Zaloguj się, aby obserwować  
Smileyer

Vindictus - dynamiczne MMORPG

131 postów w tym temacie

Aż dziw, że w gąszczu wątków zabrało tej gry.
Pod koniec 2010 roku mogliście o niej przeczytać w newsie Masterminda -




Pokrótce jest to darmowe mmorpg o bardzo rozbudowanych możliwościach i niesamowitej oprawie audiowizualnej.
Jako, że gra ma swoje początki a wersja europejska ma już 3 miesięczne opóźnienie zagrać możemy tylko poprzez zmianę Proxy.
Chyba największą ciekawostką w grze jest tzw. Marketplace czyli wirtualny sklep umożliwiający kupowanie czy sprzedawanie wirtualnych przedmiotów.
Mimo iż mamy do czynienia z mmorpg możemy grać samotnie lub z przyjaciółmi, dodatkowo rozgrywkę bardzo podkręca możliwość komunikacji głosowej ze swoją grupą. Na uwagę zasługuje również przede wszystkim fizyka w grze, przeciwnicy oraz ogrom możliwości majstrowania przy swojej postaci.

http://www.youtube.com/watch?v=WSNfqN04W1E
http://www.youtube.com/watch?v=VkoildmWj0E

Oficjalna strona gry http://vindictus.nexon.net/

Zapraszam do dyskusji.


20110307215929

20110307215946

20110307220004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu wyjdzie wersja EU ? Bo o ile mi wiadomo gra na USie jest dosyć mocno ograniczona, ze względu na IP Block''a itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam z niecierpliwością na premierę wersji europejskiej, ale coś nie można się jej doczekać. Z tego co wiem, ma być to pierwszy kwartał tego roku, choć miała być już w grudniu 2010. Twórcy dosłownie nie dają znaku życia, co według mnie jest bardzo niepoważnym podejściem do graczy. Na oficjalnej stronie wisi "coming soon", a na facebooku ostatni wpis jest z sierpnia, pod nim zaś prawie półtora tysiąca komentarzy zbulwersowanych graczy :P (link: http://www.facebook.com/VindictusEurope ).

Ja grałem odrobinę na wersji amerykańskiej (przez proxy) i moim zdaniem jest na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:59, 4ny4 napisał:

Kiedy w końcu wyjdzie wersja EU ? Bo o ile mi wiadomo gra na USie jest dosyć mocno ograniczona,
ze względu na IP Block''a itp.



Ograniczona ? Pod jakim względem, osobiście nie widzę żadnych niedogodzeń.
Jeśli chodzi o wersję eu podejrzewam że pojawi się ona kiedy dostępne będą do wyboru już wszystkie postacie. Myślę, że nie jest to aż tak odległa kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 23:46, Smileyer napisał:

Ograniczona ?


IP Block.

Dnia 07.03.2011 o 23:46, Smileyer napisał:

Pod jakim względem, osobiście nie widzę żadnych niedogodzeń.


PS Czym i jak zmieniałeś proxy ? Byłbym wdzięczny za dobry, działający, szczegółowy poradnik jak odpalić Vindictiusa. Ogólnie metody jakie znalazłem w internecie można o kant dupy rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IP Block :) ? Nic takiego.

Po południu napiszę krótki poradnik jak zagrać i ktoś tam z czerwonych go przypnie.
Sprawa jest naprawdę prosta, wystarczy znaleźć działające proxy i program "Proxifier", który legalnie możemy zdobyć w wersji działającej przez 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 00:18, Smileyer napisał:

Po południu napiszę krótki poradnik jak zagrać i ktoś tam z czerwonych go przypnie.
Sprawa jest naprawdę prosta, wystarczy znaleźć działające proxy i program "Proxifier",
który legalnie możemy zdobyć w wersji działającej przez 30 dni.


W takim razie czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak teraz stoi wersja koreańska? Czyżby to nie ona miała wszystkie postacie, odblokowane od dawna? )
W sumie od jakiegoś miesiąca nastawiam się na granie w to(czyt. na oczekiwanie). Polecam wszystkim zaglądać na polskie forum Vindictusa - tylko tam ujrzymy jak nam rośnie(powoli) polska społeczność ów gry oraz można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji w naszym ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać w Vindictus

Nie jest wielką przeszkodą IP Block, który uniemożliwia zagranie w Vidictusa w naszym kraju.
Można go obejść łatwym sposobem tj. zmianę Proxy - w sieci można legalnie znaleźć wiele darmowych adresów.
Osoby z bardzo słabym łączem internetowym mogą niestety napotkać problemy.

1. Grę pobieramy tylko i wyłącznie z oficjalnej strony
2. Pobieramy 30 dniową wersje programu Proxifier 2.91 -


3. Korzystamy z serwisu Sockslist aby znaleźć odpowiednie Proxy -
Uwaga! Co jakiś czas będziemy zmuszeni znaleźć inne Proxy
4.Instalujemy i uruchamiamy pobrany Proxifier i klikamy na ikonkę młoteczka (pierwsza od lewej)
5.W okienku Proxy Settings kilkamy na Add i podajemy kolejno Adress oraz Port (wszystko znaleźliśmy wcześniej w serwisie Sockslist), na koniec zaznaczamy Socks Version 5 i klikamy OK. Praktycznie już teraz możemy uruchomić Vindictusa przez przeglądarkę korzystając z nowego Proxy
6.Obok ikonki młoteczka znajduje się ikonka zwoju, klikając na nią otworzymy okienko Proxification Rules.
Klikając w nim na Add możemy dodać skrót do gry dzięki czemu będziemy mogli się logować bezpośrednio z niej bez potrzeby korzystania z przeglądarki, warunek - uruchamiamy ją z folderu w którym została zainstalowana.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek błędy w trakcie uruchamiania (Authenticon problem) są to oznaki, że używane przez nas Proxy po prostu wygasało, w celu naprawienia tego postępujemy wg. powyższych wskazówek. Proxifier nie jest jedyną tego typu aplikacją, równie dobrze możemy użyć AOL itd.
W chwili obecnej nie są dostępne wszystkie postacie brakuje bodajże dwóch.
Prawdopodobnie wersja eu pojawi się wraz z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to po wydaniu nowego patcha gra przestała działac ? Wiecie moze jak to teraz zrobic zeby działało ?

Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Po modyfikacjach wprowadzonych przez nowy patch do gry zagrać możemy wyłącznie z użyciem najnowszego Proxifiera v3.0 w 30 dniowej wersji BETA.

Zalecam logowanie prosto z gry, czasem trzeba kilka razy aby zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mnie nie działa gdy odpalam gre cały czas wyskakuje okienko NGM ???? ?????? ????? i gra nie chce sie załączyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 12:05, Kopiec napisał:

Są w ogóle jakieś informacje o europejskiej premierze? Czemu trwa taka cisza?


@Biker spróbuj uruchomić z innym proxy poprzez stronę.

Jeżeli ktoś napotkałby problem z nieautoryzowanym programem w trakcie gry to polska strona znalazła już na to sposób. Otóż nowy patch wprowadza zabezpieczenia przed używaniem cheatów i zdarzyć się może, że za taki program weźmie Proxifier.
Rozwiązanie: Podmieniamy folder HShield znajdujący się w folderze z grą na stary z wersji przed zainstalowaniem patcha.



Wersja europejska jest w fazie beta testów, jak na razie brak jakichkolwiek informacji o jej wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować