Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Acha, spoko czyli pogram na full detalach - więc jest dobrze. A o co chodzi z tym trybem rzeczywistym ? - bo w zapowiedziach zapewniano że poza trybem turowym będzie również tryb rzeczywisty (czy dotyczy on tylko walk ja np. w serii Total War czy wogóle całej rozgrywki?) - kto grał niech powie czy to jest dostępne w demku i na czym to polega? No i czy jest dostępna rozgrywka w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PL_Mike z tym czy pojdzie to zartujesz prawda :D w koncu co to jest 2 GB ramu :D
Ja powiem tak, na Bartku 2500 @ 2100 MHz & GF4 Ti 4200 (64 MB-128 Bit) & 1GB ramu dziala spoko na rozdzialce 1024 z wlaczonym 2xQ (Quincunx - wlaczonym w windzie nie w grze) AA. Tak wiec i tak wam pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.3 procek (Sempron) g4ti4200, 512 ram chodzi ladnie 1024 normal. Na poczatku było duuzo dogrywania, wejscie do maista, wyjscie, mapa, ekwipunek ale jak juz wie wszystko otworzylo raz, drugi raz wchodzi raz dwa. Tak samo z walka. Z poczatku chrupu chrupu ale to tylko chwilka. Mysle ze to ram (drugie tyle by sie przydalo) albo dysk, powolutki jest :)
Co ciekawe, po zmienieniu rozdzielczosci na 800x600 zaczeło tak ciac, ze ledwo udalo mi sie wrocic do windowsa.
W kazdym razie, nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:41, sebastik napisał:

A mi sie gra zawiesz podczas uruchamiania misji, w momencie gdy wskaznik dojdzie do polowy
Moj konfig
C 2.4GHZ 512RAM Gf4MX420
pozdro


Sadze ze z ta karta graficzna to raczej cienko bedzie... sprobuj detale na Low ustawic jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re lis 22 czyżbyś postanowił być orginalny i scigać z gram.pl? ja sciągam z ubi ale niestety transfer bardzo skacze (wacha sie w granicach 280 bitów/s do 60 kilo) wiec niewiem kiedy sciągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:01, sig. napisał:

re lis 22 czyżbyś postanowił być orginalny i scigać z gram.pl? ja sciągam z ubi ale niestety
transfer bardzo skacze (wacha sie w granicach 280 bitów/s do 60 kilo) wiec niewiem kiedy sciągne


Jak wchodzę na oficjalną stronę UBISOFT to tam nie ma dema Heroes V do ściągnięcia!! Jak ktoś tam znajdzie to poproszę o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/homm5_demo.exe tylko szybko kopiuj bo już był podany w tym temacie a teraz go nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:21, Driv3r-PL napisał:

W demku da się grać po sieci ?!


Tak, przy czym jeszcze nie próbowałem:P Kiedy kończyłem grać, jeszcze żadne sesje nie było otwarte. Jednak jestem pewien, że sytuacja teraz wygląda zupełnie inaczej.

Tomi_323-> Krótko? ;-)

W założeniu (tzn. kiedy zaczynałem pisać posta) rzeczywiście miało być krótko. Kiedy napisałem ostatnie zdanie to aż się zdziwiłem ile miejsca to zajęło:P

PL_Mike-> ''A o co chodzi z tym trybem rzeczywistym ?'' Jest to jeden z 4 trybów jakie będą dostępne w pełnej wersji gry. Nie jestem bliżej z nim zaznajomiony ponieważ nie występuje on w wersji demonstracyjnej. Pozatym jak już napisałem 1 z pozostałych trybów jest dostępny, tylko że jego nazwa wyleciała mi z głowy:P

paweldomar1-> możesz spokojnie ściągać z ubi. Ja zacząłem tak gdzieś trochę po 18 i zassałem plik bez żadnych błędów. Jedyny minus, to że wersja jest mocno sapkowana i rozpakowywanie pliku przez instalator trwa wieki:P

Robek 009-> Proszę bardzo ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, cdprojekt powinien pomyśleć nad zmianą serwerów bo jak pojawi się demo takiego Heroes VI to będzie masakra ;) a ja po godzinie dałem sobie spokój i ściągam z oficjałki z prędkoscią 18-25 kb/s

jutro zagram(o ile pójdzie, buehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować