Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Mam problem zainstalowałem grę bezproblemów włączyłem i gdy się ładowało wyskakuje error nawet niepisze jaki i wywala na pulpit.Zainstalowałem najnowsze sterownik (ati catalyst 6.4)i directa 9.0c i nic;/
Moja konfiguracja (gram na laptopie)
Procesor:IP4 2.600
karta grafiki mobile radeon 9000
ram 512
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 09:19, munio51 napisał:

strasznie wymagania podniesli. Teraz to nie moge grac wogole a przedtem na betcie wszystko
chodzilo super szybko ... paranoja


Mi to beta sie ciela a teraz demo chodzi dobrze nawet na very high detalach i 1024 768
Moj komp to Athlon XP 2500+ 1.8 Ghz
GeForce FX 5200
512Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:52, yasio1990 napisał:

Heh... Jako fan heroesow dla 5 kupiłem nowego kompa. Starego miałem od... 97 roku? Coś koło
tego. Na nim nawet heroesi 3 sie wieszali. A teraz? Na nowym wszystko chodzi piekinie, ale
nie wiem dlaczego przy maks. detalach homm5 żabkuje na: pentium 4 3 GHz, Gf 6600 i 1024 ramu!!!


To wina dema napewno.A skad sciagales bo ja z wp i mi dziala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanka.
Wczoraj sobie zagrałem w Duel na multi (wygrałem swój pierwszy i narazie jedyny pojedynek). I w zwiazku z tym właśnie.
Po pierwsze czym się różnią dynamic batle od normalnych? (narazie grałem po normalnemu)
Po drugie to czy jest jakaś możliwość aby pooglądać sobie jak są uzbrojeni bohaterowie przed walką ? Bo narazie to wybrałem bohatera (a właściwie bohaterkę) kierując się jej wyglądem i możliwą przynależnością rasową (stwierdziłem, że ta na pewno jest z Academy no i trafiłem; tak się właśnie wygrywa z wrednymi nekromantami ;) ). Wolałbym jednak pooglądać sobie najpierw co i jak zanim wybiorę jakiegoś bohatera, bo potem to strasznie długo trwa jak muszę dopiero czytać co za czary ma dana jednostka czy bohater i wogole. Dowiedziałem się narazie tyle że nie ma możlliwości edycji bohaterów (więc się domyśliłem że to co mi pisało że zdobyłem jakieś tam doświadczenie to mogę sobie o kuper roztrzasnąć).
No i co z przyciskiem Profile? Mam go aktywny, ale nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 09:52, marcin1930 napisał:

POMOCY
Wim ze to glupio zabrzmi ale jak gram w demo to w ciongle przegrywam!
Pisze ,,mission end'''' (a nizej) ,,you lose''''
Co zrobic zeby je wygrac???

1) nie może zginąć żadny z bohaterów
2) musisz zająć miasto w ciągu 7 dni - inaczej przegrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 09:45, Feniks napisał:

A ja mam takie pytanka.
Wczoraj sobie zagrałem w Duel na multi (wygrałem swój pierwszy i narazie jedyny pojedynek).
I w zwiazku z tym właśnie.
Po pierwsze czym się różnią dynamic batle od normalnych? (narazie grałem po normalnemu)

Dynamic to jest walka w ktorej jednostki maja pare sekund a zrobienie ruchu a w normalu mozna ile sie chce czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Mianowicie gdy chcę zarejestrować demko wyskakuje mi komunikat o treśći: "Nie można załadować ''CommonDialog'' z comdlg32.ocx". Co mam w tej sytuacji zrobić?

I jeszcze jedno: czy polską wersję dema będzie trzeba z ściągać całą, czy będzie dostępny jakich patch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie tyci pytanie: Po co chcesz rejestrować wersję demonstarcyjną HoM&M V? Przecież to nic nie da. Jeżeli dodatkowo wyskakuje błąd to poprostu trzeba kliknąć w never register i mieć to z głowy:P Aby mieć polską wersję językową w demie będzie trzeba najprawdopodobniej ściągnąć wszystko od początku. Mam tylko nadzieje, że ten plik zostanie umieszczony nie tylko na serwerze gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:26, Sweelinck napisał:

No ale jak grać przez ubi.com ( wybiera się to w opcjach) bez rejestrowania??

Musisz się zarehestrować w serwisie Ubisoftu. Za darmo oczywiście. Gdy już się zalogujesz, będziesz mogł wybrać servery na ktoruch chcesz grać.Dostępne są jednak tylko bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 11:05, Damian1991 napisał:

Siema mam problem !! Ściagnelem demko!! Chce wypakowac a tu wyskakuje bład CRC :(:( Co robić
?

Ściągnąć jeszcze raz, z innego serwisu. Polecam gamershell, Fileplanet, lub serwis wirtualnej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 09:37, Archi155 napisał:

Mi to beta sie ciela a teraz demo chodzi dobrze nawet na very high detalach i 1024 768
Moj komp to Athlon XP 2500+ 1.8 Ghz
GeForce FX 5200
512Ram


Archi, a jak z temperaturą na karcie?, ja mam wersję FX5200 bez wiatraka i bardzo szybko rosnie mi temperatura, w rozdzielcziści 800x600 (reszta ustawień w standardzie) po 15-20min grania mam 105stopni. Faktem jest ze gra chodzi płynnie, nawet na wyższych, ale jest to mocno denerwujące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 09:57, Child of Pain napisał:

I musisz tą facetke uwolnic z więzienia koło miasta w ciągu pierwszego tygodnia, oraz w ciągu
tego tygodnia zając miasto.


Jaką facetke i co to znaczy lub chociaz gdzie ona jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, demo najlepiej sciagnac z serwisu wirtualnej polski (www.imro.pl) ja z tamtad zasysalem i sciagnelo mi sie w 2 godziny na mojej neostradce 512 a tak pozatym to ja gram na najwyzszych detalach chociaz nie mam wcale tak wypasionego kompa:
celeron 2,66 Ghz
512 ram
GF FX 5200
To chodzi o cos innego, nie musicie od razu nowego kompa kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować