malutikie, brak pojazdów - plus całkowite zerżnięcie systemu z MW 2... który był dobry ale w MW2! A i brak zaawansowanych ustawień graficznych - LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Official Xbox Magazine.

narazie. ocena sie ma nijak do rzeczywistosci pewnie.
dodam, ze gralem w demo i bete i odejmujac dodatkowe punkty za hype, nalezy sie jakies 7+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem filmik na youtube z wersji PC i w opcjach "AutoAim" to powiedziałem dziękuję postoje, a dodatkowo wersja PC śmierdzi portem z konsoli tak jak Bulletstorm czego nienawidzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak singiel ale multi prezentuje sie jak dla mnie dosyc kiepsko...ogolnie grywalnosc jako taka jest ale za calkowite powielenie pomyslu z Codow i brak jakiej kolwiek wlasnej inwencji(tylko opcje kombinezonu wlasne reszta zerznieta) nalezy sie duzy minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och łał, super, normalnie dziewiątka, toż to... toż to... niewiarygodne?
A kupa. To normalka. 90% dla każdego nahypowanego szitu od wydawniczego molocha. A nuż wielkie EA się obrazi, a im nie wypada podpaść.

Albo to może kwestia tego, czy wtórność danego tytułu należy brać pod uwagę czy też nie. Ja biorę i po przetestowaniu Crysis 2 to dla mnie nuda. Zwyczajnie kolejne "to samo". Jak najgorszej sprzedaży życzę z całego serca.
Next please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 14:06, Teruaki napisał:

w dupe sobie można wsadzić te recenzje. gra ponizej 8/10 to gowno, a powyzej to arcydzielo...
żenada
a gra moim zdaniem jest chu*owa

Dokładnie! mam takie samo zdanie o C2, fajnie że motyw C2 jest w mieście to jedyny plus jest tej gry, ale reszta to już kicha..., grafika jest tak na niskim poziomie że Unreal Engine 3 już ma lepszą!, druga rzecz Multi jest tak skopane że oprócz latania i zarzynania się jak i zajmowania baz nic fajnego gra nie oferuje...
Podobno C2 po wypuszczeniu premiery będzie na razie obsługiwała tylko DX 9, potem ludzie z Cryteka będą wypuszczać patche na DX 10 i 11, więc gracze z super wypas kompami będą się musieli obejść w dniu premiery super grafą :o.

Ja nie kupuję tej gry... jest tak zjechana już na starcie tak samo jak nowy MoH, wszystko się z nowym MoH''em pięknie zapowiadało a potem jak już wyszła premiera wyszedł producentom jeden wielki Epic Fail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem większości wypowiadających się tutaj "znafcuf" gier. Graliście tylko w demko a krytykujecie cudze recenzje? Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nanosuit będzie taki słaby w singlu jak w demie to ta niby nowa wersja jest gorsza od tej z jedynki...
A grafika w demie mnie nie powala albo demo to port z konsol albo ta gra wygląda gorzej od 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować