Zaloguj się, aby obserwować  
necron1501

Magicka - temat ogólny

61 postów w tym temacie

>Można grać an jednym kompie byle jakim padem,a nie tylko tym od Xboxa?
Grałem na Chillstreamie i bez problemu działało. Mongolsko podpiętego Sixaxisa też wykrywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pierwszy post i napisze tak:
Magicka to h''n''s i ładną i przyjemną grafiką i niezłą rzeźnią na każdym poziomie. Duża dawka humoru i przeciwników oraz kooperacja. Nie jest to łatwa gra jeśli się gra samemu. A możliwości czarów są na prawdę imponujące. Prowizoryczny ekwipunek (prawa i lewa ręka). Gra wymiata i polecam. Jest tyle patchy że raczej ciężko znaleźć jakiś błąd tym bardziej takie które wyrzucają z gry. Zastanawia mnie tylko czy gra Magicka na gram.pl jest z DLC Vietnam czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramie jak i w każdym wydaniu pudełkowym obecnie jest sama odstawka, lecz to nie problem na steamie promocja magicki i jej dlc jest niezwykle częsta, zwykle jst to -75% w tym przypadku vietnam 7 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend można było kupić Magickę za grosze na Steamie. Kupiłem podstawkę, pograłem w poniedziałek (czasu nie było) a teraz pluję sobie w brodę że nie kupiłem całości...

Ktoś w to gra? :)
Ktoś jest chętny do wspólnych sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 12:50, Beleth napisał:

W ten weekend można było kupić Magickę za grosze na Steamie. Kupiłem podstawkę, pograłem
w poniedziałek (czasu nie było) a teraz pluję sobie w brodę że nie kupiłem całości...

Ktoś w to gra? :)
Ktoś jest chętny do wspólnych sesji?

Jedynie Vietnam coś wnosi, ubranka się po czasie nudzą, kolejne mapki do survivala to niepotrzebna strata kasy, lepiej poczekaj na nowy dodatek on doda nową kampanie, ewentualnie kup vietnam jak będzie w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 12:59, DarkWolf_PL napisał:

> W ten weekend można było kupić Magickę za grosze na Steamie. Kupiłem podstawkę,
pograłem
> w poniedziałek (czasu nie było) a teraz pluję sobie w brodę że nie kupiłem całości...

>
> Ktoś w to gra? :)
> Ktoś jest chętny do wspólnych sesji?
Jedynie Vietnam coś wnosi, ubranka się po czasie nudzą, kolejne mapki do survivala to
niepotrzebna strata kasy, lepiej poczekaj na nowy dodatek on doda nową kampanie, ewentualnie
kup vietnam jak będzie w promocji.


dobrze w takim razie wiedzieć, bo się zastanawiałem które warto kupic
a orientujesz się kiedy ten nowy dlc będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 23:19, Madoc napisał:

A dodatki wprowadzają jakieś nowe rodzaje magów?

Właściwie to tylko nowe skórki, ale każda skórka ma inne weapony, co i tak niewiele zmienia w grze, bo i tak zaraz znajdziesz lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 23:24, IlMOD napisał:

> A dodatki wprowadzają jakieś nowe rodzaje magów?
Właściwie to tylko nowe skórki, ale każda skórka ma inne weapony, co i tak niewiele zmienia
w grze, bo i tak zaraz znajdziesz lepsze.

Ale są różnice między magiem Marine, a magiem z Tronu, czy zwyczajnym. Jest coś w tym stylu?

Swoją drogą, w darmowy weekend dotarłem tylko do 7 rozdziału, ale cybernetyczny dysk i bolter są jednymi z potężniejszych i wygodniejszych broni przynajmniej do tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Co do skinów, jedynie wymienione przez ciebie modele mają inną mechanikę. M60 jest chyba najlepszą z broni dostępnych w kampanii , polecam też miecz z krasnoludzkiej kuźni (sekret, rozdział 11). Taka uwaga do DLC magicki , wystarczy że host gry będzie posiadał dodatek by inni mogli bezproblemowo do niego dołączyć bez konieczności posiadania dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna gra, tylko jakiś dziwny poziom trudności. Na początku jest bardzo łatwo, a później nagle robi się strasznie trudno.


A co do bugów, tylko raz się zdarzył, choć dość poważny.

Spoiler

Przy otwieraniu lodówki w jaskini trolla drzwi ''wcisnęły'' mnie w ścianę, zginąłem, pojawiłem się znowu (hey listn'' mnie ożywiła) i znów zginąłem, bo pojawiłem się w ścianie.




Denerwuje mnie też to, że gdy gra się w multi, i zginie tuż przed końcem walki z bossem, często nie można odzyskać swoich itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można się przyzwyczaić, gra po prostu wymusza szybkie opanowanie kolejnych czarów...jak się ogarniesz w ich kombinacjach to zacznie iść łatwiej :)
w grupie się fajnie gra, bo program mnoży ilość przeciwników przez ilość graczy :P
nauka masówek jest więc wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przycina mi się toto ( dodam że moja wersja ze sklepu steam)

Mój comp c2d 2.4 gf 9600 mgt 4 giga ramu
(system vista)

Ktoś ma pomysł czemu mi szwankuje płynność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 13:31, Ponury666 napisał:

Mam problem przycina mi się toto ( dodam że moja wersja ze sklepu steam)

Mój comp c2d 2.4 gf 9600 mgt 4 giga ramu
(system vista)

Ktoś ma pomysł czemu mi szwankuje płynność?


masz najnowsze sterowniki do grafy?
mam tę samą kartę i gra mi ładnie śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować