Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatni tydzień głosowania na grę roku. Call of Duty: Black Ops murowanym faworytem?

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W zakładach bukmacherskich Victora Chandlera można obstawiać zwycięzcę głosowania graczy w tegorocznym przeglądzie BAFTA. Największe szanse na wygraną daje się Call of Duty: Black Ops.

Przeczytaj cały tekst "Ostatni tydzień głosowania na grę roku. Call of Duty: Black Ops murowanym faworytem?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, jak wygra kotlet black ops to zwatpie w gusta ludzi. toz to zwykly sredniak

z tych gier najsensowniejszy wydaje mi sie ME2, chociaz zaznacze, ze nie we wszystko gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops to odgrzewany kotlet. COD2 i COD4MW to są dobre gry... świeże. IW i treyarch się opier*****ą.
Osobiście oddałem głos na Red Dead Redemption bo jest to świetna gra i szkoda, że my pecetowcy musimy czekać długi czas na wersję PC (polityka Rockstar''a). Co do Mass Effect 2 to gra, która mnie nie zaskoczyła niczym nowym jak było w przypadku pierwszej części. Jeżeli wygra Black Ops... to czas umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nie jestem jakimś antyfanem CoDa, w Black Opsy mi się grało naprawdę przyjemnie, ale gra roku...? Toż po samych gameplayach bym wytypował RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BAFTA ma kiepskie gusta... Z tego co tu jest to jedynie RDR się nadaje. Mimo iż nie grałem to po samych gameplay''ach widać, że to cud i miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: grałem w demo Black Ops i mi się nie podobało. Grafika wygląda jak w CoD; 4, głupio się strzela i trochę nudne ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops miałby wygrać tylko ze względu na świetną sprzedaż, której żadna inna gra nie jest w stanie (narazie) osiągnąć? Grałem i szczerze mówiąc jest słaby, był to jeden niewielu CoDów, który mi się nie podobał (poprzednio tylko WaW) i śmiem twierdzić że to wina Treyarch który IW nawet do pięt nie dorasta. Gdybym miał głosować to pewnie na Assassins Creed: BH i RDR bo obie gierki są genialne (pierwsza ma genialne multi, a druga genialnego singla i DLC). Na temat Mass Effecta 2 wypowiadać się nie będę bo grałem w 1 cześć i zupełnie mi się nie podobała więc dwójki nawet nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w stosunku do MW1 zanotowała znaczący progres. Co prawda nadal nie jest to jakieś cudo ,ale nie jest źle.
Black Ops to bardzo dobry produkt, jednak na miano gry roku 2010 nie zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:55, R3nO napisał:

Heavy Rain anyone? Może stawiajmy na innowacje a nie kotletowość?


Zgadzam się w 100%. Tylko skąd tyle niechęci do CoDa u osób, które kiedyś jarały się MW2? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo MW2 to bylo cos .Tam wciagajaca kampania ,swietne multi ,ładna grafika a w black opsie , gameplay no coment (w sensie negatywnym) a multi prawie kopie mw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza tylko tyle, że ludzie nie grają w inne gry. To tak jak z głosowaniem na filmwebie do osccarów, gdzie 3/4 filmów nie widziała większość ludzi i wygrywa największy hit kasowy(chyba, że za stosowne uważa się dany tytuł krytykować z zasady - Avatar chociażby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować