Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #7

9 postów w tym temacie

Dziękuję za wyróżnienie. Ciekawa forma rozreklamowania gramsajtów i treści na nich publikowanych.

Z czystej ciekawości, jeśli można wiedzieć, jakie należy spełnić kryteria aby zostać wyszczególnionym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 16:56, SuavekS napisał:

Dziękuję za wyróżnienie. Ciekawa forma rozreklamowania gramsajtów i treści na nich publikowanych.

Z czystej ciekawości, jeśli można wiedzieć, jakie należy spełnić kryteria aby zostać
wyszczególnionym?


Aby wyręczyć Krzyśka twoim pytaniem, które było już kiedyś zadane. Odsyłam cię tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=65486&pid=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 17:24, Casprov napisał:

Aby wyręczyć Krzyśka twoim pytaniem, które było już kiedyś zadane. Odsyłam cię tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=65486&pid=5


Dzięki, ale mnie bardziej chodzi o kryteria. Powyższa odpowiedź dotyczy raczej sposobu gromadzenia informacji o nowych wpisach "gramsajtowiczów". W zeszłym tygodniu dla przykładu też pisałem jedną recenzję, ale nie widziałem jej wyróżnionej na stronie. Dlatego ciekaw jestem, czy to jakiś zbiór najciekawszych, najlepiej napisanych, czy też jest w tym pewna losowość. Pytam, bo inicjatywa fajna, a dla niektórych szansa na swego rodzaju "reklamę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można coś zasugerować... Skupcie się może bardziej na jakichś nieszablonowych wpisach, czymś od gramowiczów dla gramowiczów. Recenzje na gramsajtach to dobry pomysł, ale chyba każdy uderza w jakieś profesjonalne witryny w pierwszej kolejności. Wrzucanie tutaj X recenzji co tydzień jest IMO nieco nietrafione. Poza tym zajmuje cenne miejsce na wpisy z kategorii "inne" publikowane zawsze w pierwszej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz rozreklamować gramsajta to odwiedzaj ludzi o podobnych tagach, czytaj pisz komentarze, może wejdą coś napiszą, nawiąż kontakt, może dodadzą Cie do znajomych, może Ty ich dodasz.

A co do tego jak są dobierane wpisy to na pewno nie siedzi tam sztab ludzi i nie czyta dokładnie każdego wpisu. Napisz sensowny wstęp, ciekawe rozwinięcie, licz na szczęście, pisz na ciekawe tematy w ciekawy sposób, a za którymś razem trafisz. Mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No założenie tytułu było trochę inne u mnie... bo tak naprawdę przekonałem się do GT4 po drugim podejściu do niego... :/

Ale spoko, będzie co czytać w wolnym czasie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować