Zaloguj się, aby obserwować  
necron1501

Magicka - temat ogólny

61 postów w tym temacie

Przeszedł ktoś najnowszy DLC - The Stars are Left?

Mam problemy z pokonaniem Cthulhu. Dochodzę do momentu, którym spawnuje dużego adda. Wtedy zazwyczaj ginę od one shota z Thunderbolta (czy czego tam). Jakieś taktyki?

Trochę to trwa, ale robię tak: Rock+4x Ice (DQRQRQRQR) w bossa. Addy czymkolwiek, ED przed siebie, aby zablokować zasysanie :P. Wolno, ale idzie.

Zapewne problemem jest to, że od razu się rzuciłem na dodatek pod ~5 miesięcznej przerwie, także sprawność i pamięć kombinacji nie ta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do gry w kilka osób?

Jeszcze nie udało mi się zagrać z 3-4 osobami, a na razie nie jestem przekonany do wejścia do pierwszej lepszej gry. Po prostu nie jestem pewien, czy ludzie ogólnie grają drużynowo czy po prostu robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 22:10, rtyrtyrty napisał:

Jeszcze nie udało mi się zagrać z 3-4 osobami, a na razie nie jestem przekonany do wejścia
do pierwszej lepszej gry. Po prostu nie jestem pewien, czy ludzie ogólnie grają drużynowo
czy po prostu robią co chcą.

Lagi, to największy problem w coopie. A poza tym mało miejsca, ogólny chaos i friendly fire naturalnie (hasło reklamowe gry nie kłamie;).
Osobiście zawsze jestem chętny na coopa ale nawet do 2-osobowej gry musiałem się chwilkę przyzwyczajać (zmodyfikować ustawienia itp) - po czasie dało się jakoś grać, ale cudów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 22:10, rtyrtyrty napisał:

Jest ktoś chętny do gry w kilka osób?

Jeszcze nie udało mi się zagrać z 3-4 osobami, a na razie nie jestem przekonany do wejścia
do pierwszej lepszej gry. Po prostu nie jestem pewien, czy ludzie ogólnie grają drużynowo
czy po prostu robią co chcą.


kwestia praktyki, grałem z dwoma kolegami i jak się dotarliśmy to szło całkiem nieźle, np. ja lałem wodą i zamrażałem, a kolega walił kamieniem w mobki, a trzeci walił jeszcze czym innym...ogólnie fajna sprawa, tylko czasem FF faktycznie daje w kość :)

jeśli chcesz to możemy zagrać, złap mnie tylko na steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561197975194416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj w fabularny dlc do gry, Stars Are left
Wrażenia? OMFG! Czy im już kompletnie rozum wyżarło? Nie dość ,że rzucają na mnie armię jakie wcześniej nie widziałem i a na deser dają mi TAAAKIEGO BOSSA. I to pod koniec pierwszego rozdziału? I żeby jeszcze stanowił wyzwanie -ależ skąd: jedyne co utrudnia walkę to ostre spadki płynności kiedy to horda AI zalewa ekran. No i trochę nerwów jest gdy się główkuje jak zerwać pajęczynę z zadka. W każdym razie walka jest nierówna: albo znajdziesz genialny sposób, który sprawi, że można zasnąć albo masz mission impossible i nerwy w strzępach. Pewnie było by coś po środku ale kaszlący ekran sprawia, wszystko nieludzko zwalnia. Wszelkie środki zaradcze mile widziane.

Aż mnie szlag trafia, jak widzę na filmach w sieci z jaką szybkością można wklepywać kombinacje gdy gra działa po ludzku: u mnie nie nadąża z odczytywaniem komend więc często nawet nie wiem co rzucam! Efek-chyba częściej się zabijam (taki tu zamieszanie) niż Moby mnie;]

No i: czy Arrowhead tak nisko upadli by stosować takie tanie chwyty jak nieustanne spawnowanie chord wrogów na maga, który nie ma żadnej Magii do obrony? Ale oldschool. Kurcze, nie wiedziałem, że może być wersja hard hardcore. A jak wy sobie radzicie?

PS Czy to normalne, że Burza może mnie ukatrupić nawet gdy schronię się w jaskini?

20120114161037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko na szybkości.
Planuję zakup Magicki. Na allegro znalazłem dwie ciekawe oferty.
http://allegro.pl/magicka-collection-pl-12-dlc-steam-automat-i2445853915.html
http://allegro.pl/magicka-collection-pl-16-dlc-steam-automat-i2448199229.html
Czy warto dopłacić dychę za te dlc które dostajemy dodatkowo w drugim pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 11:05, kaczek93 napisał:

Pytanko na szybkości.
Planuję zakup Magicki. Na allegro znalazłem dwie ciekawe oferty.
http://allegro.pl/magicka-collection-pl-12-dlc-steam-automat-i2445853915.html
http://allegro.pl/magicka-collection-pl-16-dlc-steam-automat-i2448199229.html
Czy warto dopłacić dychę za te dlc które dostajemy dodatkowo w drugim pakiecie.


Uważam, że warto dostajesz DLC, które dodają nowe mapy a nawet całe kampanie (samo Stars are left na steam jest warte 6 ojro). Jednak jak masz możliwość zakupu przez steam wstrzymałbym się do letniej wyprzedaży, jestem prawie pewien, że trafi się na niej Magicka z rabatem 75% więc za paczkę ze wszystkimi dodatkami (także the other side of the coin, którego tu nie ma) dasz niecałe 8 ojro (regularna cena to 30 ojro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:33, kaczek93 napisał:

/ciach/
A wiadomo orientacyjnie kiedy będą te wyprzedaże?
Podobno rok temu o tej porze już były.


Słyszałem, że akcja zaczyna się 12 lipca i trwa chyba do końca sierpnia czy jakoś tak, poza tym Magicka średnio raz na pół roku trafia na wyprzedaż (ostatnio była na początku czerwca jak były przeceny gier paradoxu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Magickę w promocji, przeszedłem przed chwilą (pierwszą kampanię) i jestem pod wrażeniem. Humor jest fantastyczny, cała masa możliwych zaklęć i połączeń, sporo kombinowania. Naprawdę ciekawa produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznam, że gram na spolszczeniu od Iron Squad? Niby zainstalowało się ono poprawnie, ale wolałbym mieć stuprocentową pewność, bo podobno standardowe spolszczenie to porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to tu nie chodzi o błędy językowe, lecz o to, że oficjalne spolszczenie jest pozbawione polotu i humoru. Póki co natrafiłem na kilka niezłych gagów, więc spolszczenie od IS chyba działa.

Mam za to drugie pytanie. Czy tylko u mnie zdarzają się takie "przymulenia" gry? Podczas rozgrywki liczba klatek potrafi bez powodu spaść z 30 do 10-15, niezależnie od ustawień graficznych. Co ciekawe, gra nie przycina jak Gothic 3 w dniu premiery, lecz działa jakby w spowolnionym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Magickę z CDA z 3 innymi kumplami,i poza tym,że jest gigantyczny chaos (kumpel nauczył się czaru "grom" i zawsze ten leci na mnie xd) no gra się naprawdę świetnie. I tu mam kilka pytań:

1. Jaka jest wasza najulubieńsza kombinacja? Nie chodzi tu głównie o damage,tylko czy fajnie się ją rzuca i nie obrywa przy okazji :)

2. Ile jest rozdziałów?

3. Jaki DLC jest najlepszy? Bo zapewne po przejściu gry będziemy chceli jeszcze sobie pograć,a czytałem,że aby zagrać z innymi w dodatki wystarczy,że host będzie go miał i reszta może normalnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2013 o 22:41, bobobo napisał:

1. Jaka jest wasza najulubieńsza kombinacja? Nie chodzi tu głównie o damage,tylko czy
fajnie się ją rzuca i nie obrywa przy okazji :)


Moje ulubione to:
QR QR D D E środkowy przycisk
QF QF S A A prawy przycisk

Dnia 15.03.2013 o 22:41, bobobo napisał:

2. Ile jest rozdziałów?

12 lub 13.

Dnia 15.03.2013 o 22:41, bobobo napisał:

3. Jaki DLC jest najlepszy? Bo zapewne po przejściu gry będziemy chceli jeszcze sobie
pograć,a czytałem,że aby zagrać z innymi w dodatki wystarczy,że host będzie go miał i
reszta może normalnie grać.


Nie nastawiaj się na długą rozgrywkę w DLC, większość zawiera po jednej mapce i kilku dodatkowych bonusach.
Jeśli chodzi o długość i klimacik polecam jedynie The Stars Are Left.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero co kupilem magicke w promocji a juz bierze wku*w
slyszalem ze ta gra jest zbugowana ale czy az tak ?

jestem na samym poczatku samouczka gdzie spadlem do piwnicy, podnioslem kostur i probuje sie leczyc. uczylem W i srodkowego przycisku myszy a tu dalej ze mam to zrobic. ocb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 22:16, Malevyn napisał:

dopiero co kupilem magicke w promocji a juz bierze wku*w
slyszalem ze ta gra jest zbugowana ale czy az tak ?

jestem na samym poczatku samouczka gdzie spadlem do piwnicy, podnioslem kostur i probuje
sie leczyc. uczylem W i srodkowego przycisku myszy a tu dalej ze mam to zrobic. ocb ?

Nie każdy typ czarodzieja może się leczyć, np. taki z bumerangiem jak Xena albo ten taki wielki... Może spróbuj wybrać inny typ czarodzieja? ;)
A tak przy okazji... Ma ktoś ochotę zagrać w Magickę online? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować